Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze to zlosliwosc do jakosci zdjec :D

Luz ja i tak dopiero na wiosne cos kupie lepszego narazie posmigam w forerunnerze 25. 

Ale i tak znowu nie wytrzymalem i sobie kupilem startowki w decathlonie. zoom_04e6a7f6-a08e-485c-b8e5-22bf178b9b8

 

200g, bedzie do szybszych treningow jak ulal. Swoja droga,ojciec pokazywal mi jakies swoje stare startowki reeboka, z ciekawosci zwazylem , 185g. Byly jak piorko. Ciekawostka taka ze widzialem asics piranha startowki ktore waza 111g :obama: kur.wa chyba jak boso. 

Odnośnik do komentarza

Gurwa. dzisiaj pierwszy trening od Jurka (<1:50 półmaraton) - dramat xd strasznie się męczyłem takim żółwim tempem (średnio 8:40/km ja pier-dole).

Jak tylko wydawało mi się, że łapie dobry rytm, to za chwilę mi bzyczał zegarek, że tempo za wysokie (max 147bpm) ;(

No ale - udało się zrobić te 8km zgodnie z założeniami, 1:10 mi to zajęło. O dziwo strasznie mnie łydy szarpią po takim bieganiu.

Na koniec rozciąganko plus na doje/bke gimnastyka siłowa - FeelsGoodMan.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze ze zrobilem badania wydolnosiciowe i wyszlo mi ze pierwszy zakres sie konczy przy 158 nie 147hr i biegam sobie lajtowym 6:15. Strasznie mnie meczylo psychicznie taki wolne bieganie.

 

 

Kur.de troche dziwne z tego co wiem pomiedzy nami nie ma jakiejs wielkiej roznicy formy a u mnie przy 147 srednie tempo bylo ok 7:30. Max hr 198 mam wiec tez podobnie. 8:30 :obama: cos tu chyba nie tak

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

jak gurwa 158 xd z tego co pisałeś, to na badaniach wyszło Ci Hrmax 198? 

w knidze pierwszy zakres jest 71-75% czyli ~141-148? Chyba że na tych samych badaniach również Ci wyznaczali zakresy jakąś inna metodą, to wtedy ok.

 

Może pierwszy wybieg po nieróbstwie tak wyszedł, zobaczymy w sobotę co będzie )

Odnośnik do komentarza

Ja troche ambitniej zaczalem, bo tempem jak kabi, czyli 9.5km/h. Zobaczymy co mi madre glowy po badaniach w Polsce powiedza, najwyzej zwolnie tempo. Z lydkami mam to samo.  Chuj wie, moze za malo sie rozciagam przed bieganiem. ;/ Na dzisiaj wpadlo 10k, endorfiny nakarmione.

 

tumblr_mtc8jfYhTK1raykwto1_500.gif

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. 2km ktore bieglem po wale gdzie byl zbity snieg bylo fajnie ale potem jest asfalt i tam byla patologia. Breja rozje,bana po calej drodze. W dodatku w niektorych miejscach slisko. Ostatnio co bylem na crossach bylo 0 stopni ale sloneczko, troszke sniegu. No cos pieknego. A w taka pogode to czlowiek jest na 3 km wybiegania z 12 i juz odlicza kiedy koniec xD

Odnośnik do komentarza

Siedze i czekam na baterie do pulsatora, ktore mialy przyjsc w czwartek. Wiem, ze jak tylko pojde biegac, to listonosz przyjdzie i ostentacyjnie wrzuci te baterie do skrzynki smiejac sie ze mnie na glos. Sprawdzilbym czlowiek dzis sobie tetno i pobiegal na bogato, to nie. Chociaz i tak zrobie wyjatek i pobiegam w parku te 12k, bo ladnie na dworze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...