Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kanabis napisał:

Ale to tak jak ze skoda auperb, zaje,bista limuzyna ale wez potem przy wszystkich w towarzystwie powiedz ze jezdzisz skoda przy wszystkich tych gosciach co woza sie luksusowymi vw. Tak sie traci znajomych 

Żaden pocisk,ale chooj w takich znajomych co uwzględniają znajomość od tego czym jeździsz.

Odnośnik do komentarza

Ja nie stwierdziłem żadnych problemów, oprócz hr na bieżni, kiedy jest za dużo urządzeń. Bateria trzyma długo. Historia treningów lepsza dla mnie, ale to kwestia gustu. Wiem, że kabi woli endomondo. Jak tylko do biegania, to się nie zastanawiaj.

 

edit: zerknij również na nowego Apple Watch.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mojave napisał:

Ja nie stwierdziłem żadnych problemów, oprócz hr na bieżni, kiedy jest za dużo urządzeń. Bateria trzyma długo. Historia treningów lepsza dla mnie, ale to kwestia gustu. Wiem, że kabi woli endomondo. Jak tylko do biegania, to się nie zastanawiaj.

 

edit: zerknij również na nowego Apple Watch.

Dzięki za opinię, Apple Watcha nie kupię, bo nie mam iPhona, z Androidem to chyba nie ma sensu.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, Pryxfus said:

U mnie raczej samo bieganie, plus rower rekreacyjnie.

Z tego co widzę to chyba @MichAelis, @Grzegorzo i @Mojave aka maus mają f235, jeśli tak to proszę o opinie, czy jesteście zadowoleni z zakupu, czy raczej co innego byście kupili.

Zajo zegarek, polecam. Pisałem bodajże pół roku temu recenzję (opinię) w tym teamacie.

Super dokładny (chociaż to GPD a nie Glados), długo trzyma bateria, mierzy puls, ładny więc nie wyglądasz jak rusek na bazarze.

Poczekaj na black friday to na amazonie wyrwiesz taniej, ja tak zrobiłem rok temu (prócz co rocznej promocji miałem dodatkowe -20% za uszkodzone opakowanie a to był tylko zewnętrzny plastik urwany)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie, ludzie od Garminow. Wam tez wrzyna sie ten gumowy pasek w reke? Ja mam juz wypalone slady na przedramieniu od HR plus odparzenia od paska. Czy z przyznwyczajenia za ciasno zapinam? Polecacie jakis inny pasek do G235? W sumie to w chuju mam, bo nie czuje tego, ale malo estetycznie to wyglada, jak zdejmiesz.

Edit: Takie cos bym chetnie sobie sprawil, ale nie wiem jak magnetyczny zatrzask sie sprawdzi:

https://www.amazon.co.uk/MoKo-Forerunner-Milanese-Stainless-Replacement-Colorful/dp/B075XBDF8P/

Fajnie sie nazywa, Milanese Loop. xd

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pochwalę się medalem i tym że cały bieg biegłem bo czas 1h08min dla osoby zdrowej to porażka.O dziwo kondycję(mimo iż moje jedyne cardio to spacery z psami ;) ) miałem by nawet powalczyć  o 59 minut,ale prawa noga jakby z waty,musiałem każdy krok kontrować by nie odjechała,najgorsze były zbiegi.Bieg zorganizowany słabo,przerosła ich ilość uczestników,fale miały za mało miejsca,ja czekałem za płotem aż wystartują wcześniejsze ;) pakiety były ponad 2 km od miejsca startu a po biegu nie szło wydostać się na dworzec bo szła parada i zablokowali ulicę.

2vxm51j.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...