Jump to content
Sign in to follow this  
Zeratul

Killzone 2 - serwery

Recommended Posts

Wielu ludzi ma dobre łącza i chce pograć z Polakami. Wielu ludzi nie wie gdzie znaleźć Polaków. Proponuję zrobić małą listę serwerów, które będą zakładane.

Z mojej strony:

Serwer: showshowshowshow

Hasło: Halo (ale zazwyczaj raczej bez hasła)

Serwer dostępny: weekendy od popołudnia. W tygodniu w godzinach nocnych od 24.00

Proponowałbym samą listę, bez komentarzy.

SERWER O NAZWIE "POLSKA" STAWIAM ZAWSZE KIEDY JESTEM PS ID Boro1989PL SERWER ZAPELNIA SIE POLAKAMI W 15 MIN WSZYSTKIE TRYBY PO 10 MIN SZUKAC (EU)

Edited by BoroBoro

Przyspamuje jeszcze bo jest prośba do modów.

Przenieście to do działu Killzone.:) Tak samo zresztą jak każdy topic na temat tej gry, ten o ustawkach i ten o trofeach mam na myśli. Z góry dziękuje.

A ja mam pytanie natury technicznej, czy łączę 10mbit/s down i 1 mb/s upload starczy na 32 / 16 / 8 osob grajacych ?

6

A ja mam pytanie natury technicznej, czy łączę 10mbit/s down i 1 mb/s upload starczy na 32 / 16 / 8 osob grajacych ?

6

Pewnie :) Sam mam takie i wszystko gra. Tylko połączenie zależy jeszcze od uploadu hosta.

Tylko połączenie zależy jeszcze od uploadu hosta.

ta gra nie ma swoich serwerów?? tylko gracz hostuje tak jak w GOW2?? ;)

Watpie - mam neostrade 512, a lagow zadnych i troche trudno mi uwiezyc ze to wszystko na laczach graczy (nawet przy 32 graczach).

Edited by Yabollek007

Ja grając dzisiaj na serwerze POLAND dostalem wlasnie "Mistrz gry jest niedostępny", a za chwile wywaliło mnie z PSN :angry2: a szkoda bo dobry szpil był

Ja mam dwa serwy :D :

BIAŁO-CZERWONI

Polacy Wbijać!

Zazwyczaj są dostępne od 18:00 do 21:00/22:00.Zapraszam :P

Moje PSN ID : Bozzir

Edited by terror

mam taką propozycję do wszystkich stawiających serwy. Może byśmy zebrali te serwery do kupy (kto pod jaką nazwą stawia) i dali do nich hasła, które byśmy wysyłali znajomym polakom czy ludzie czytaliby je choćby z tego tematu bo ja jak wchodzę na te nie ohasłowane polskie serwery to polaków jest tam mało.

Edit: albo dawajcie nazwy serwów np. "haslo do serwa to dupa", dajecie haslo "dupa" i będzie można polaków odróżnić.

Edited by Madaxaa

Łatwiej jest zrobic cos takiego:

Server name: POLSKA VBNW24

Haslo : 42WNBV ( 6 ostatnich znakow od konca ). Latwo i przejrzyscie, nie nekajac ludzi juz grajacych mozna by wbic.

Edited by Mihau_ALU

Codziennie od godziny 16 do późnego wieczora stawiam serwer PSXEXTREME.PL PE. Serwer przeznaczony jest dla Polaków, dlatego niezbędne było założenie hasła (dziś był otwarty dla wszystkich i wbiło się pełno włosko, francusko - angielskiego bydła w przedziale wiekowym 8 - 14).

Serwer: PSXEXTREME.PL PE

Liczba graczy: 32

HASŁO: extreme

Chętnych do gry prosiłbym też o odpowiedź na mojego posta.

CYA

Czerpiecie przyjemność z meczy, gdzie biega 32 graczy?

Czerpiecie przyjemność z meczy, gdzie biega 32 graczy?

Dzisiaj grałem z hamburgerowcami gdzie było 32 graczy na serwerze. Co tu dużo pisać.... Masakra, że UT przy tym to siada

Najlepiej się gra z polakami.Można utworzyć składy i ustalać taktykę.A takie mecze z nerdami to tylko bazooki,wieżyczki i shoty no i na jednej mapce snajpy :)

Edited by MYSZa7

Witam. Mam pytanko. Czy jest w grze jakaś wyszukiwarka serwerów czy tylko dany serwer można znaleźć na liście?

Kiedyś znajomy z listy był na serwerze PL a na liście serwerów nie był on wyświetlany (ten serwer oczywiście:) )

Nie ma wyszukiwarki. Masz takie opcje:

a) dołączyć do znajomych na drugiej zakładce

b) odświeżać listę serwerów (pojawiają się nowe)

c) zmieniać kryteria wyszukiwania i dopiero wtedy szukać