Skocz do zawartości

Zielona Góra - Turniej Street Fighter 4


Rekomendowane odpowiedzi

28 lutego 2009 w Zielonej Górze, odbędzie się pierwszy w Polsce turniej w Street Fighter 4 (X360) - póki co, przyboczny, towarzyszący kolejnemu spotkaniu polskiej ligi Halo 3. Organizatorzy tego eventu wypowiedzą się tutaj lada moment - od siebie dodam, że na razie nie będzie to nic wielkiego, a raczej wstęp do tego, co chcielibyśmy organizować w przyszłości. Szykuje się też wiele innych atrakcji, ale zdradzenie ich pozostawiam właśnie organizatorom.

 

Co na to scena? Komentujcie, pytajcie, sugerujcie. Miło byłoby dobrze pograć na te kilka dni po premierze gry. Chętni na taki wypad pewnie się znajdą (freeplay oczywiście included)? Im będzie nas więcej, tym łatwiej będzie szybko stworzyć coś naprawdę dużego i głośnego. Jak stwierdził onegdaj K.Mirski - "Scenę tworzy scena".

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Osobiście nie przyjadę na turniej gry w którą nie grałem bo wszyscy będą teoretycznie mieli równe szanse. Co do turniejów w przyszłości to jeżeli zrobicie je w Zielonej Górze to wpadnę bo mam blisko. Po prostu ciężko mi ruszyć dupę "w ciemno".

 

Rozumiem ,że nie trzeba grać na padzie defaultowym i każdy może wpaść ze swoim stickiem/padem?

 

Co do sceny SF to chyba niema czegoś takiego w Polsce. Na pewno w Warszawie gra kilka osób. Zresztą widać na GGPO czy 2DF że zawsze są ci sami Polacy jeżeli w ogóle są. No ale z wyjściem SF4 wszystko może się zmienić.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Tak, jak pisałem wyżej - scenę tworzy scena. Co do samego turnieju:

 

- tak, można grać na AS i swoich padach

- turniej odbędzie się na dobry tydzień po premierze SF4, więc kwestia równości i niedoświadczenia graczy przy tej grze jest raczej płynna - niektórzy nie będą mieli lekko, ale Ci, którzy spędzili trochę czasu przy poprzednich odsłonach serii, już po kilku ostrzejszych dniach grania będą czuli się jak w domu.

 

Fajnie byłoby, gdyby SF'owa śmietanka się pojawiła. Nie będzie to co prawda wielkie wydarzenie, ale na pewno miła okazja do pogrania w "czwórkę" i w jakimś sensie inauguracja tego, co mamy nadzieję rozpocząć na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Seth ma bana, rundy 2, w półfinale 3, finale 5, czas na 99. Pady z "upgrade'ami" (turbo/auto) mają bana, pozostałe pady i Arcade Sticki dozwolone.

Wpisowe to 10zł od głowy. Nagroda to suma z wpisowego podzielona na pierwszych trzech graczy plus gadżety (te rozdzielimy na większą ilość graczy). Ogółem każdy powinien wyjść z czymś w łapie.

Wszystko rozgrywa się w Centrum Biznesu w Zielonej Górze, 28 lutego. Zapisy zaczynają się od 10 rano, a sam turniej o 12 (ale będziemy mogli poczekać z godzinkę na spóźnialskich).

Jeszcze jakieś pytania?

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
Ja bym wpadl chetnie na ten turniej. Wogole to bardzo wielu graczy ze sceny tekkena z dolnoslaskiego i opolskiego zapowiada ze bedzie grac w sf 4. Prawie wszyscy ktorych znam. Ciekawe czy to tylko slomiany zapal?

 

Gratki, kto gra z Opolskiego, bo obecnie studiuje w Opolu i chętnie bym się z kimś ustawił na grę :)?

Odnośnik do komentarza

Ano obrodziło nam w dwóch graczy zza granicy, mamy też pierwsze punkty w tabeli, oto i one:

 

1.Scoop - 8pkt

2.Lethal - 7pkt

3.Uzny - 6pkt

4.Velios - 5pkt

5.Raz - 4pkt

6.Michał - 3pkt

7.Marek - 2pkt

8.Seba - 1pkt

 

pełną tabelę wrzucimy w miarę możliwości, o ile uda nam się rozszyfrować to co zapisywał w niej Drzedaj (człowiek, który nie lubi SF, a mimo to poprowadził z chęcią turniej). 34 graczy i Single Elimination to niezła zadyma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...