Skocz do zawartości

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

jako fan całej serii gier od Eutechnyx (Ferrari Challenge, Supercar Challenge, Ferrari The Rrae Expierience) - we wszystkich spędziłem łącznie jakieś 200h, w każdej mam platynę, każdą obadałem na wylot - teraz mogę stwierdzić jedno - kupcie GT5 i o nich zapomnijcie ;) różnica w klasie gier od Eutechnyx względem Polyphony jest tak ogromna że nawet za 40zł tych gier nie polecę. szczerze sam się sobie dziwię że to napisałem ale tak niestety to teraz czuję i tak na te gry z perspektywy GT5 patrzę ;)

 

na szczęście wspomnień i emocji jakie mi te gry dostarczyły nic mi nie odbierze - nawet wielkość GT5 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

ja mam pytanie może wam się wydać głupie ale sory. brakuje mi do platyny jedna karta do odlokowania to jest karta arcade która dotyczy przejechania na 1 miejscu bez wypadnięcia z toru.Poradzcie jak ją zdobyć,jest cholernie ciężko to robić grając na kierze mam g25 a pad to już odpada.czy musze przejechać caly expert czyli 4 wyscigi czy wystarczy jeden ?pozdro all

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

z tego co pamiętam to trzeba wszystkie przejechać wyścigi, ale dawno to było więc mogę się mylić ;)

generalnie do zrobienia to jest, mi wpadło przy pierwszej próbie... po prostu jedź na 95% swoich możliwości...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

kiedyś pisałem coś takiego:

 

btw. najważniejsze rzecz - na kierownicy nie działają mi przyciski! na początku myślałem że twórcy uparli się żeby zmusić gracza do jazdy z kamery ze środka, ale odłączyłem kierownicę i na padzie zmiana widoku działa. Na kierze nie można rozglądać się na boki, patrzeć wstecz, nie działa ręczny. Działa tylko przycisk start i psn, no i można oczywiście zmieniać biegu łopatkami. W menusach wszystko działa, ale podczas jazdy przyciski deaktywują się. Wszystko mógłbym wybaczyć ale nie brak zmiany widoku i patrzenia się do tyłu, jeszcze jakbym mógł widok zmieniać padem leżącym obok to był odżałował, ale przy aktywnej kierownicy pad nie działa!

 

więc chyba to normalne ;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Witam, kupiłem tę grę, włączam jakiś tam timetrial i oczywiście moje DFGT nie działa, nie działa również zmiana biegów, bo że reszta przycisków nie działa to wiem, ale biegi podobno można zmieniać a ja nie mogę. Chodzi mi teraz o Ferrari Race Experience... Jest jakaś rada na to? coś trzeba ustawić?

Odnośnik do komentarza
  • 9 lat później...

Jako że niedługo zmieniam kierownicę to postanowiłem pograć na PS3 w

  1. Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
  2. Ferrari the Race Experience
  3. Supercar Challenge 
  4. Absolute Supercars

Z Zamiarem wbicia :platinum: w każdej. Zacząłem od Trofeo Pirelli. Gra ma straszny screen tearnig :whyyy:Ale już jestem bliżej końca więc może nawet dziś uda się ją skończyć i nareszcie zacznę Ferrari the Race Experience, która jest poprawioną wersję Trofeo Pirelli. Developer usprawnił silnik gry dzięki czemu screen tearing zniknął całkowicie oraz dorzucił do pudełka wszystkie dodatki, które były dostępne jako DLC na psn :banderas:

Zrobiłem dziś jeden wyścig nagrany dwoma kamerami. Ulubiona trasa z tej gry to oczywiście SPA i Ferrari 512 s

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.