Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem zdjęcia restauracji EGO o której piszesz i kojarzy mi się ona z restauracją w gdańskim Hiltonie. Mówimy na takie jedzenie "Ą, Ę" ;) (chociaż netflixowe Chief's Table jest wspaniałe) Także chyba odpuszczę restaurację Ego. Nie twierdzę, że jest niedobra, bo pewnie i pyszna, ale jeszcze nie jest to dla nas czas na tego typu sprawy.

 

Drogo to ponad 150 zł za kolacje, chociaż można się "szarpnąć" z okazji... Byle dobrze zjeść i miło spędzić czas. Kuchnia fusion / nowoczesna nie będzie dobrym wyborem, to wiem na pewno.

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Umami na wrocławskim rynku. Czeska restauracja  z przewy(pipi)istymi daniami, gdzie bazą jest ciasto pierogowe ale oprócz wielu wariacji pierogowych (np. tajskie, wietnamskie) są też inne dania. Aaaa koniecznie brać przystawki są zjawiskowe.

 

Danie główne:

 

http://39f2c8c8f76b.jpg

 

przystawka:

7a53be181eca.jpg

 

 

 

ps kwaszona kapusta z sosem chilli niszczy system.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2018 o 13:56, Banny napisał:

 

 

Wczoraj byliśmy w Czarciej Łapie.

Nie mam zamiaru się rozpisywać, jedyne co powiem to jeśli jesteś w Lublinie to MUSISZ tam iść - pyszne desery (miałem ciastko czekoladowe, dla mnie to nowy standard, niebo w gębie), po obiedzie sytym nie miałem za bardzo ochoty na ogromny obiad, więc wszamaliśmy pizzę z lemoniadami, wszystko jak należy. 

Podobał mi się wystrój, taki akurat jak lubię.

To chyba tyle, warto było ;)

 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś b3dzie kiedys przejazdem w Opolu to musi zachaczyc o "HAMBURG" jest raptem 10 min z buta od dworca. Koniecznie zamówić trzeba burgera Fatboy. Jakie to jest dobre to masakra. Jadalem burgery w Pasibusie czy w Moa ale to jaka wołowinę i dodatki w nim przygotowali to nie mam pytań. Juz dawno nie jadłem.nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
W dniu 5.05.2018 o 21:26, Shen napisał:

Robie sobie mały trip pod koniec maja, wpadam do Katowic, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Czekam na propozycje lokali, bo jedyne co mam na liście to Moa burger w Krakowie.

- Mad Mick;

- Pizza z Pieca (ewentualnie Len Arte);

- Żurownia;

- Shrimp House;

- Bułkęs;

- jak lubisz sushi, to Sakura;

- 3 Siostry Bajgiel i Kawa;

- Kartofelnik. 

 

Wszystkie te lokale są w ścisłym centrum i z buta dojdziesz wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry prośba do wszystkich wrocławian przeglądających temat. Będę kilka dni we wro pod koniec maja i codziennie będę jadł na mieście każdy posiłek potrzebuje jakieś fajne lokale. Co polecacie. Lubię każdy rodzaj jedzonka byle było dobre. Czy to kuchnia indyjska/japońska poprzez polską a na włoskiej kończąc.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Pasibus, bo to wrocławski, burgerowy klasyk.

Piec na szewskiej, bo to najlepsza, włoska pizza w mieście (pizza pany też spoko, vaffa napoli też fajne)

mango mama jest bardzo spoko

plastrami jak najbardziej do polecenia

głodne wilki na tęczowej- polecam, przy okazji można podejść na dworzec świebodzki

polish lody  albo krasnolód 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.05.2018 o 20:31, Blaise napisał:

Pasibus, bo to wrocławski, burgerowy klasyk.

 

Szkoda, że ziomeczki z Pasibusa zamiast utrzymać fajną jakość sprzed kilku lat (pamiętam jak mieli tylko trucka, który stoi naprzeciwko Arkad) zdecydowali się na pójście w ilość i naotwieranie bazyliona lokali, z których każdy ma inny poziom :( no ale nie da się ukryć, że to wrocławski klasyk - warty spróbowania jak akurat trafisz dobrze

Odnośnik do komentarza

Chciałem na razie nieoficjalnie podziękować @Lucek za mape i @balonza umami. Od poniedziałku jadę z mapa lucka. Juz 7 lokali obskoczylismy z listy w tym umami i jestem zachwycony. Jak wroce w weekend zrobię moją małą liste z podsumowaniem. Jestem w kulinarnym niebie. Dziękuję 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...