Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.virginmoneylondonmarathon.com/en-gb/how-to-enter/ballot-entry/

 

28 kwietnia 2019. W pazdzierniku maja mi powiedziec, czy sie dostalem.

 

Nie wiem, po polmaratonie mam jakis niedosyt. Mam wrazenie, ze wbiegam na mete i czlowiek by chcial jeszcze.

Moze nie jestem zbyt szybki, swoje lata mam i brak treningu, ale czuje ze kondycyjnie moglbym sobie taki maraton pobiec dla zabawy.

Zreszta od pazdziernika bym juz zaczal treningi na maraton, jak sie dostane.

Odnośnik do komentarza

Maus widać, że na siłę chcesz mieć odhaczone te osiągnięcie, nie ważny styl, nie ważne jakim kosztem, ważne aby to zrobić. Nie lepiej wbiec na metę powtarzam WBIEC i krzyczeć TY KU,.RWO JE,.BANA MARATOŃSKA? ja bym tak wolał. 

 

nie powielaj błędów innych i nie podchodź do tego nie przygotowany. Jak już serio się zdecydujesz to musisz naprawdę mocno trenować. Dobre 3 miechy to trzeba samą bazę robić, potem to już tłuczenie II zakresu, BNP no i wybiegania 20km+. Tych kilometrów trzeba dużo tygodniowo wybiegać, muszą one wejść w nogi by potem nogi nie wlazły w dupę.  

Odnośnik do komentarza

jednak rzutem na taśmę wystartowałem dziś w tym biegu na 10km. Pierwszy start na 10km w tym roku, a trzeci ogólnie. Nie było tego dużo jak dotąd, ale wszystkie siły poszły na dystans królewski. Cała trasa przez las, momentami mocno crossowa. W nocy i przed startem sporo popadało, więc było grząsko, ale lepsze to niż 30 stopni. Wynik 41 min. z groszami. Szału nie zrobiłem, ale też rzadko biegam takimi trasami. Nie jest źle, na płaskim w okolicach 40 z groszami bym się może zakręcił. Biegi pod rekord jeszcze będą, a tak naprawdę dopiero zaczynam mocne/szybkie treningi. Tylko żeby się nic nie zesrało :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, kanabis napisał:

Zawsze mozna postawic rower na 25 kilometrze

Panowie ale tez bez przesady przez rok idzie sie pod maraton przygotowac

 

Mysle, ze w 4:30 bylby do zrobienia. To tylko maraton dla zabawy, jak dostane miejsce. A wy sie zaraz oburzacie, jakby to byl bieg zycia. :v

Odnośnik do komentarza

Ja biore udzial we wszystkich biegach ktore sa w okolicy, nie wiem jest ich z kilkanascie w roku. Tak naprawde wszystkie procz ostatniego na jesieni polmaratonu i 10km traktuje jako trening, spotkanie ze znajomymi i piknik party. 

I nie uwazam ze byloby to oburzajace. Choc fakt ze to sa biegi przewaznie na 5-10km nie maratony ;)

Odnośnik do komentarza

Zapisalem sie na wiejski bieg na festynie. Na 4km xd mozna wygrać miód! 

40 osób bierze udzial. Jest to coś co mogę wygrać xD

Jak 5km robię w 23:30. Ile lecieć na 4? To jednak 1 km mniej. Moze dalbym rade na 18min lecieć? Bo obciach nie skończyć 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, _Red_ napisał:

Duży ten mjut chociaż?

Nie wiem,

Ale wśród zawodników losowanie roweru jest :kaz: xd

22 minuty temu, kanabis napisał:

To biegnij te 3km na 18 i na ostatnim km zweryfikujesz czy dasz rade czy nie. Przeciez nie zejdziesz z trasy po 3km tempem 4,30 :D Najwyzej zrobisz 19 nie 18. 

W takch emocjach jestem, ze nie pomyślałem 

Odnośnik do komentarza

Na starcie zobaczyłem paru wiejskich głupkôw, ale większość to byly prawilne chlopaki w butach biegowych :/

No i po moim miodzie - pomyślałem.

Startowalo 44 osoby wygral gostek z trampkach z czasem 14:10. Ja byłem 16. 18:22 i po.marzeniach o zwycięstwie :(

Czołówka leciała sporo poniżej 4:00/km a to dla mnie nieosiągalne, dlatego od początku wiedziałem ze to koniec. Na trasie wyprzedzilem 4 osoby, każdy raczej leciał w swoim tempie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...