Jump to content
Sign in to follow this  
TomisH

Red Dead Redemption X360

Recommended Posts

Guest DonSterydo

Wczoraj zacząłem grać. RDR już jakiś czas temu leżało na półce (podstawkę kupiłem od kumpla, a Undead Nightmare na XBL, wszystko za 52zł :D). Gra ma klimat ostry jak żyleta, gra prezentuje się świetnie i jest mocno sugestywna :) Coś czuję, że ciężko będzie się oderwać, a jak już wszystko skończę, to będę żałować, że nie była dłuższa :)

Długie jest UN? Fajne? Podstawę przeszedłem raz i sprzedałem, dużo achievementów zostało do zrobienia a mam ochotę popykać w to znowu. Więc może od razu z dodatkiem...

Fajne? Jest zayebiste. Długość to około 10h. Jeżeli masz ochotę wrócić do gry to koniecznie bierz od razu z dodatkiem.

Trzeba zagrać w Red Dead Revolver żeby spokojnie zagrać w Red Dead Redemption??? Czy można od razu celować w "nową generacje" ??

Co do Undeada to wcale taki za(pipi)isty nie jest. Dla mnie baaardzo schematyczne misje - pojedź, wybij i tak w kółko - nic specjalnego. oczywiście zombiaki na dzikim zachodzie to wczesniej tylko w filmach były i to niesko budźetowych - oglądałem swego czasu taki całkiem znośny westernik horrorer z podobnym klimatem. Dodatek dobry ale szału nie ma w porównaniu z podstawką.

Jak na DLC to jednak jest za(pipi)isty, dobrych kilka godzin gry, pełna mapa do zwiedzenia, całkiem sporo zadań i wyzwań, a wszystko z przymrużeniem oka.

Pokaż mi dodatek do współczesnych gier, który oferuje tyle zabawy Undead.

Długość rozgrywki jak najbardziej, jajcarski też końcówka bdb, ale naprawdę mnie w pewnym momencie strasznie zaczął nużyć małą różnorodnością misji. Konie połapałem, ukończyłem - ostatnia misja śreeednio zadowalająca. Moja ocena 7/10

Wie ktoś może jak wygląda GOTY RDR? W sensie czy mamy zwykłą płytę + 298 karteczek z kodami na dlc, czy może dodatki na osobnej płycie? Pozdrawiam

Singiel zaliczony i to naprawdę porządna gra. Zdziwiłem się, jak bardzo przypomina GTA (ikonki, celowanie, schemat misji) i duże wrażenie zrobiła na mnie grafika - myślałem, że będzie tylko przyzwoita, a okazała się bardzo dobra. Szczególnie spodobały mi się lasy Tall Trees, zupełnie inne niż pustkowia prerii. Sporo do roboty, fajny patent z polowaniem na zwierzaki, rezygnacja z pierdół do zbierania (300 gołębi z GTA) na rzecz mało uciążliwego szukania kwiatków; to wszystko sprawia, że przyjemnie wbija się 100%.

Z kolei co do dodatku mam mieszane uczucia. Po świetnych opiniach podziewałem się nie wiadomo czego, a trochę się zawiodłem. Nie wiem, jakoś te zombie mi nie pasują do całości i sprawiają wrażenie wrzuconych na siłę. Jakby R* chciał zrobić grę o zombie na fali popularności zgnilizny, a skończyło się na wrzuceniu zombie do jednej z obecnych gier. Pojawiają się oczywiście postaci z podstawki, część jako zombie, część jako ludzie, ale nie licząc jednej osoby jakoś nie pasują do tych nowych realiów. Same misje są z kolei dość proste, a sporo czasu zajmuje schematyczne ratowanie miast i szukanie zaginionych. No i nie ma nowych lokacji.

Jak na DLC to nadal porządny kawałek zawartości, ale moim zdaniem nie jest to konieczny zakup i nie uzupełnia wcale singla.

Po multi widać, że po premierze musiało być całkiem fajne. Niestety teraz już raczej dogorywa i ciężko coś normalnie zagrać.

Edited by Wampis
  • Upvote 2

ciężko coś normalnie zagrać bo ludzie są w **uj ograni - sam czasem wpadnę na multi to dostaję takie baty że głowa mała

sam się czasem zastanawiam czy aby nie cheatują - gość z odległości 400 metrów wali mi headshota i do tego jadąc na koniu a ja dwie godziny próbuję go zdjąć snajperką - takich przykładów można podać miliony

na friendly to samo - nie wiem co kolesie mają za broń - strzela do mnie a ja po chwili wybucham rozrzucając po okolicy wnętrzności - a rzekomo nie mogą mnie zabić w tym trybie

ciężko coś normalnie zagrać bo ludzie są w **uj ograni - sam czasem wpadnę na multi to dostaję takie baty że głowa mała

sam się czasem zastanawiam czy aby nie cheatują - gość z odległości 400 metrów wali mi headshota i do tego jadąc na koniu a ja dwie godziny próbuję go zdjąć snajperką - takich przykładów można podać miliony

Red eye

na friendly to samo - nie wiem co kolesie mają za broń - strzela do mnie a ja po chwili wybucham rozrzucając po okolicy wnętrzności - a rzekomo nie mogą mnie zabić w tym trybie

Explosive Rifle

Edited by Zdunek