Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wiadomość o tym, że COD MW2 ukaże się być może jeszcze w tym roku , to najwspanialsza nowina :)

COD4 jest pierwszym FP-kiem w jakiego zagrałam i nie ma dnia bym nie zagrała kilku meczy on-line.

Ktoś napisał wcześniej ,że stracił paru friendsów z listy gdy nie najlepiej wypowiedział się na temat KZ2.

Grałam w demo KZ2 i wiem już dzisiaj,że i tak nie wciągnie mnie tak jak COD4.

Tak naprawdę wcale nie obchodzi mnie co powiedzą inni, bo to ja mam się dobrze bawić a INFINITY WARD sprostało temu zadaniu.

 

Przecież nikt temu nie przeczy. COD4 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, a na pewno najlepszy FPS! - oczywiście chodzi mi o multi.

 

PS: Niektórzy tu sie dziwią, a wydaje mi się, że była kiedyś wiadomość, że IW rozpoczeło prace nad sequelem praktycznie zaraz po skończeniu jedynki... więc i premiera w tym roku mnie jakoś szczególnie nie dziwi.

PS2: helveq - Dwójka skopie zady na bank jak i jedynka. Po prostu przez KZ2 będzie dylemat w co dzisiaj katuję :)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
COD4 i Iinfinity Ward to ciągle król multi, więc nie wiedząc praktycznie nic o COD MW2, można się spodziewać, że będzię hit, czego sobie i Wam życzę

Przepraszam ..... Spodziewać ? - włąściwie to guzik wiemy o MW II a już ktoś pisze o "spodziewanym hicie" ?. To że MW był strzałem w dziesiątke nie oznacza że dwójka być musi !! (czego dowodem niech będzie GoW 2 czy Resistance 2 - w te gry wkładano przecież wiele nadziei !). Rozumiem co chciałeś przekazać, i nie chciałeś zabrzmieć jak zaślepieniec :) - niczego się nie czepiam bynajmniej !, jednak pragnę zaznaczyć że przykłady tych 2 gier pokazują jak życie potrafi spłatać figla .

Szczerze ? - W sumie to również mam nadzieje że MW2 zajmie tron pierwszego MW, wtedy uzyskamy 2 hot tytuły na konsolach - a ja 2 must have shootery dla sceny online - KZ2 i MW2.

Odnośnik do komentarza

fakt, przyszłości nie przewidze, ale jednak uważam że po COD4 można mieć więcej zaufania do przyszłych dokonań IW (pisze o multi), niż po GOW1/Resistance1 do tórców tych gier, te dwie ostatie strzelanki na pewno były popularne online, ale jednak to COD4 pozamiatał wszystkimi, liczę po prostu na powtórkę, ale masz rację, że zawsze jest szansa na spierdo.lenie sprawy :) nie jest niemożliwe, że nagle się okaże, że multi w Killzone 2 bedzie niegrywalne, COD MW2 zawiedzie itd., wtedy Battlefield przyjdzie na ratunek, DICE już na pewno sie uda :D

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

to kup juz dzis bad company i masz dwa w jednym...... ja chcialbym zeby byl jakis tryb ala misja w czarnobylu dla samych snajperow, pojazdow w zupelnosci nie chce i na bank nie bedzie bo ich engine jest za slaby by jeszcze to pociagnac(pokazal to dobitnie cod5 <cod3 [pojazdy] ) wystarczy ze bedzie troche lepiej i poprawia kod sieciowy ktory w cod 4 jest grubo spitolony.....

Odnośnik do komentarza
Jezu po co robić wojenki K2 vs. COD MW2 ? Obie gry są unikatowe i inne - jak dla mnie to oba must have-y... :)

 

otóż to - ja będę mieć obie gry COD MW2 i K2 i nie jestem zwolennikiem ostrego najeżdżania na COD bo to naprawdę dobry tytuł.

 

a co do pojazdów - czy ja wiem? Masz czołg to przeciwko dobremu teamowi pożyjesz jakieś 15 sekund:

a) jest wolny - nawet żołnierz na piechotę biega szybciej (!)

b) trzech kolesi z ładunkami załatwia sprawę

Odnośnik do komentarza
to kup juz dzis bad company i masz dwa w jednym......

No niezupełnie... Feeling i mechanika z coda a rozmiary map z bf'a. Zresztą w bf:bc tak jakoś inaczej/dziwnie się strzela.

 

Kurna niby takie potężne konsole teraz mamy a z paroma pojazdami na raz nie dadzą sobie rady hehe ;)

 

I niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego max ilość graczy na raz to 32 łebków? (Res2 to wyjątek potwierdzający regułę) Na pc już daaawno były serwery na 64 graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Na pc już daaawno były serwery na 64 graczy.

Struktura konsol pod online daleko jeszcze do PC, a trzeba zaznaczyć że może te 64 graczowe boje da się i toczyć na PC, ale co z tego - większość takich serwerów miało lagi jak h*** , praktycznie większość osób wolało pograć indywidualnie już nawet.

Liczba graczy o NICZYM nie świadczy tak naprawdę ;) - a Res2 jest wyjątkiem potwierdzającym regułę :P.

