Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Moj najcenniejszy trzyma sie dobrze, tylko chu,jowo bo kojarzy sie z xboxem

Y6k6x8E.jpg

 

No i wiadomo weteran 18

uvkEBNwg.jpg

 

O i takie kameralne biegi to jest esencja bycia biegaczem, klimacior kazdy na siema jak tam leci

swjZO5Yg.jpg

 

Nawet medale wreczalem  ostatnio, taki jestem wazniak na wlasnym podworku. Na orlen warsaw marathon nikt by mi nie pozwolil a tutaj rach ciach Wiktor chcesz dawac medale, no kur.wa milordzie

 

sKwVp2rg.jpg

 

 

No i (pipi) co najwazniejsze , zaprzyjaznieni paparazzi z lokalnych serwisow , tutaj masz zdjec od chu,ja za kazdym razem a nie zdjecie cykniete z automatu na finiszu gdzie chu,ja widac i mozesz je wykuoic za 4,99zl plus vat

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ladnie krupi

 

U nas jest 11 regularnych biegow. Z atestami sa dwa, polmaraton na koniec maja czyli pierwszej czesci sezonu i 10km na koniec drugiej czesci w pazdzierniku wiec w sumie wystarczajaco zeby bic zyciowki. Wiekszosc to biegi przelajowe po jakis fajnych terenach lesnych wiec w takich i tak zyciowek nie pobijemy wiec i trasa co do metra zgadzac sie nie musi. 

Takze w sezonie to co dwa tygodnie u nas jakias imprezka biegowa jest, fajna sprawa

Odnośnik do komentarza

Maraton warszawski i wysyp fotek na fejsie, kur.de ale patrze a tam ludzie ktorzy jeszcze rok temu 5km biegali mieszczac sie ledwo w 30min. Mysle wtf?

Patrze czasy a tam 5h30min itp.

 

Nie zebym mial cos przeciwko bo byc moze to spelnianie marzen ale przeciez to tempo marszobiegu. Organizm nie jest wytrenowany. Nie podoba mi sie ta moda na strzele maraton jakos to bedzie, tym bardziej ze to prowokowanie groznych zdrowotnych wypadkow, a potem wychodzi ze bieganie jest niezdrowe bo ktos zmarl na trasie. 

 

Ale np dla jednej kumpeli szacunek. Fakt ze wytrzymalosc miala bo smigala polowki, runmageddony ale dyche maksymalnie w 55 minut robila. Ale wziela sie ostro za trening pod maraton, 160 dni, przygotowan, wybiegan dlugich , 10kg stracila wagi no i zadebiutowala z czasem 3:50. Super sprawa

Odnośnik do komentarza

Tak dlugi wysilek to mordega dla organizmu w dodatek za slabo wytrenowanego. 

Od nas taki gosc mimo ze od paru lat swietnie biega dopiero teraz zadebiutowal w maratonie. Czas? 2:54. No i wedlug mnie szacunek za nie pchanie sie na sile. Sam osobiscie jak nie bede w stanie ukonczyc w okolicach 4h napewno nie wystartuje, chce przebiec od poczatku do konca. I zrobic to dla samego siebie nie dla lajkow na fejsie. Szkoda tez zdrowia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No Panowie widzę że sam nie jeden mam takie zdanie, no ale fejm z przetruchtania maratonu w 5-6h jest większy niż z zrobienia piątki w 18min więc maraton wygrywa.

Sam już wystartowałem niestety raz w maratonie właśnie na takiej "fali popularności", kilka lat temu. Po pół roku biegania, bez żadnego sensownego planu, zrobiłem 3:50, drugi raz mam zamiar przebiec dopiero za 4-5 lat w ramach przygotowań do startu na dystansie pełnego ironamana, i będę celował w czas 2:45. lub szybciej. Podobnie z dystansami jest w triatlonie, wszyscy rzucają sięna 1/2 i pełnego ironmana.  Sam np celuje w 1/2 jak będę wiedział że zrobię ją ponizej 4:30. No ale każdy robi co mu się tam podoba, przynajmniej dzięki tym wszystkich ludziom  jest tak dużo imprez do wyboru i każdy znajdzie coś blisko siebie bo jakby startowali sami przecinacy  to imprez byłoby dużo mniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

43243399_285170028760187_628422241608007

 

Dałem radę. Polmaraton w dwie godziny. Żadne zawody, ot taka trasa. Czy to dużo? Patrząc na rozmowę wyżej, to obawiam się że tak xD 

Ale dla mnie wystarczy, bo dokładnie takie miałem założenia. Bez osoby towarzyszącej na rowerze bym nie dał rady. Maraton na razie to daleka wizja ale do spełnienia. 

 

Za dużo nie wchodzę na forum ostatnio i bardziej niż chwalić się, chciałem podziękować m.in. Krupkowi, który zawsze wspierał w biegach. 

Ci co nie biegają ruszyć tylki i walczyć z barierami. Elo z fartem i trzymajcie formę przez zimę 

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@kanabis gdzie żeś był ze swoim transparentem? liczyłem, że będziesz jechał obok mnie rowerkiem :/ 

 

41 minut, słabo co tu dużo gadać, ponad minutę gorzej niż rok temu, ale też nie pojechałem tam po rekord. Wiatr trochę przeszkadzał, ale obyło się bez kryzysów, nie mam na co zwalić na tyle ile mogłem tak biegłem. Trasa jest płaska jak deska, trafić tam z formą i na pogodę bezwietrzną i można wyniki robić. Zajeżdżało trochę gównem na jednym odcinku, a tak to bajeczka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zajezdzalo gow.nem a pachnialo wsią to po pierwsze primo.

A po drugie primo nie moglem byc , trzeba bylo wykorzystac pogode i przycinac jablonki na dzialce :/

 

Fakt trasa w Susku jest mega szybka i w fajnym terminie na koniec cyklu zeby tam bic zyciowki. Szkoda ze w tym roku mnie zabraklo ale za rok pokaze na co mnie stac!

 

No to licho kolego Dabrowski pojechal do Rzeszowa na maraton to myslalem ze dzisiaj uslyszymy hymn ostrowii.

Odnośnik do komentarza

2h to dobry czas na pierwszy półmaraton, dobra robota. 41 minut to też ekstra czas na dychę. Dobry weekend biegowy w Spartakusie.

 

Ja z 2 zaplanowanych półmaratonów w paźdizerniku nie pobiegnę żadnego, wczoraj bie wystartowałem, pod joniec października pewnie też nie. Coś nie tak mam z tymi nogami, w piątek fizyta u ortopedycznego fizjo. Na razie basen i rower.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w zoo 50:49 :notbad:

troche wiało i trochę jechało gównem koło pawianów, a tak to git. Lubię takie kameralne biegi, mało Januszy i kazdy pędzi. Przez cały 6 km zołądek mnie bolał i musiałem zwolnić, dawno tak nie miałem. Przy końcowce jak zwykle mysli, po ch.uj ja biegne, a po mecie zastanawianie się co następne xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...