Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś już mocniejszy trening 2x4km 4:05-4:10/km. Przerwa 8 min. Wyszło 4:07 i 4:08. Trochę ciężko było, ale przed 7 nigdy nie trenowałem, a to już taki mocniejszy trening. Ciężko się zmotywować do tak wczesnego treningu, ale mogłem go zrobić wcześnie albo wcale. Teraz cały dzień można przeznaczyć na coś innego, to jest dobre we wczesnym bieganiu :)

Odnośnik do komentarza

I co kur.wa Stefanek? Mozna zdobyc medal mozna? Mozna nie zawiesc wujka stryjka somsiada?

 

qsTKDfN.jpg

 

Sezon biegowy zaczety. Miala byc mocna jednostka treningowa wb2 i byla. Mial byc czas 55min bylo 55min08sek takze okejka.

Ale co tam sie dzialo panowie :banderas:

Na takiej kur.wa goscinie to ja nie bylem jak jakis bankiecik. Za numer startowy przy okienku wydawala jakas stereotypowa gruba kucharka po dwa penta (slownie 2) kielbasy z goracej wody i tacke gdzie potem byl szwedzki stol ale jaki , no kur.va, pasztety domowej roboty, salcesoniki, szyneczki, ze 4 rodzaje ciast , paczki, salatka wielkanocna , ogory kiszone, nalewka. No ja pier.dole glodny to nikt nie wyszedl. Chcialem zrobic zdjecie dla was ale juz wystarczajacej wiochy narobil stary biorac 3 razy w kubeczku plastikowym nalewke i przelewajac do butelki po powerade xdddd Swietna impreza na bank za rok pojade. Łomza? Zawsze szanowalem. Tylko moglby ktos was Ragus nauczyc sprzatac po psach bo zas.rane niesamowicie xD W dodatku kateoprie wiekowe co 5 lat. Prezenty , nagrody rzeczowe. No naprawde super. W dodatku imprezka zamknieta,  wstep do lokalu mieli tylko uczestnicy. Super. 

 

A co tam u was? 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na szczęście jest to „niemal”. Pamięć mieśniowa jest i ma sie dobrze, bo jednak obudziliby mnie na(pipi)anego po miesiacu nie  biegania i dyche bym zrobił na 52 od razu. Chodzi mi o to rozbieganie i ten fajny flow, kiedy lecisz i nie sapiesz. Miałem to rok temu, a teraz muszę budować, bo chory byłem i obowiazki - jak pedau jakis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...