Jump to content

Sign in to follow this  
Lain

Ankieta - EP Czytelnikow 2009 - DATA

Która data najbardziej Ci odpowiada ?  

144 members have voted

1. 1. Weekendy:

• 18.07 - 19.07
      34
    • 25.07 - 26.07
      17
    • 1.08 - 2.08
      24
    • 8.08 - 9.08
      18
    • 22.08 - 23.08
      20
    • 29.08 - 30.08
      29

Recommended Posts

Pfff, spodziewałem sie cen z kosmosu, no ale dla przeciętnego kąsolomaniaka żyjącego na cycku rodziców dużo. No ale jakby się dużo zgłoszeń znalazło?

A nastepny tydzień to Xbox FunDay na którm też wypada być... Damn!

Oni tam mają wyje.bane co ludzie u nich robią - byłem tam na trzech 18stkach, w tym swojej i robiłem tam imprezę na zakończenie liceum. ^^

Chociaż porównywanie nawet najhuczniejszych 18stek z EP nie jest zbytnio na miejscu. ;)

http://www.wawrzkowizna.com.pl/cennik.html

Rzekłbym "Ekskluzywnie" ;)

I dojazd jest niestety bardzo słaby.

I ja tam byłem...Wódkę i piwo piłem.

3 lata temu. I przyznaję-miejscówka za(pipi)ista. Ceny konkretne, ale koszt wynajmu domków rozejdzie się po kościach.

Są dwa fajne ośrodki za Bełchatowem - Wawrzkowizna i drugi, którego nie znam nazwy. Drogo tam jest, ale warunki są full wypas. Swego czasu do Wawrzki politycy na panienki przyjeżdżali. :rolleyes:

dasz rade tam drydnąć?

Są dwa fajne ośrodki za Bełchatowem - Wawrzkowizna i drugi, którego nie znam nazwy. Drogo tam jest, ale warunki są full wypas. Swego czasu do Wawrzki politycy na panienki przyjeżdżali. :rolleyes:

Czytasz mi w myślach. Myślałam o tym samym, ale jeszcze jeden jest w Bełchatowie. : ) Przejadę się tam w piątek i wypytam.

Ten drugi ośrodek to Słok. Obydwie miejscówki są mega wypasione i je bardzo polecam.

Kto aktualnie zajmuje sie i odpowiada za organizacje EP czytelnikow?

Potrzebuje ustalic kilka formalnych spraw.

Kto aktualnie zajmuje sie i odpowiada za organizacje EP czytelnikow?

Potrzebuje ustalic kilka formalnych spraw.

Lain, Lucek, genetyk@

Guest

Ja nadal deklaruje swoją obecność, i za pewnością kilku kolegów przywiozę.

Miło to słyszeć. : ) Z Luckiem kombinujemy, jakoś w przyszłym tygodniu będzie wszystko wiadome.

No to jeżeli redakcja PE całkowicie odetnie się od tego projektu, to z ekstrim party robi się zlot forumowy, na którym frekwencja wyniesie w porywach pewno ~ 20-30 sztuk mięsa, więc automatycznie jest wieksze pole manewru, jeśli chodzi o wybó miejscówki.

Ja się póki co nie deklaruję, ale akurat mi dużo bardziej odpowiada formuła takiego zjazdu forumowych sław w środku leśnej głuszy, niż ni to zlot, ni to impreza w jakiejś snobistycznej bananowej tańcbudzie w warszawce. Dlatego mam nadzieję, że projekt mimo wszystko doczeka się realizacji :)

Ostatni raz na EP byłem 6 lat temu, ale jak sie odbedzie to wpadne:)

Miło to słyszeć. : ) Z Luckiem kombinujemy, jakoś w przyszłym tygodniu będzie wszystko wiadome.

konkurencja dla official EP? why not. należy im sie

Ogarnij się człowieku, bo jesteś męczący. ;f Żadna konkurencja, okazja do spotkania się i wypicia wódki. ; p

Ogarnij się człowieku, bo jesteś męczący. ;f Żadna konkurencja, okazja do spotkania się i wypicia wódki. ; p

widzę że raczej z Tobą się nie da dogadać a uważałem że jesteś w OK, no nic trudno. Odchodzę.

Jeśli chodzi o Twoją osobę - najwięcej gadałeś, a mało robiłeś. ; ] Nie odczuje Twojego braku jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Ciao. ; p

Jeśli chodzi o Twoją osobę - najwięcej gadałeś, a mało robiłeś. ; ] Nie odczuje Twojego braku jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Ciao. ; p

ciao bambino. cwana się zrobiłas jak tylko się odezwał Fenix by pomóc. heh

Przecież Fenix od początku mówił, że możemy liczyć na jego pomoc. Więc naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. ; )

Przecież Fenix od początku mówił, że możemy liczyć na jego pomoc. Więc naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. ; )

dobra Lain nie chce sie kłócić moze i masz rację, napewno nie robiłem tyle co ty z luckiem, no ale coś nie coś robiłem. zamykamy temat z ta gatka. Spotkamy się najwyżej na EP.

No i jak, coś się toczy do przodu, czy daliście sobie spokój ?

Keymaker, ogarnij się , ok ? O.o

Sami dobrze wiemy co robimy, ja nie przesiaduje na necie 24h/dobe - ciepło jest i impreza trwa non stop - nie będę co 5 minut pisać czy mamy coś nowego albo upewniać, że nasza impreza się odbędzie. Ciesz się, że znajduję czas i myślę nad tym jak to zorganizować. Potraficie tylko narzekać. Mam jeszcze dużo czasu - w przeciwieństwie do EP oficjalnego - nie trzeba tak się z naszym EP angażować, bo w końcu to od Was też zależy jak będzie. My tylko łatwimy miejscówkę. : ] Elo.

ze względu na to, że oboje nie mozemy się dograć we wakacje przesunelismy termin na jesien

pozdro

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.