Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak informuje EA, Dice pracuje nad Battlefield: Bad Company 2.

 

Battlefield: Bad Company doczeka się kontynuacji. Na razie nie są znane żadne szczegóły za wyjątkiem planowanej daty premiery (pierwszy kwartał 2010 roku).

Okazuje się bowiem, że i fani pierwszej części gry Battlefield: Bad Company doczekają się kontynuacji tego tytułu.

 

"W czwartym kwartale (roku fiskalnego 2010, czyli przedziale styczeń-marzec 2010) Battlefield: Bad Company powróci na konsole dzięki naszemu studiu DICE ze Sztokholmu" - powiedział John Riccitiello. Fragment "na konsole" wskazuje, że, podobnie jak w przypadku pierwszej części, także druga odsłona ominie pecety i ukaże się jedynie na Xboksie 360 i PS3. Informacja ta wymaga jednak oficjalnego potwierdzenia, którego nikt do tej pory nie udzielił.

 

EA jest powściągliwe w ujawnianiu wieści na temat BC 2 nie tylko w kwestii platform docelowych. Firma sama z siebie nie podzieliła się żadnymi szczegółami na temat rozgrywki, a dopytywana przez nas przedstawicielka stwierdza: "Niestety na razie na temat tej gry nic więcej nie mogę powiedzieć".

 

źródło: gram.pl & ps3site.pl

 

Telenowele czas zacząć ?

BF2 - Czerwiec 05. BF2142 Pażdziernik 06

BF:BC - Cerwiec 08 BF:BC2 - Czerwiec 10 (sadze, że premiera się spóźni i nie będzie styczeń--marzec)

 

Co wy byście chcieli w BC2 ? Co wam nie pasowało w BC ?

EDIT: Dzięki za ss Jakim :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam się cieszę. Seria Battlefield może nie jest idealna, ale bardzo ją lubię i mam do niej sentyment. BF1942 z odświeżoną oprawą i pewnie masą nowinek to fajna rzecz. Jakby wyszła na PC to byłoby super. Czego oczekuje od BC2? Hm... solidnego wsparcia dla klanów, lepszych serwerów (lagi), większych map, pojawienie sie heli transportowych, samolotów no i oczywiście spadochronu :/, możliwości rozmowych z większą liczbą osób (sorry, ale ograniczenie do tylko jednego teamu to komedia). No i nad możliwością wspólnego grania z przyjaciółmi to powinni też popracować bo BC to wręcz zniechęcał do wspólnego grania z kumplami, nie to co pierwsze Gearsy.

Oczywiście jakby poprawili grafikę, polepszyli destrukcję otoczenia, no i zlikwidowaliby respawn w singlu to byłoby fajnie. Coś jeszcze? Hm...przydałby się system z BF2: dowódcy drużyn, komendanci itp.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza

W BC zagrywam sie do dziś i myśle, że bede grał aż do premiery 2 części. Oczekuje wiekszej ilości trybów, większych map, wiecej wojaków, humory przynajmniej na poziomie części pierwszej i jeszcze wiecej rozpierduchy. Mogą też dodac nowe pojazdy i lepiej wyważyć mapy bo na niektórych np. strona defensywna ma znaczą przewage.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ten trailer sugeruje, że dodali krew. Tego mi w sumie najbardziej brakowało w jedynce i tego właśnie najbardziej oczekuje w dwójce.

 

Mogliby sobie też odpuścić te walizki "wyskakujące" z gości po zabiciu - multiplayer.

Edytowane przez bieguna
Odnośnik do komentarza

Bieguna zabiłeś kogoś kiedyś? Skąd możesz wiedzieć czy akurat nie wyskakuje z trupa walizka czy inne ścierwo? A tak na poważnie, to również byłbym za dodaniem krwi i nieco mocniejszego klimatu, tego brakowało w jedynce. Wiadomo coś może o postaciach z pierwszej części? Pojawią się w kontynuacji?

Odnośnik do komentarza

Dzisaj jeszcze nikogo nie zabiłem - to odpowiedź na pytanie Blima. Ale jest sobota, moja kobieta wybiera się właśnie do rodziców na weekend i teraz jest pytanie: co robić, zabijać czy nie? Wybieram zabijanie. Xboksik już się niecierpliwi i nie może się mnie doczekać:-). A odnośnie BF to też życzyłbym sobie troche mocniejszego, mniej jajcarskiego klimatu w singlu. W jedynce te jajca nawet mi sie podobały ale co za dużo, to niezdrowo. Trailer właśnie sugeruje, że może być mocniej. Kustomizacja uzbrojenia też mi pasi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.