Jump to content

Sign in to follow this  
Dark AlexX

Twoja ocena

Recommended Posts

Wstawiajcie swoje oceny Killzone 2, najlepiej niech robią to osoby, które ukończyły całą grę.

Edited by Dark AlexX
  • Downvote 1

nie jestem fb x, ba nawet nigdy nie grałem na x (choć gow ciurałem na pc-i gra była świetna), i daje 8- za singla,

na multi się nie znam i dlatego przemilczę,

ale napiszę jedno, za dużo bicia piany przed premierą

singiel na 2 - 3 dni to trochę za mało, ba pewnie przy odrobinie chęci grę da się skończyć w 6-7 godz.,

ciasno....moim zdaniem również graficznie nie zachwyca,

bugi (np. gdy giniesz to przelatujesz przez niewidzialną podłogę)

sam chyba spodziewałem się jakiegoś niesamowitego przełomu a dostałem TYLKO dobrą grę

Edited by aigorr

Singiel to mocne 8 z plusem, a multi zdecydowanie 9+/10-

Czyli za całokształt wychodzi 9 z małym hakiem :D

Edited by Ohayo

W pełni się zgadzam z większością z was, a więc i z PSX Extreme - czyli 9'tka.

W sumie to.... Kiedy zastanawiam się dlaczego nie 10, w sumie wisi mi to - ta gra i tak jest genialna, wspaniała kampania (pomimo tego że krótka, ale cóż przynajmniej nie było nudno) i jeszcze wspanialsze multi - teraz niech już tylko naprawią usterki techniczne (jak działanie KZ.com np) i gra mogłaby mieć i 10, nie widzę większej różnicy między tymi przedziałami :).

BTW: Chyba nikt nie będzie brał na serio skali ocen 5-1 :P ? (Bo jakiś pacan dał 1).

Edited by Dr.Czekolada

single-9

multi-10

Wychodziłoby arytmetycznie 9+ z tym,że podobną ocenę wystawiłem CoD4 ,a K2 całościowo jest produkcją o krok lepszą więc 10/10

Wychodziłoby arytmetycznie 9+ z tym,że podobną ocenę wystawiłem CoD4 ,a K2 całościowo jest produkcją o krok lepszą więc 10/10

Hm, a kiedy "wystawiłeś" COD4 9/10 ? - bo gra jest na rynku już jakiś czas, KZ2 jest ledwo pare dni po premierze.

Do czego piję ? - ludziom miesza się w głowie, że niby tytuł X dostał 11/10 a nowy hicior Y 9/10 , znaczy że tamten jest lepszy ?

Moje teraz zapytanie czy tytuł x nadal kosi graficznie porównując go do tytułu Y ?, czy nadal zachowuje wszelkie normy jakościowe by zachować tą samą ocenę po tak długim czasie ?

Oczywiście działa to w 2 stronę (no bo taki Counter Strike zatem zasługiwałby na 1/10, bo jest stary i "odbiega" ?) i oczywiście nie to mam na myśli, jednakże należy też wziąść pod uwagę że czas idzie naprzód to co kiedyś rajcowalo teraz niekoniecznie musi :).

Pisałem z kontekstu, nie żebym miał coś do COD4.

Chodzi o to ,że CoD4 do premiery K2 uważałem za najlepszą grę fps online na konsolach więc wg mnie to uzasadnia odwołanie się do jej oceny.Nie chodziło mi tu wogóle o ocenę za grafikę i stronę techniczną akurat :).Tym bardziej,że to nie ma sensu bo raczej im nowsza gra tym warstwa a/v stoi na lepszym poziomie

btw.CS wg mnie to po dziś dzień gra na 10/10 jeśli chodzi o multi :).

Edited by Ficuś

9+/10

Dychy nie daje bo posiada gra trochę błędów (freezy loadingowe , fabuła dobra ale nie BDB lepsza w Res2 (IMO) , krótka kampania)

Ja daje 9+/10 za singla, brakuje choć jednej misji na poziomie Czarnobyla z COD4 i było by 10 ale i tak najlepszy fps tej generacji (halo1 stawiam troszkę wyżej)

Dałem 9.Gdyby ta gra wyszła w 2005/2006 to by zarządziła na 10.Od tego czasu pojawiło się COD4,10 będzie jak dadzą bronie z 1 z alternatywnym ogniem,helgastów w skórach,poprawią troche ich wygląd(bardziej zbici i ciuchy przylegające do ciała)tak by helgast z bomby kojarzył się z twardzielem nad twardziele.

9/10. Gra mi się bardzo podoba, ale dychy nie dam, bo ma parę błędów. Chociaż w multi gra mi się wybornie ( powiedzmy, ze za multi 9+).

Też daje 9. Oprawa owszem- najpierwsiejsza liga, grywalność też doyebana dzięki dobrej fizyce ciał i świata, jednak nie jest to gra na 10 po prostu. Tak samo jak Gearsy, Halo 3 czy nawet Mgs4.

6/10 za sam fakt iż błąd gry śmieli nazwać "powiększeniem realizmu"... i tak za dużo jak na fpsa po którym tyle każdy oczekiwał a wyszedł klops...