Skocz do zawartości

Metroid Prime na Wii


HunterX

Rekomendowane odpowiedzi

Gra powodująca opad szczęki u milionów graczy na całym świecie, uznana przez wielu najlepszą grą wszechczasów - wraca na Wii. Ale na obecną chwilę tylko w Japonii. Wydanie MP w innych regionach jest praktycznie pewne, chociaż narazie oficjalnie nic nie wiadomo.

 

Co to będzie? Stary hicior ze sterowaniem znanym z Corruption. Ja osobiście mam mieszane uczucia, bo MP3 był od początku robiony pod Wiilota, a pierwszy Prime nie. Nie wiem jak to wyjdzie, ale wkrótce pewnie się okaże. Co Wy o tym myślicie? Ja na bank kupię, ale nie wiem czy będę miał zapał ponownie przejść grę na 100% na obu poziomach trudności. Mimo wszystko gra boska, ale czy w natłoku nowych gier będzie mi się chciało po raz n-ty przechodzić te same lokacje / bossów? Czas pokaże. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem też troszkę przesadzają z wydawaniem gier z poprzedniej generacji z nowym sterowaniem - najpierw Donkey Kong: Jungle Beats, potem Pikmin a teraz Metroid Prime. Co dalej? Super Mario Sunshine? Zelda: Wind Waker? Gry świetne, ale ja już w to grałem! I to nie tak dawno temu! Lepiej by się wzięli za coś nowego.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie. Nintendo idzie po najmniejszej linii oporu. Obudza sie w koncu z faktem, ze na ich sprzet nie ma gier i bedzie lipa. Znajac zycie to nic nie dodadza nowego w MP (poza sterowaniem). Nintendo zapowiedzialo nowego "Metroida" - opowiadajacego historie Space Pirates z perspektywy jednego z nich. Jezeli wyjdzie z tego gra to sie zalamie. Licze po cichaczu, ze to moze byc po prostu jakas manga albo inne opowiadanie. Niech zrobia w koncu porzadnego Metroida w 2D na DSa i wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Co nie zmienia faktu, ze oba Pikminy z NGC leza u mnie na polce i jakos nie widze sensu kupowania po raz kolejny tej samej gry na inna platforme ; )

No akurat w tym wypadku się poniekąd cieszę. Mimo, że to odgrzewany kotlet, to w Pikmina na GC nie miałem przyjemności zagrać. Grę więc na bank kupię, lecz to i tak nie zmienia faktu, że Nintendo wali w ch... i by mogli Pikmina 3 na Wii zrobić! :wink1:

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze Nintendo idzie maksymalnie na latwizne. Odswieza gry nie tak znowu stare z NGC i praktycznie niezmienione wrzuca w Wii. Rozumiem, gdyby Wii nie bylo kompatybilne z NGC, ale przeciez jest. Tak czy siak N chyba wyda wszystkie swoje hiciory z poprzednika, bo nowych gier na Wii to oni w planach chyba juz nie maja. Olali sprzet totalnie.

Odnośnik do komentarza

Przecież pracują nad nowym Wii Sports, Punch-Outem, Sin & Punishment, Trace Memory, Endless Ocean. Są jeszcze nowe pozycje takie jak Cosmic Walker, Dynamic Slash, Spawn Smasher, Line Attack Heroes - o których nic nie wiadomo, poza tym, że Nintendo nad nimi pracuje. Do tego oczywiście nowy projekt Retro Studios, jak i nowa Zelda i Mario. No i powstaje trzeci Pikmin. Chciałbym, żeby każdy wydawca 1st party tak "olewał" swoją konsolę. Wsparcie 3rd party na pewno nie jest takie, jakiego możnaby oczekiwać od lidera rynku, ale nie powiedziałbym, że Nintendo olewa swój sprzęt.

 

Co do gier z serii New Play Control, to ja nie jestem tym zainteresowany, ale z pierwszych relacji wynika, że nowe wersje są całkiem dopasione i sprawią przyjemność nawet tym, którzy grali w oryginał. Nie wygląda to tak źle, jak się spodziewałem. Niech sobie to wydają, wszystko mi jedno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Co do gier z serii New Play Control, to ja nie jestem tym zainteresowany, ale z pierwszych relacji wynika, że nowe wersje są całkiem dopasione i sprawią przyjemność nawet tym, którzy grali w oryginał. Nie wygląda to tak źle, jak się spodziewałem. Niech sobie to wydają, wszystko mi jedno.

jak na razie chyba tylko Mario Power Tennis nie dostal dobrej noty. i troche szkoda, bo Mario Tennis z N64 to jedna z moich ulubionych gier do pogrania z przyjacielem (hail, Kroolik!)

 

Eternal Darkness w nowej oprawie? czemu nie byle by tanio było

Eternal nie nadaje sie na nowe sterowanie. przynajmniej ja jakos tego nie widze, tamta gra jest dobra w takiej formie w jakiej byla. w Metroidach, Pikminach, tennisie zastosowanie wiilota ma sens.

 

ale, ale. to w sumie watek o Pikminach.

moze zmienic nazwe:

New Play Control!

nowe sterowanie w klasykach z GC

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe kiedy u nas pojawia sie Metroidy z NGC, w Japonii juz jest jedynka na Wii, a druga czesc pojawi sie niebawem.

Niestety o wydaniu tych gier w EU. nadal nic nie wiadomo. Mam obydwie na NGC, ale jakos nie gralem i nie gram - czekam az wyjda na Wii - chetnie pogram z nowym sterowaniem i w HD. :)

Odnośnik do komentarza

Nintendo potwierdziło Metroid Prime Trilogy, ale narazie tylko w USA. Co ma charakteryzować to wydanie: wszystkie części na jednej płycie, multiplayer; części z GCN dostaną 16:9, sterowanie z Wii, poprawioną grafikę, nowe "zbierajki", i szybsze loadingi. Data wydania 24 sierpień, sugerowana cena 50 USD. Źródło: nintendolife

Edytowane przez qubone
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Sumując mój długi żywot poczciwego gracza, stwierdzam że takiego pokładu miodności,emocji, klimatu nie dała mi odczuć moja skromna 360-tka pomijając już fakt największych ilości negatywnych przekleństw jakie we mnie Metroid uwolnił. To był... prawdziwy hardcore :blush: .Ciekaw jestem tylko czy zmiany w MP1 I MP2 wprowadzą odnośnie poziomu trudności i ile przez to straci na swoim niepowtarzalnym uroku? Oprócz tego cieszy mnie fakt MT i maczania japońskich palców w produkcji :yes: .Bedzie to powód aby Wii pojawiło się wreszcie w swojej kolekcji, tylko cene N ukróćcie bo to juz lekkie przegięcie ! :wsciekly: :pifpaf:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

W Corruption zwykłe wciskanie Switchy było za pomoca Wiilota więc w MP1 o takie coś mi chodzi, tak samo jak pobieranie map czy np. przesuwanie kontenerów. Z miłą chęcią zaliczę jeszcze raz na 100% każdą z części, to będzie konkretny powrót, chozo, phendrana hmm ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...