Jump to content

Sign in to follow this  
D.B. Cooper

Wycena towaru-temat ogólny

Recommended Posts

Witam,

chciałbym prosić o pomoc w wycenie zestawu Nintendo Switch:

- konsola Nintendo Switch Pokemon: Let's go pikachu edition + joy-con żółty + poke ball plus ( gry na konsoli: pokemon let's go pikachu, FM 19 touch

- kontroler nintendo switch pro controller 

- uchwyt joy-con charging grip

- karta pamięci microSD SanDisk 128GB microSDXC Ultra 100MB/s A1 C10 UHS-I U1

- kontroler pokeball plus (nie używany w ogóle, więc Mew jest w środku)

- 2 gry : NBA Playgrounds 2, Monopoly (w folii)

Wszystko zakupione w sklepie x-kom 28.12.2018, faktura oraz gwarancja. Do wszystkiego oryginalne pudełka.

Jakość celująca, użyta z 3 razy.

Chciałbym sprzedać europejskiego SMT: Devil Survivor Overclocked na 3DS-a w angielskiej wersji językowej. Komplet, stan bardzo dobry / idealny, zagrałem może kilka minut. Na eBayu nie mogę znaleźć innej wersji europejskiej niż niemiecka (a przynajmniej z niemieckim pudełkiem), a i ta wypada dość drogo. Allegro/OLX - brak.

Za ile według Was powinienem móc sprzedać tę grę?

Zastanawiam się za ile na allegro wystawić kolekcjonerki wiedźmina

wiedźmin 1  - wszystko co w zestawie poza koszulką 

120070703140236.jpg

Wiesiek 2 wszystko co w zestawie plus głowa geralta naprawiona (znaczy odmalowałem ją sam bo farba co była na niej wczesniej była tragiczna)

wiedzmin-2-zabojcy-krolow-kolekcjonerka_

Wiedźmin 3 wszystko co było w zestawie 

i-wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-kolekcjone

Zanim ktoś zapyta czemu sprzedaje to odpowiem. Brak miejsca na książki i wolę pozbyć się tego co kurz zbiera i nigdy już nie użyje. Gry mam cyfrowo a te dodatki to no cóż :) 

Wszystkie 3 wersje kolekcjonerek zadbane i z oryginalnymi bardzo ładnymi opakowaniami. W 1 i 2 kartony ładnie się komponują w jeden obrazek. Wszystkie edycje numerowane i raczej nie do dostania obecnie. Oczywiście większość była całe te lata w kartonie nie wyjmowana. Z mankamentów są dwa. Jeden to ta głowa geralta przeze mnie naprawiona więc nie oryginalny stan ale wg mnie lepszy. Drugi jedna łuska gryfa odpadła z tyłu. Nie jest to widoczne i łuskę nadal mam jakby ktoś chciał sobie dokleić. 

Może ktoś pomoże wycenić

Ile zawołać za Xboxa One 500 GB z kinectem i dwoma padami ? Konsola ściągana z UK przed premierą w Polsce. 

Witajcie:)

Cz może mi ktoś wycenić konto ps4 zawiera ono między innymi :

Overwatch: Origins Edition

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja
Gry Roku

Fortnite- 2000 zł w skinach ratowanie swiata około link do trackera https://fortnitetracker.com/profile/psn/Rzepai

Grand Theft Auto V 

Tom Clancy’s Rainbow Six®-większosc operatów nie licząc z 3 ostatnich sezonów https://game-rainbow6.ubi.com/pl-pl/psn/player-statistics/9c28c4cd-3984-4c2c-af4e-7ac3e4c4b67a/multiplayer

Destiny 2 ze z przepustką https://destinytracker.com/d2/profile/psn/pablo22005 

Link do konta https://my.playstation.com/profile/DominujacyPawel