Jump to content

Ölschmitz

bieganie

Recommended Posts

No tak, nie wiem skąd mi się wzięło te 2:02:57. To chyba poprzedni rekord. 

Ja jednak i tak sceptycznie podchodzę to złamania 2h w oficjalnym biegu.

Moim zdaniem rowniez nie ma w tej chwili zawodnika ktory mialby jakiekolwiek szanse zlamac 2h w berlinie na oficjalnej trasie. To niemozliwe.

Napewno kiedys zostanie to zlamane ale to musi zrobic ktos pokroju Bolta na 100m. Ktos urodzony tylko po to zeby wyprzedzic aktualne mozliwosci sportowe zawodnikow o 100lat. Bolt byl z innej planety. Musi sie ktos taki urodzic w kenii lub etiopii i tez dokona niemozliwego w biegach dlugodystansowych

Myślę, że dwie godziny w maratonie pękną szybciej niż nam się zdaje. Dla przypomnienia, Kipchoge w Berlinie biegnąc na 2:01:39, stracił zająca w połowie dystansu, na mecie wyglądał na niezajechanego, uśmiechy podskoki radości itp IMO miał jeszcze zapas. Nike wymyśli mu jakąś kosmiczną technologie w butach i urwie te 100 sekund.

Mysle ze w takich by zszedl

473-zrzut-ekranu-2017-04-06-o-23-28-17.p

• Haha 1

W oficjalnym starcie tego on już nie zrobi. Może kiedyś ktoś inny. Takie jest moje zdanie. 

W tym nie oficjalnym może mu się udać.

Ale fajnie akurat mam koncowe dwa tygodnie calego cyklu czyli ostatni szlif formy a od 3 dni nakur.wia mnie gardlo, nie moge mowic i mam kaszel palacza. Piekna sprawa. 

Zaczelo sie pier.dolic cos po tym jak dzien po dniu mialem 3 zakres treningu biegowego i nazajutrz 3 zakres kolarstwa. Jeszcze sie dobilem lodami 

To przybij piątkę:lapka:

Po starcie na 10km mocno bolała mnie kostka i dwójki w prawej nodze. Było to w niedzielę, a we wtorek jak debil poszedlem na 2x4km po 3:59/km. Teraz napie.rdala mnie w prawej nodze cała długość od kostki do samej dupy. Na prawej nodze cieżko mi oprzeć cały ciężar ciała i tak już pauzuje kilka dni:usmiech:  a tu starty za pasem 

8:13 Nowy rekord Polski w triathlonie na dystansie iron mana. Ustanowił go dziś nie kto inny jak Robert Karaś. 14 lipca będzie walczyć w Hiszpanii o slot na MŚ na Hawajach.

• Upvote 1

Niesamowity chłop, jeszcze sroga przewaga nad drugim zawodnikiem. Jest mocny, skubaniec.

Ja dziś start na 10 km, nowa życiówka 41:43. Trasa niezbyt latwa, kilka podbiegów, do tego pierwsza połowa przy oberwaniu chmury, burzy i biegu przez zalane ulice, ale jakoś to nie przeszkadzało i jakiś taki niedosyt jest. Liczył na lepszy czas, a złamanie 42 minit uznałem jako minimum. Mam większy apetyt na szybsze bieganie, więc trzeba mocniej pracować.

• Upvote 3

Tutaj byłem 183 na prawie 2900 startujących, więc bez nagrody raczej xd

Mysle ze po prostu potrzebujesz dobrego menadzera.

Jak cos dzielimy sie po rowno 70/30 :ogor:

Wiem że pogoda ładna ale poszukuje jakiś butów na bieżnie. Są w ogóle takie?

Czy to bez znaczenia że będę biegał na bieżni i po prostu poszukać odpowiednich dla siebie butów do biegania?

Raczej coś w stronę startówek z mniejszą amortyzacją.

• Thanks 1

Zaniemoglem dzis. Normalnie kur.wa zatrzymalem sie na 6 kilometrze ze 2 minuty podszedlem i dalej. Na dwa razy dyche, jak jakis amator, fakt ze przedwczoraj mialem wb3 biegu a wczoraj wb3 kolarki ale co za pogoda. Chyba kur.wa ze 60 stopni , zero cienia. Topilem sie, pot nakur.wial w oczy. No nie pogoda na bieganie, trzeba bedzie wczesniej wstawac i brac flaszke z woda bo nie da rady. 

Jaki medal w Posen :obama:

V5eN4SOg.jpg

Chyba sie przejade chce husarza wielkiej polski na polce

• Upvote 1

Wczoraj chciałem zrobić długie i wolne wybieganie. Wyszlo prawie 1,5h i 14km. Chcialem lecieć 6;30/km a i tak wyszło 5:59. Strasznie to meczace psychicznie, ze tak wolno biegne xd nie wiem jak to wyjasnic.

Posted (edited)

Normalne, twoj mozg sie denerwuje tym ze mozesz na lajcie zrobic trening szybciej i byc w domu wczesniej niz pozniej. Zreszta u mnie przy wolniejszych biegach jest ciezko mi zlapac odpowiedni rytm, czuje sie jakbym sie wlokl a nie biegl. A jak te pol minuty mam szybsze tempo to jest i rytm i technika fajna. 

Mnie wczoraj zastanowila pewna rzecz. Przedwczoraj mialem dyche , biegne jakims tempem 6:30 i kur.wa wchodze w drugi zakres, tetno 160-163, wtf?

A wczoraj mialem zakladke, 35km roweru i od razu 4km biegu i bieglem tempem 5:30 a tetno 155 :notbad: Fakt ze pogoda byla duzo lepsza wczoraj ale moze to przez rozgrzanie miesni tym rowerem? Nie wiem sam. Bo roznica kolosalna przeciez  hr nizsze a tempo minute lepsze 

Edited by kanabis

Posted (edited)

raczej bym  się tu nie doszukiwał nic innego jak samopoczucia/dyspozycji dnia. Chociaż jak kilka razy ci się to powtórzy to można by się nad tym zastanowić. 

U mnie też się zdarzały dziwne treningi z pulsometrem. Na takim lekkim wybieganiu to trzeba też  się też wyciszyć,  nie myśleć o dziwnych rzeczach. Jak sobie wyobrażam, że wpadam pierwszy na metę na Orlen Warsaw Marathon to prawie do trzeciego zakresu pukam :) Najlepiej biegać z dala od miasta, gdzie nikt nie będzie nas rozpraszał.

ciekawe czy uda mi się dziś wyjść podreptać z 5km czy dalej jak pi.zda będę siedział na dupie. Je.bane kontuzje 

Edited by D.B. Cooper

A to fakt tez zauwazylem ze jak mysle o biegu , skupiam sie na nim mam ok 5 uderzen puls wyzszy niz  jak nie mysle o tym i zaczne myslec np o czym innym. 

Jak gadalem z Dabrowskim to na jego poziomie to bieg to juz jest jak trans, serio. 

no widzisz, na drugi raz nie gadaj z Dąbrowskim tylko ze mną :wujaszek:

a wydawało mi się, że dopiero co 35 wyszły. W sumie dobrze, na przyszłą wiosnę się kupi za przystępną cenę. Moje 35 dopiero na dotarciu. 

60792071_2145699848816379_42860763829847

• Like 1

Ale gejowy kolorek.