Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Litwin81 napisał:

Gdybyś nie dał emota,to byłaby dla ciebie szansa :/ Bo ja zawsze wierzę że ktoś może się zmienić,jeżeli zabrnął w choojową stronę,ale nawet nie masz szans,bo ty nie dostrzegasz że robisz coś źle.Ja jestem jaki jestem,mówię/piszę to co myślę,jeżeli ktoś zasłuży sobie a mogę go nie lubić to powiem"Nie lubię choojka ale odwalił kawał dobre roboty" ,ciebie nawet na to nie stać.

 

Gratuluje, ze przeszedles 10 kilometrow w czasie 1:08.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2018 o 17:20, kanabis napisał:

Od wyslania do otrzymania nowego chyba 10 dni roboczych. Zadzwonilem najpierw na infolinie garmin polska tam typ mnie poinstruowal i wyslalem gdzie kazal. Swoja droga sam do nich chyba po tygodniu zadzwonilem co z zegarkiem bo zadnego nawet maila ze doszedl do nich. Tam mi jakas sucz powiedziala ze otrzymujesz nowy zegarek skur.wysynu. No i po dwoch dniach otrzymalem nowy, z folijko na ekranie!

 

 

ty, chyba gadałem z tą samą typiarką, bo również najpierw nazwała mnie skury.synem po czym poinformowała, że dostaje nowy sikor. Dodała jeszcze,  że to za szanowanie marki :notbad:

dziś powinienem dostać, więc całą operacja od momentu wysłania do doręczenia trwała 7 dni. Garmin? sami wiecie co. 

 

moja usterka była tak błaha, że nawet nie warto było sobie nią głowy zawracać, ale w kwietniu kończyła się gwarancja to sobie przedłużyłem o 2 lata hehe. Mam nadzieje, że za niespełna 2 lata będzie opcja zrobić tak kolejny raz :nosacz:  

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze garminem włada jakis bogacz ktory ma wyje,bane na kase i robi to z pasji. 

-Co dolega panskiemu zegarku?

-Juz panu mow...

-W sumie to mamy wyje,bane, wyslemy panu nowy

 

Nie no ale w sumie szacun dla nich, wiele firm robi spore problemy przy reklamacjach i to w gorszych przypadkach

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze, że gdybym nie miał gwarancji to dostałem opcję zapłacenia około 400 zł i wtedy też dostałbym nowy zegarek. Jakby ktoś miał z zegarkiem problem jakiś bardzo uciążliwy to dobra opcja bo zegarek 1200 wart. Tylko ciekawe czy jakby coś grubszego się z zegarkiem działo to czy dopłata nie była by większa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...