Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o tej sieciówce szwedzkiej? Bo przypadkiem znalazłem coś w Hucie, aż się przespaceruję w któryś weekend

Chamska buda, ale niby wołowina, ceny wyglądają zacnie.

edit:

Z przykrością informujemy, że nasz Burger będzie otwarty tylko do najbliższego piątku - 29 września. Ale nie martwcie się wrócimy do Was na wiosnę.

 

urwa

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

ZXCFj4w.jpg

 

W skrócie - dobra alternatywa dla makdolana, ale w żadnym wypadku nie jest to nic więcej, przynajmniej jeśli chodzi o klasyczne burgery, ale o tym za chwilę. Wziąłem burgera z serem i bekonem w zestawie z frytkami i napojem, za 24zl. Buła całkiem spora, mięso soczyste, nie wiórowate, dodatki bardzo porządne, wszystko smakuje dobrze. Frytki świetne, tutaj akurat klasa wyżej niż McDonald's.

 

Największe zaskoczenie to jednak wegetariański burger Nikoli (dostępny także w wersji wegańskiej - pewnie sos nie jest na bazie jogurtu/majonezu). Dodatki podobne jak w moim + ostre papryczki, ale gwiazdą burgera jest główny składnik. Serio, gdybym nie wiedział to byłbym przekonany, że to szarpana wieprzowina. Nie mam pewności czy to była soja, czy jackfruit, ale było przyrządzone po mistrzowsku. Był to jeden z najlepszych wegetariańskich burgerów jakie kiedykolwiek jadłem i bez mrugnięcia okiem polecam (cena za zestaw to 19,95).

 

Podsumowując, tak jak pisałem, jest to ta sama fastfoodowa liga co makdolan, ale jedzenie zdecydowanie lepsze. Do tego lokal, który wygląda świetnie i bardzo estetycznie - fajnie się tam siedzi. Polecam, ale niech nikt nie spodziewa się poziomu 'prawdziwej' burgerowni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...