Jump to content

bieganie

Ölschmitz

Recommended Posts

Te czarne są mega ładne. Ja mam do dziś 33, czy jakieś z tych starszych i są ok, wygodne i trwałe, ale jednak w Brooksach mi się lepiej biega, a też są neutralne. Jakoś lepiej trzymają mi stopę. No i używam wkładki dla pronującej stopy, więc nie wiem jak Pegasusy by z nią współgrały.

Dla mnie wygodniejsze i lepiej się biegało, lepiej też trzymały stopę. Na minus, mało trwałe, po 1 sezonie się porwały na zewnątrz, aczkolwiek to tylko wizualne uszkodzenie.

Zalezy od budowy stopy. Np ze starym mamy niby ten sam rozmiar ale on ma stope bardziej plaska i szersza. Ja wyzsza i węższa. Mi lepiej trzymaly noge pegazy, stary nie mogl w nich biegac, za to brooksy byly dla niego doskonale. Dla mnie oba buty swietne i brooksy chyba lepsze materialowo. Ale za to pegazy chyba lepiej dopasowuja sie do stopy.

Ale jak sie zmienia model buta nie ma opcji, trzeba przymierzyc. Np wlasnie brooksy i pegazy to kompletnie inna budowa buta moim zdaniem

Edited by kanabis

pegi 37 mam i nie polecam plaskostopcom, bo są wąskie, zwłaszcza toebox. Dla platfusow dobry wybór to adidasy solar glide, boosty, etc. Te są szerokie i wygodne. Śmigam też w zoom fly 3 z płytką karbonową, no i te są mega wygodne, jak skiety. Plus oszukują, przyspieszają, oddają więcej niż się załaduje nóżką xd 

Polecam też obczaić Saucony. Bardzo wygodne i raczej szerokie buciczki.

Edited by tomasz_sromasz

Wchodzisz w raporty i podsumowanie postepow. Tam juz masz od chuja filtrow co chcesz przegladac. Kozaczek. Oczywiscie wchodzisz w przegladarce. Apka jest mocno okrojona

Co do mapmyrun, no bo pomysl fajny ale co z tego jak na tych wykresach mi sie dubluja albo znikaja treningi. A dej pan spokoj

Screenshot_20210111-203529.jpg

Edited by kanabis
  • Thanks 1

No właśnie, zawsze na apce sprawdzałem i dlatego pewnie nie widziałem.

Gdzieś trzeba mieć platformę zapasową z naszymi kilometrami, bo jak pokazała ostatnia akcja, w garminie średnio są bezpieczne. 

• 1 month later...

Zrobili u nas jako taki tor 800m do nart biegowych, dzisiaj bylem pierwszy raz w zyciu i jak  nie probowaliscie jeszcze to mega polecam. Naprawde fajna zabawa i idzie zrobic niezle cardio. 

Koło mnie w parku nadmorskim wysypało biegaczy na nartach. Śmigają po ścieżkach rowerowych i chodnikach, ślady wyjeżdżone. No ciekawie to wygląda, spróbowałbym.

No lepiej sie spiesz xD 

Bylem dzis rano ale sie wkrecilem, naprawde niezla frajda. Ale juz tor troche rozjebany przez pogode, a jak narta ci spierdala ze sladu juz tak fajnie wcale nie jest. Ale to musi byc zajebista zabawa na takim pro torze w jakis jakuszycach czy gdzies :banderas:

Nie dosc ze pali wiecej kcal niz trenazer to jeszcze nie jest taki nudne

17 godzin temu, Kosmos napisał:

Elegancki czas, ja muszę się ruszyć na bieżnię w jakiejś siłce. Zapis do polskiego związku przeciągania liny i wszystko legalne :)

Nigdy nie ogarniałem tego. Zapisywać się na siłownię, płacić stówę albo i więcej żeby korzystać z bieżni. Nie lepiej wyjść i za free potruchtać?