Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

No gurwa wlasnie ostatnio mialem z tym spokoj. Zazwyczaj jak bieglem bez gaci to nie bylo problemiksow (oprocz tego ze w michalka zimno). Nic to, chyba bez rajtuzow od zony sie nie obejdzie. 

Nastepny polmaratonik w marcu w gdyni (zakladam ze juz tam na stoczni bede stal xd), tam juz under 1:50 bedzie, wierze

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Grabek napisał:

No gurwa wlasnie ostatnio mialem z tym spokoj. Zazwyczaj jak bieglem bez gaci to nie bylo problemiksow (oprocz tego ze w michalka zimno). Nic to, chyba bez rajtuzow od zony sie nie obejdzie. 

Nastepny polmaratonik w marcu w gdyni (zakladam ze juz tam na stoczni bede stal xd), tam juz under 1:50 bedzie, wierze

Zapalenia prostaty sie nabawilem od biegania bez gaci, bo przewialem (pipi)a, tez zimno bylo, a potem pol roku wyjete z zyciorysu. I szczescie ze wyleczylem, bo generalnie jest nieuleczalne często.

 

rekord na polmaraton zacny, nadal nie pojmuje jak oni to robia.

Odnośnik do komentarza

dzisiejszy półmaraton dosadnie pokazał, że pora kończyć ten słaby sezon. 1:34, tak słabego wyniku się nie spodziewałem, ale kolka momentami tak je.bała,  że zwalniałem do 5:00/km. Oczywiście prawilnie ruszyłem na 1:30 pomimo braku formy licząc na cud. Nie padłem ze zmęczenia na mecie bo po 10km sobie odpuściłem i komfortowo leciałem około 4:30-4:40/km. Buty już wyje.bane do kosza i odpoczywamy jakieś 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, D.B. Cooper said:

dzisiejszy półmaraton dosadnie pokazał, że pora kończyć ten słaby sezon. 1:34, tak słabego wyniku się nie spodziewałem, ale kolka momentami tak je.bała,  że zwalniałem do 5:00/km. Oczywiście prawilnie ruszyłem na 1:30 pomimo braku formy licząc na cud. Nie padłem ze zmęczenia na mecie bo po 10km sobie odpuściłem i komfortowo leciałem około 4:30-4:40/km. Buty już wyje.bane do kosza i odpoczywamy jakieś 2 tyg.

Z Tobą w Gdyni nie biegam. Bez przesady. Z resztą widzimy się na sledziach 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od wyslania do otrzymania nowego chyba 10 dni roboczych. Zadzwonilem najpierw na infolinie garmin polska tam typ mnie poinstruowal i wyslalem gdzie kazal. Swoja droga sam do nich chyba po tygodniu zadzwonilem co z zegarkiem bo zadnego nawet maila ze doszedl do nich. Tam mi jakas sucz powiedziala ze otrzymujesz nowy zegarek skur.wysynu. No i po dwoch dniach otrzymalem nowy, z folijko na ekranie!

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...