Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
4 godziny temu, MaZZeo napisał:

Która firma robi jakieś dobrze dopasowane t-shirty, które po prostu dobrze leżą a nie wiszą jak na wieszaku? Oczywiście bez żadnych debilnych obrazków/napisów, najlepiej jakieś jednolite.

Big Star ma dobrze dopasowane t-shirty bez durnych napisów i obrazków, bardzo dobre jakościowo. Ale nie wiem czy można teraz nosić bo kiedyś się śmiali na forumku z tej marki a forumek jak wiadomo jest wyznacznikiem mody :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
6 godzin temu, MaZZeo napisał:

Która firma robi jakieś dobrze dopasowane t-shirty, które po prostu dobrze leżą a nie wiszą jak na wieszaku? Oczywiście bez żadnych debilnych obrazków/napisów, najlepiej jakieś jednolite.

 

weź sobie te szmaciaste tshity z housa po 30 zł. po 5 praniach ich nie ma, ale do tego czasu co poruchasz w klubach to twoje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jaka marka garniturowa obecnie jest polecana, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości? Muszę zaopatrzyć się w gajer, a nie chciałbym wydać więcej niż 1000 zł, najlepiej jakbym przeznaczył na to mniej.

 

edit, poprawione, bo jakiś zbój z gangu Van der Linde się przyczepił.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2018 o 09:40, krupek napisał:

Jaka marka garniturowa obecnie jest polecana, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości? Muszę zaopatrzyć się w gajer, a nie chciałbym wydać więcej niż 1000 zł, najlepiej jakbym przeznaczył na to mniej.

 

edit, poprawione, bo jakiś zbój z gangu Van der Linde się przyczepił.

 

 

W Vistula kupowałem garniak w środę i jest coś tam z tańszych chociaż ja kupowałem trochę droższy. Jednak jest tam obecnie świetna promocja, druga rzecz za 1 grosz. Kupiłem garniak za 1600 i za grosza płaszcz który miał cenę 1300 zł. Wiadomo ,że to wszystko im się opłaca i jest skalkulowane jednak jestem zadowolony z obsługi i jakości garniaka. Te promocje się łączą kupowałem jeszcze koszule i do tej koszuli krawat za grosz. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2018 o 20:38, Ukukuki napisał:

 

 

W Vistula kupowałem garniak w środę i jest coś tam z tańszych chociaż ja kupowałem trochę droższy. Jednak jest tam obecnie świetna promocja, druga rzecz za 1 grosz. Kupiłem garniak za 1600 i za grosza płaszcz który miał cenę 1300 zł. Wiadomo ,że to wszystko im się opłaca i jest skalkulowane jednak jestem zadowolony z obsługi i jakości garniaka. Te promocje się łączą kupowałem jeszcze koszule i do tej koszuli krawat za grosz. 

 

Fajna promocja, dzięki za cynk. Kupiłem kurtkę na zimę i za friko wziąłem sobie płaszcz, a co, przyda się na jakieś zimowe wesela.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...