Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie używanie pasa neoprenowego przy bieganiu mija się z celem. Niewygodne to, ześlizguje się itd itd., co innego jednak przy rowerku stacjonarnym albo skakance, ale biegać wolę jednak bez. Ja biegam nie szybciej, niż 3,4 godzinki po jedzeniu, wtedy czuję się lekko i biegnie się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli będziesz na diecie low-carb (niskowęglowodanowej) to bardzo prawdopodobne jest, że stracisz na masie mięśniowej (organizm spali resztki węglowodanów i dopiero potem się przelączy na spalanie tłuszczów). Ale efekt na spalenie "bebecha" jest opłacalny. :) [chyba, że dieta low-carb to nie dieta niskowęglowodanowa, ale myśle, że o tej mówimy :D]

Tak, niskowęglowodanowa. Nie chcesz mięśni tracić, to zjedz se serek wiejski, jajka jakieś, mięsko i dostarczysz białek wystarczająco. Albo zainwestuj w jakieś białko. Tylko przy uzupełnianiu diety nie wyjdzie chyba zbyt drogo.

A jaki suplement z koksszopu polecacie do spalenia bębna w biegu?

Żaden, z doświadczenia mówię. Jak masz tylko kilka kg do zrzucenia, szkoda kasy. Ja próbowałem chudnąć z nimi (TSE i Jet Fuel) i bez nich, i tak naprawdę wyszło na to samo. Dieta, ćwiczenia i kilogramy szybko polecą.

 

 

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza

Bieganie jest ok bardzo się kondycja wyrabia, ja lubię biegać i do czasów technikum biegałem powiedzmy semi pro na szczeblach wojewódzkich na średnie i długie dystansy, nie byłem jakiś za(pipi)iaszczy ale dawałem radę.

 

Pamiętam jak byłem młodszy pokłóciłem się z moimi dziadkami i postanowiłem wrócić do domu z buta dystans 40 km nawet wody nie wziąłem jak w nocy dotarłem miałem lipe bo już na policje zadzwonili itp to była jedna z najgłupszych rzeczy w moim życiu ale i pewne wyzwanie ... dziś trochę za dużo browarów i kondycja spadła ale czasami biegam wymiernie z pływaniem na basenie.

Odnośnik do komentarza

Nooo, to nie jest mało za "zegareczek", ale potem nie będziesz żałował, że zażydziłeś kilka dych i masz lipę.

Robisz to tak: najpierw wprowadzasz swoje dane (waga, imię, wzrost, płeć itd.), potem wybierasz przedział Hr (fitness, fat burning lub własny). I przed biegiem ciskasz Start i ... już :) W trakcie treningu możesz sobie robić podgląd czasu, spalonych kalorii, aktualnego Hr, średniego Hr i coś tam jeszcze. Do tego cały czas na ekranie jest pokazany przedział procentowy i jak przekroczysz swoją normę, to skubaniec sobie pika. Fajny bajer :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...