Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kompletnie brak mi słów. W ogóle Rockstar i gameplay przed premierą wtf.

 

Coś niesamowitego, grafika; klimat. Ta burza w 0:50 sekundzie leże. Coraz bardziej sandboxy doganiają graficznie liniowe tytuły. No i chyba pierwszy sandbox ze zwierzyną :) pamiętam jak Koso o tym pisał w zapowiedzi.

 

Absolutny must have, GTA na dzikim zachodzie......

 

XM16E1 plusik :)

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No dokladnie Panie Slupek , wspanialy sandbox'owy tytul nam sie szykuje . Swiat - o ile dobrze pamietam jeszcze z zapowiedzi jakiegos nieznanego mi typa w PE - ma byc sporo wiekszy niz w IV , masa bezkresnych stepow tylko bohater , Ja i caly swiat przede mna . No i tak grafika , animacja ... ehhh szkoda ,ze tak pozno premiera : /

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele FANTASTYCZNE!!

 

Animacja szmacianej lalki, to krok naprzód w stosunku do GTAIV. Świetne krajobrazy, grafika i jeszcze raz animacja. Pamiętam mase godzin spędzonych przy GUNie. Ta pozycja deklasuje ją pod względem absolutnie wszystkiego. Zapowiada się jeden z najmocniejszych tytułów w przyszłym roku.

 

2010 szykuje się wręcz fenomenalnie.

Odnośnik do komentarza

Kwiecien? Ahh, ultima mnie oklamala - pisalo tam, ze premiera w marcu :/

No coz - w zasadzi to dobrze, przynajmniej nie bede mial dylematu: Yakuza 3 czy Red Dead.

 

Jesli chodzi o filmik - swietny. Na gre czekalem od pierwszej zapowiedzi - gameplay tylko utwierdzil w moich oczekiwaniach.

Uwielbiam klimaty dzikiego zachodu - w takiego GUNa albo Desperados gralem z wypiekami na twarzy. Szkoda, ze ten temat jest tak zadko wykorzystywany.

 

Swoja droga, fajnie by bylo, jakby ktos zrobil gierke osadzona po stronie indianskiej - chyba jeszcze nie bylo takiej gry.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Genialne! Szczególnie chwytanie na lasso, związywanie, przewożenie bandytów i pościgi konne (w życiu nie widziałem tak naturalnie poruszających się koni). Animacja jest jeszcze lepsza od tej w GTA IV, graficznie i klimatycznie miażdży, nie wspomnę o burzy :o

Czekam z niecierpliwością, zdecydowany must have. Kosmos.

Odnośnik do komentarza

Ja byłem spokojny Rockstar to Rockstar. Kozaki w swoim fachu.

 

Jednak po kolejnych dziwnych akcjach z "ujarzmianiem" PS3, powoli zaczynam się zastanawiac czy aby nie będzie dużo gorsza od wersji od klocka. Bo trailer oczywiści był robiony na wersji z Xboxa

Odnośnik do komentarza

A czemu tak niby mialaby byc? Takie GTA IV wypadlo lepiej na PS3 niz na X360 - mniej pop up'u itd. Ja tam sie nie martwie :P

Mam tylko nadzieje, ze dadza rozne poziomy trudnosci do wyboru, a sama gierka bedzie dluga, bedzie sporo mini gierek i sidequestow - multi tez byloby mile widziane (w GTA IV multi rzadzi - szkoda tylko, ze skopali matchmaking....).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zajawke na RRD mam od czasu obejrzenia 1szych zapowiedzi, ktore zrobily na mnie ogromne wrazenie i wierze ze R* "da rade". Teraz ogladając screeny wszytko gra...od kostek w góre! Ta trawa sztucznie wystająca z gleby wyglada tragicznie ( "pctowo "- a'la nowy Operation Flashopint), oczywiscie do ukazania sie gry to zapewne bedzie poprawione, ale wypuszczając screeny mogliby unikać takich oczo(pipi)*ych wpadek.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Bardziej chodziło mi o subtelne budowanie klimatu "zachodu" dzikiego zachodu na modłę "There will be Blood", co po części starano się ukazać w pierwszym trailerze. ("My Name Is John Marsten")

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.