Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, MichAelis napisał:

Chyba bylo ustalone ze czarni nie powinni brac udzialu w lokalnych biegach, to po co tu wklejasz? Na forum ugandy, raczej nie patrza na twoje wyniki.

Nie wiadomo. Może właśnie zachwycają się moim ostatnim treningiem w drugim zakresie.

 

 

No ale on żyje w cywilizowanym świecie i on ani jego stary raczej przed hienami nie uciekali. Chyba, że dziadkowie. Ma talent i nie ma co dyskutować. Oczywiście , że nie wiadomo jakie zmiany zajdą w jego ciele przy dorastaniu i czy dalej będzie miał zapał do treningów. Żeby tylko w te gry video się nie wpakował.

Odnośnik do komentarza

Weszło dziś 25 km w 2:09, najdłuższy mój biegowy dystans do tej pory. Generalnie, spoko się czułem, wleciał jeden żel po godzinie biegania, ale muszę jednak pić, bo niby w takie zimno nie czuje się jakoś pragnienia, ale teraz piję i piję i wciąż suszy. Nogi trochę bolą, ale głównie prawa się ponapinała przez wadę postawy, hueee.

 

Fajne uczucie, motywuje do dalszej pracy i w końcu dziś pobiegałem jak jasno było.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do do waszych doświadczen z Endomondo- biegam od niedawna, robię jedną traskę około 5,5 km ,z raczej stałym tempem - tj.okolo 5:30/km.

No i teraz tak-kilka dni temu apka pokazała mi 4:50, na pierwszym kilometrze(który zawsze u mnie jest Zdecydowanie wolniejszy od reszty km) - z czego moze to wynikac?Pomysly?

Aha, i sprawa numer 2-pomimo tego ze traska jest stała - to wahania we wskazaniach przebiegnietej odległosci potrafia dochodzic do 400 metrow...To bedzie kwestie omylnosci samej apki, mojego telefonu?

Odnośnik do komentarza

A moze jednak pobiegles te 4:50? Wiesz czasem sie wydaje ze biegniemy wolno a czas mowi co innego , mamy dobry dzien, odbicie jest efektywniejsze to biegniemy szybciej, tym bardziej ze to pierwszy km. Dane w czasie rzeczywistym sa raczej chu,ja warte na endo ale jesli chodzi o podsumowania i zliczania kilometrow to raczej sie nie myli. Co do winy przeklaman dystansu, powodow moze byc sporo, gps w tel, gubienie sygnalu przez pogode, zmiany lapania sygnalu z jednego miejsca na drugie. 

 

Podsumowujac , kup se pan zegarek jak masz biegac

Odnośnik do komentarza

U mnie podsumowania zawsze byly dobre. Raz tylko pamietam dostal jakiegoś pier.dolca i policzylo mi ze przebieglem kilometr w 3:30 , pamietam ze wtedy wydawalo mi sie ten rekord zyciowy bedzie nie do pobicia :obama:

Tak czy siak z tel biega sie do pierwszej proby z zegarkiem. Jak na dluzsze wybiegania pierwszy raz wzialem od starego tomtoma to jeszcze tego samego dnia poszlo zamowienie na zegarek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...