Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz obejrzalem ten gameplay z multi i zrobil na mnie spore wrazenie. Jakosc moze slaba ale destrukcja widac, ze podciagnieta naprawde mocno w stosunku do pierwszego BC. Budynki i inne rzeczy zdaja sie niszczyc w dosyc naturalny sposob, a nie tylko oskryptowane znikanie scian itp. z jedynki.

Podobnie jak ludzie wyzej mam nadzieje, ze nie bedzie lagow (w jedynke duzo nie gralem online.. moze lacznie ze 3-4h.. w jakichs 80% przypadkow byly dosyc spore lagi.. czasem takie, ze sie grac nie dalo) oraz, ze dodadza brakujace "ficzery".

 

Btw. Wiadomo czy w grze beda inne lokacje niz zimowe? Na dotychczasowych materialach (przynajmniej tych co widzialem) widac tylko snieg...

Odnośnik do komentarza

Pisze o kampanii bo w zalozeniach Bad Company na niej mial sie koncentrowac - po prostu Dice chcial zrobic serie troche w innym kierunku.

Mysle ze ta gra zasluguje mimo wszystko na uczciwa kampanie w ktorej naprawde zginiemy, a nie respawnujemy sie - to tak odbieralo mi chec grania (serio WTF ??) ze faktycznie lepiej o niej nic nie mowic, a szkoda bo chlopaki z BC maja potencjal =_= .

 

Emet - Nie przejmuj sie, pokazane sa dotad tylko gameplay'e z bety, a ta ma tylko ta zimowa plansze.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takim posunięciem wpadają z deszczu pod rynnę.

Moim zdaniem liczą na to, że MW2 przez te 5 miesięcy znudzi się graczom i przeniosą się w tedy na ich "świeży" produkt. Z drugiej strony "duże" tytuły mające wyjść w tym roku zostały przeniesione również na początek przyszłego, więc to na pewno nie ułatwi zadania BC2.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cóż to było oczywiste od samiutkiego początku.

Potencjał tej serii jest i tak znacznie większy, Dice póki co szlifuje target "Nie zapychać, lecz z umiarem" (przeciwników tego targetu zachęcam do MAG'a).

 

Lecz wielu i tak woli model a'la CS, czyli COD (tutaj jest podstawowa różnica wględem tych serii) - Starcia bezpośrednie, bez żadnych zbędnych zabaw i oddaleń od tego przebiegu.

Niektóży po prostu nie lubią starć na dużych mapkach z pojazdami w tle, a destrukcja jako taka jest marginalna (i też narzuca pewien sposób grania).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Coz - Battlefield Bad Company deklasowal (wedlug mnie) CoD MW, wiec czemu mialoby byc inaczej w przypadku BF BC2 :P? Ciekawe tylko, czy wprowadza w koncu wsparcie dla klanow. Strasznie mi tego brakowalo w Bad Company - ta gra jeszcze przeciez do tego wprost stworzona (roznorodne klasy, pojazdy itp. - gra stwarza multum mozliwosci do kooperacji).

Szkoda tylko, ze trzeba czekac az do marca (chyba wtedy wychodzi gra) :/ Generalnie nie kupuje gier w dniu premiery, zwykle czekam az taka potanieje, ale w tym przypadku zamowie chyba preorder. Jestem wielkim fanem pierwszego Bad Company - wliczajac demo, gralem w ta gre jakies pol roku.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrail...field-bad/57022

 

jestem pewien że MW2 sprzeda się świetnie, ale czy będzie najlepszym multi no (pipi) nie wiem

 

Pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to.... "This is the Modern Warfare 2! Fu^&ing real battle". Przeciez to akcja wyciagnieta z singla CoD:MW :)... Niesamowicie filmowe przezycie. Nie wierze, ze tak to wyglada w multi. I jeszcze ta animacja zolnierzy ( MW2 i KZ2 kuleja w tym wzgledzie, w multi). Czysta poezja!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...