Skocz do zawartości

Stereotyp PGL#2 Halo3 4v4 Łodź 5.IV.2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

plakato.jpg

 

Jak w temacie. Data turnieju to 4-5 kwietnia. Zainteresowani? Imprezę organizuje Dawid Peska znany bardziej jako DJ PEPE (tak - ten z FUNDAY). PGL skorzysta z uprzejmości Dawida i podpina się pod to z Halo 3 4v4. Szczegóły są w trakcie dopracowywania. Będziecie informowani na bieżąco.

Potrzebuje jednego scenowicza do prowadzenia turnieju zgodnie z zasadami gdyby mnie albo Barthowi nie udało się zjawić.

 

Sobota: GOW2 i Street Fighter

Niedziela: Halo3 i Fifa (zmiana z Pro Evo!)

Start o godzinie 10 rano, koniec o 22-ej.

 

Nie będzie opłaty za wstęp. Natomiast będzie wpisowe za udział w turniejach które w całości przeznaczona będzie na opłacenie miejscówki. Wynosi ona 15 plz od osoby.

Wśród wszystkich osób biorących udział w turniejach rozlosowana będzie konsola Xbox 360.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Inicjatywa zacna i jeśli tylko nie zmorduje mnie brak możliwości treningów przez net, to chętnie się zjawię.

 

Jako, że Łódź to rzut beretem od Wawy, to chętnie pomogę w organizacji ;)

 

Nie wiem jednak czy z powodu braku doświadczenia sam w 100% podołam.

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

E tam - doświadczenie. Wszystko będzie gotowe- Kwestia dopilnowania trzymania się zasad MLG (z paragrafami Bartha jak na ZG) i rozpisanie drabinki. Tyle. Chyba że scena stwierdzi ze nie da rady przyjechać wtedy wolna rękę zostawiam Dawidowi. Dyskutujcie - dyskutujmy.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Chęci chęciami, tylko czas podróży mnie przeraża - 10h (w jedną stronę) :blink:

 

Paqito, ja to słyszałem, że Ty gruszki nosem potrafisz zjadać, a podróży się boisz?!

 

Chłopaku! halo to dzi.wka toteż wymaga poświęceń!

 

My z Juanem, Miniem i Uzim dymaliśmy prawie 10h na Funday (+ mandat bonusowo za prędkość :P)

 

Ale było warto! Tym wygranym "Tu Jumenem" szpanuję do dziś na osiedlu :P

 

 

Odnośnik do komentarza

No i na to liczyłem Nelisinio... ^_^

 

Potrzebuje około 5 konsol przygotowanych do H3 (mapy, tryby, kable vga). Pozwoli to utworzyć pełne 2 stanowiska, chyba ze znowu kabel ktoś zwinie... Na kogo możemy liczyć?

 

Miejscówka do spania się znajdzie. Wstępnie Dawid może załatwić tani (10pln od głowy) "hostel"w mieszkaniu jakiegoś znajomego. Trzeba będzie karimaty i śpiwory sobie zapewnić.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bedzie, ale jako side event. To kto bedzie na 100% na turnieju - T4 albo nowe LH/BenQ? Moze ktos w koncu z Xbox LIVE warriors przyjedzie..

^ ->

Dzięki dla organizatorów, faki dla tych którym się "nie chciało" jechać. Zabijacie tą scenę.

Tak jak Krzysztof napisal, oby tak znowu nie bylo, bo wtedy jaki jest sens istnienia PGL i calej pracy bartha/tC. I znowu bedzie tak jak zawsze, czyli polskie realia wygraja z marzeniami...

Bedzie wpisowe na tym turnieju? Moim zdaniem powinno byc 20 zl szczegolnie jesli tak brakuje sponsorow, za czasow h1 bylo to nawet 25 zl na ktoryms PHN w Bydzi i NIKT nie plakal (a wszyscy byli mlodsi i mieli mniej $ aka wyciagali od starszych).

Odnośnik do komentarza
Bedzie, ale jako side event. To kto bedzie na 100% na turnieju - T4 albo nowe LH/BenQ? Moze ktos w koncu z Xbox LIVE warriors przyjedzie..

^ ->

Dzięki dla organizatorów, faki dla tych którym się "nie chciało" jechać. Zabijacie tą scenę.

Tak jak Krzysztof napisal, oby tak znowu nie bylo, bo wtedy jaki jest sens istnienia PGL i calej pracy bartha/tC. I znowu bedzie tak jak zawsze, czyli polskie realia wygraja z marzeniami...

Bedzie wpisowe na tym turnieju? Moim zdaniem powinno byc 20 zl szczegolnie jesli tak brakuje sponsorow, za czasow h1 bylo to nawet 25 zl na ktoryms PHN w Bydzi i NIKT nie plakal (a wszyscy byli mlodsi i mieli mniej $ aka wyciagali od starszych).

lh/benq będzie, mam nadzieję, ze t4 też, no chyba że Grajek nie będzie mógł przyjechac, a Kila będzie miał kolejny ślub. A co do wpisowych, jestem za, przynajmniej coś sie zwróci za organizacje.

Odnośnik do komentarza

Czyli mamy:

LH

OLY

PVT

T4

Team Rapid (?)

Insiaka/Nelsona team (bo chyba beda? sa z Lodzi)

jakis team z Wawy typu Psychol/Goldi/Mops/Soul & co? maja przeciez tak blisko

Zimol/Uzny/Yoyo albo Velios? glosno mysle...

Ktos jeszcze chce przyjechac?

 

Jakby bylo 8 teamow ze sceny + drugie tyle spoza = PGL WON

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza
Czyli mamy:

LH

OLY

PVT

T4

Team Rapid (?)

Insiaka/Nelsona team (bo chyba beda? sa z Lodzi)

jakis team z Wawy typu Psychol/Goldi/Mops/Soul & co? maja przeciez tak blisko

Zimol/Uzny/Yoyo albo Velios? glosno mysle...

Ktos jeszcze chce przyjechac?

 

Jakby bylo 8 teamow ze sceny + drugie tyle spoza = PGL WON

 

Rapid raczej napewno, team insiak moze sie tez sprawdzic, co do zimola to watpie, mops moze nie miec kasy, ale soul moze na gyrosy przyjechac.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Goldi&NiniBuba&?&? bedziemy ;]

 

mysle ze Psycho tez da sie przekonac, kupil wczoraj monitor, dzis xa, na dniach bedzie mial net, wiec Psycho XBL coming soon :)

 

No bez jaj? Pan Krzysztof online :D?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.