Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czekaj bo nie wiem czy to była ironia i czy sobie jaj nie robisz ;p nie sadziłem ze to w ogóle coś warte jest trzymam to w domu od 8 lat chyba :D wiele razy była szansa żeby na śmietniku wylądowało nawet ale jako gracz broniłem tego nie znając nawet wartości tego ;p

 

trzymaj trzymaj nie sprzedawaj. Kup telewizorek Sony , usadź na standzie i pykaj ile wlezie

Odnośnik do komentarza

Sega Saturn, biała NTSC-J + pad, kabelki i karta pamięci. Do tego oryginalne gry:

 

Clockwork Knight

D

Daytona USA: Circuit Edition

Decathlete

Digital Dance Mix Vol. 1

Dracula Detective

Enemy Zero

Fighting Vipers

Grandia

Hang On GP '95

Henry Explorers

House of the Dead

Last Gladiators

Neon Genesis Evangelion 2nd Impression

Neon Genesis Evangelion: Digital Card Library

Nights

Nights: Christmas

Riglord Saga

Sakura Wars

Sakura Wars 2

Sega Rally Championship

Shin Megami Tensei: Devil Summoner

Shutokou Battle '97

Super Robot Taisen F

Tomb Raider

Vampire Hunter: Darkstalkers Revenge

Virtua Cop 2

Virtua Fighter 2

Virtua Fighter: Kids

Virtua Fighter: Remix

Virtual On

Yuukyuu Gensoukyoku

Virus

Virtual Hydlide

Wipeout

Wangan Dead Heat

 

Wszystko w stanie idealnym. Ile można za to krzyczeć?

Odnośnik do komentarza
Wszystko w stanie idealnym. Ile można za to krzyczeć?
Wystaw na allegro z "wysoką" ceną minimalną (100zł) to się przekonasz :)

Krótko: nie sprzedawaj, nie ma szans na rozsądną cenę, no chyba że masz to ze złomowiska w Japonii za grosze.

 

@ProstyHeker: ok.300zł (nie w komplecie), więc nie licz na >10GB HDD do tego X-a, chyba że trafisz na okazję (realną - wymiana wykluczona) to w komplecie 250GB może być warte np.50zł.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
Czekaj bo nie wiem czy to była ironia i czy sobie jaj nie robisz ;p nie sadziłem ze to w ogóle coś warte jest trzymam to w domu od 8 lat chyba :D wiele razy była szansa żeby na śmietniku wylądowało nawet ale jako gracz broniłem tego nie znając nawet wartości tego ;p

 

W żadnym wypadku to nie była irionia, naprawdę myślę, że kiedyś to będzie sporo warte. No i jaki dziś to jest kolekcjonerski skarb :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chcialbym sie z was spytac czy pamieta ktos mniej/wiecej jaka jest obecnie aktualna wartosc na serwisach aukcyjnych uzywek w idealnym stanie Unreal Tournament III i Don King Prizefighter na X360 ? Pytam tutaj, bo niestety na allegro nie ma obecnie licytacji Unreala, a Don Kinga sa same "kup teraz" po chorych cenach.

Odnośnik do komentarza
Chcialbym sie z was spytac czy pamieta ktos mniej/wiecej jaka jest obecnie aktualna wartosc na serwisach aukcyjnych uzywek w idealnym stanie Unreal Tournament III i Don King Prizefighter na X360 ? Pytam tutaj, bo niestety na allegro nie ma obecnie licytacji Unreala, a Don Kinga sa same "kup teraz" po chorych cenach.

 

Są to gry mało popularne w Polsce i nie tylko. Za unreala moze dostaniesz 40-50 zł. Don King tez coś koło tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.