Skocz do zawartości

Converge


Osaka

Rekomendowane odpowiedzi

Dillinger jest w alternatywie to chyba to też tu się wpasuję. Pewnie też dużo osób stąd to zna, ale tematu nie ma.

 

Jako, że od przeszło kilku tygodni moja fascynacja tym zespołem jest tak ogromna pokuszę się o założenie tematu. Nie mam pojęcia jak go odkryłem, pierwsze co przesłuchałem to Jane Doe ... i mało co nie wy(pipi)ałem. No bo przecież nikt nie powie, że wie o czym ten klient tak drze tą piz.dę. Za drugim przesłuchaniem się wciągnąłem, że wciągu 2 dni przerobiłem cała dyskografie. Jak ten gość jest w stanie odwalać takie numery live ? Chce iść na koncert.

 

Nie mam linków na rapida i za słaby net, żeby uploadować, ale polecam zacząć od właśnie Jane Doe albo Petitioning The Empty Sky, bo te płyty mnie zniszczyły.

 

A z resztą, nie mój upek.

 

Jane Doe

jane%20doe.jpg

http://rapidshare.com/files/82348531/cvg3_j4n3__RARmy.rar

 

Petitioning The Empty Sky

1178025567_metalxcore1145044612_i_1281_full.jpg

http://rapidshare.com/files/82352555/cvg3_...t10n__RARmy.rar

 

192VBR

pass : .rarmy

Odnośnik do komentarza

no, ale sluchales jakiegos dillingera? Nie jestem ich fanem, ale chyba po jednym przesluchaniu takiego Ire Works da sie zrozumiec czemu tu sa.

 

Co do Converge - po koncercie mialem rozjebany but i podarta nogawke od spodni, a zmeczony bylem jak swiniak. Mam nadzieje, ze na tym DVD co ma wyjsc znajdzie sie jakis utwor z Warszawki. Pozatym - na nowa plyte czekam.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
no, ale sluchales jakiegos dillingera? Nie jestem ich fanem, ale chyba po jednym przesluchaniu takiego Ire Works da sie zrozumiec czemu tu sa.

 

 

Co do Dilingera to mówiłem raczej o Calculating Infinity

 

i zatkao kakao

Odnośnik do komentarza

Calculating Infinity jest z podobnego okresu co, bodajże, When Forever Comes Crashing. Nie da się wygrać tej dyskusji, bo ten zespół pasuję do HC jak i tu. Ale, że ja go założyłem tu to wyp.ierd.alc :) Poza tym The Dillinger Escape Plan wymięka przy nich. No, z wyjątkiem "pomarańczowej" epki.

 

A tak serio ? Chyba każda ich płyta ma w sobie taki "przerywnik" nie wiadomo skąd. Darcie ryja na chwile się wyłącza i utwór zwalnia, a gość zaczyna normalnie śpiewać i o ile w większości zespołów taki zabieg kończy się wielka kupą, tak w converge, które zawsze jak już włączę to całą płytę słucham mi pasuję. Dziwne, bo facet wydaje się, że umie tylko krzyczeć (pozdrowienia dla żony).

 

Chyba starczy walenia konia.

 

dżołk na górze

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie sądziłem, że coś tak chotycznego i z takim krzykiem może byc naprawde inteligentną muzyką. Szkoda, że tekstów nie slychac bo są naprawde dobre. Jak coś mam namiary na całe dysko lecz musze spytać o pozwolenie :nerd:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

You Fail Me(tytułowy kawałek miecie,Eagles Becomes Vultures też dobre)=Jane Doe(za całokształt)>No Heroes>When Forever Comes Crashing>Petitioning the empty skies>Unloved and weeded out>reszta

 

 

 

a jak ktoś mi da jakiś tutorial jak łatwo i przyjemnie ripować audio cd do FLACa to się może szarpnę,bo 90% cd mam z ich dysko. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...