 

COD w wersji Battlefield !? - Proszę cię ..... Nie wyobrażam sobie mechaniki COD w takim ujęciu, a BF najwidoczniej tylko nie trafił w twój gust, imo Bad Company to prawdziwy kick ass - tylko gdyby nie te serwery.... Nadal grałbym w tą gra i szczerze miałbym w (_)_) KZ2 zarówno jak i COD MW2, niestety EA musiało coś sp**** .

Odnośnik do komentarza

No widzisz a ja mam 10 mb lacze, i co ? - spotkalem glosy wielu ludzi, bylo mnostwo wymiataczy ktozy skarzyli sie tak jak ja i rownie duzo osob ktorym nic nie przeszkadzalo, btw nie wiem od kiedy grasz (bo ja od premiery), nie wiem jak jest z serwerami od czasu premiery nowego trybu w multi.

Resistance 2 ? - Taaa, gdybys widzial moja mine po zagraniu 5 meczow ;).

Odnośnik do komentarza

W BF BC gralem od wyjscia demka do grudnia i tak jak mowilem - lagow prawie nie bylo ;) Szkoda, ze gra pozostala w cieniu, bo jest naprawde swietna. Obecnie czekam na nowego Battlefielda, bedzie na PSS, cena - jakies 69zl, wypasik :D A CoD MW2? Coz, jesli IW nie pokaze niczego nowego i bedzie to poprostu kolejny CoD to raczej na gre sie nie skusze (tak jak sie nie skusilem na CoD World at War).

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem - jak dla mnie to te wszystkie CoDy sa prawie ze takie same. Wszystkie z nich to naprawde dobre gry, ale tez wszystkie z nich to odgrzewane kotlety. Ubustwiacie te MW a tak naprawde to kolejny CoD - tyle ze w innych realiach. Bede chcial sobie zagrac w CoDa to zainstaluje sobie 4ke na PCie, bo wydawac drugi raz kase za wiecej tego samego mam nieszczegolna chec (w momencie kiedy moge kupic cos naprawde nowego).

Dlatego w przypadku MW2 - moze go kupie, a takie Killzone 2 na 100%, bo wiem ze multi wnosi cos nowego, cos od siebie a nie jest kalka czegos w co mialem juz okazje zagrac.

Co do BC - nie mialem lagow w demie, w pelnej rowniez. Co do niedocenienia to chodzilo mi o forum itd. Wszyscy tylko pieja z zachwytow nad takim CoDem, a na BF BC nawet nie zwrocili uwagi i nie zauwazyli kiedy wyszedl. Wg. mnie najwieksza wada tej gry jest lobby. To wlasnie przez niedopracowanie go niemozliwe jest prowadzenie rozgrywek klanowych - wiec community tak naprawde nie istnieje. Mam nadzieje ze w BF BC2 zostanie to naprawione.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

przecieki od testerów/plotki:

 

-pojawią się pojazdy

-powróci M16 z drobnymi zmianami

-Ak47 i M4 powrócą, raczej bez żadnych zmian

-M40 powróci, boost obrażeń z ACOG zostanie poprawiony

-Scorpion, P90, M21, R700, G3, G360 nie zobaczymy w nowym CoD

-jest spora liczba nieznanych broni, które pojawią się w MW2

-nowy karabin snajperski: SR25M (USA)

-nowy karabin szturmowy: Diemeco C8 (kanadyjski odpowiednik M4)

-nowy karabin szturmowy: L85A2 (UK)

-ogólna liczba broni w trybie multi to ok.35 sztuk

-ulubione mapy graczy z CoD4 powrócą

-helikoptery, nalot i UAV wracają

-celownik w postaci czerwonej kropki dla multi przybierze różne kształty (kółko, kwadracik, punkt)

-snajperzy otrzymają specjalne kombinezony z kamuflażem z trawy (niczym w Modern Warfare 1)

-wszystkie perki z CoD4 powrócą, eavesdrop i kilka innych zostanie zamienionych

-powrócą wszystkie tryby gry z MW, a co najważniejsze każdy będzie miał swój odpowiednik w wersji hardcore (w CoD World at War bardzo mi brakuje headquaters w hardcore)

-nowy tryb gry: Secure (CoDowa wersja ?capture the flag?)

-nowy tryb gry podobny do Search and Destroy, tyle że zamiast bomby będziemy musieli ustrzelić konkretnego przeciwnika, a ego drużyna ma się starać go chronić za wszelką cenę

-personalizacja wyglądu żołnierzy (opcje wyboru kraju)

-w trybie multi snajperzy nie otrzymają tłumików

-brak botów w lokalnych trybach multi

-podobny tryb do Nazi Zombies jednak detale nie są znane

-1 gracz na jednej konsoli - brak możliwości zaproszenia gościa

-opcja zapisywania obrazów ?Killcam?

-będzie krew

-tryb kooperacji online/offline

-historia trybu single będzie się działa na Bliskim Wschodzie

-powróci rola brytyjskiego szeregowca

-głos Kena Lally pojawi się w kampanii

-premiera w okolicach listopada

-nowe tagi armi (podobne do czaszek z Halo)

-niektóre bronie dostępne jedynie w kampanii

 

 

jak bedzie krew to będzie hit :D jeżeli to nie są plotki to czytają w moich myślach i dodadzą personalizację wyglądu żołnierzy, oby do listopada (przy killzonie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.