Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Heh fajnie, że MW2 powstanie bo jedynka do pierwszy w moim życiu FPS jakiego ukończyłem (i jeden z niewielu w jakie grałem) więc liczę, że po tym jak się uporam z Bioshockiem MW2 będzie trzecim FPSem mojego życia i dostarczy mi tyle samo rozrywki co jedynka :)

Fajnie jakby MW2 trwało w okolicach 10h, a nie tak jak jedynka 5-6h i żeby było jeszcze więcej kozackich, poskryptowanych akcji :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

As quoted from GDC 2009:

We got to talk with Todd Stevens of Infinity Ward today, and he had this to say about Modern Warfare 2.

 

"Modern Warfare 2 is set to release early this November, and will be on the PS3, Xbox 360, and PC. The Playstation 3 is our leading platform for Modern Warfare 2. The PS3 version will run smoother and have slightly better visuals than the PC and 360 version. We've been working on Modern Warfare 2 ever since we released Call of Duty 4 back in 2007. We would like to thank everyone who is still with the Call of Duty 4 community. We will be releasing more information throughout the coming months, so be patient."

 

http://community.eu.playstation.com/playst...403275#U7403275

 

Zobaczymy. Coraz więcej developerów traktuje PS3 jako platformę wiodącą.

Odnośnik do komentarza

Jest i oficjalne oświadczenie:

 

We have learned by fourzerotwo, which is the committee manager of MW2, via Xbox Live that this quote is fake and there's no such person as Todd Stevens. More information is posted up here. "? we don't have a lead sku, both platforms have dedicated guys to allow equal dev time (the way it should be).
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...