Skocz do zawartości

Ile zapłaciłbyś za wstęp na turniej z nagrodami?


barth

  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za wst?p na turniej jestem w stanie zap?aci?:

    • NIC! Mam gdzie? turnieje, za które si? p?aci!
      9
    • 5z?, bo to nie tak du?o
      0
    • 10z?, jeden papierek to nie koniec ?wiata
      18
    • 20z?, nie nadszarpnie mojego bud?etu, ale to max co dam
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 dychy, ale jak nagroda bedzie przewidziana tez dla: MVP turnieju i za najlepsza akcje - wtedy nawet slabi gracze beda mieli szanse dostac nagrode. Beda bardziej chetni do skupienia sie na grze i wplacenia skladki.

 

Watpie, zeby osoba z teamu poza top 3 dostala nagrode mvp na zasadach takich, na jakich sie ja przydziela. Akcja turnieju sprawdzi sie dopiero wtedy, gdy bedzie ona dotyczyla skilla, nie funu bo jak znam zycie to ludzie zaczna sie wydurniac zeby zrobic cos super shmeshnego by zdobyc ta nagrode.

Odnośnik do komentarza
talon na zarcie :lol: czlowieku to ja chyba bym 3 takie talony poprosil :)) a wystarczy jak pokaze plecy i nie musze placic ? :lol3:

I jak tu nie lubić Nelsona? ;)

A żeby nie było offtopu to napiszę, Needler fajną bronią jest, o!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak całkiem serio...

Kiedyś płaciło się 25 zł za wstęp na turniej 1vs1, później płaciło się 25 zł od głowy (!), czyli 50 za team w 2vs2, a 100zeta za 4osobowy team, a scena to byli >głównie< ludzie w przedziale 16-19, więc też o kasę nie było tak łatwo... 2 dychy dam, zwłaszcza jeśli na turnieje jeszcze miałaby być ogarnięta free miejscówka (szkoły na zlotach fantastyki itp), choć nie jest to konieczne, przywykłem do tego i nigdy jakoś mnie to nie gryzło, a zdarzyło mi się być poza nagrodami lub dostać smycz i nie pieprzyłem, że komuś coś funduje. Niektórzy mogliby wziąć pod uwagę, że te kilkaset złotych może pomóc organizatorowi w dużym stopniu, nawet nie przeznaczając tego na nagrody, ale sprawy związane z turniejem (wynajem, kupno pucharów i płacenie za to z góry etc.) Wiem, że teraz wkroczył koncern Billa do pomocy, ale mamy kryzys finansowy moi drodzy i liczy się każdy grosz...

 

PS. Barth... masz p%^dol za reckę RB2 ode mnie i Uznego w Engarde, rzekłem... howgh!

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...