Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

No podales 3min z d.upy i on by szedl te 3min i by ku.rwa znalazl sie przy operze, by tam wszedl i by go zje.bali ze tu sie nie je to by potem mial pretensje do ciebie i do wroclawiakow ze tacy niegoscinni.

 

Myslisz ty w ogole typie jeden czy tylko siedzisz tu dla beki?

 

"skąd mam wiedzieć, tylko tak napisałem xD"

Odnośnik do komentarza

 

:yao: proszę cie mejm przechodzisz przez pasy na świdnickiej i 3 minuty drogi z rynku jest ta knajpa nie przesadzajmy

 

Jakie 3min xD Z rynku idziesz swidnicka do kazimierza, przejscie podziemne i potem jeszcze taki sam dystans do knajpy. Napisal "na rynku" to na rynku a nie 3min piechota czy inne 10min tramwajem bo tak to go mozna do skytower odeslac, tez dobre knajpy tam sa.

 

W sumie nie dało mi to spokoju i chciałem ci mejm powiedzieć, że ja mam racje. Napisalem, że przechodzisz przez pasy na świdnickiej i 3 minuty drogi jest ta knajpa i mialem racje. Screen z mapki na potwierdzenie.

 

 

s9XMhq0.png

:daddy:

Odnośnik do komentarza

Bartolemeju, niestety ale juz w pierwszym poscie przewidzialem i odpowiedzialem na twoje metryczne insynuacje. Prosze, oto wyjasnienie:

 

 

 

 

:yao: proszę cie mejm przechodzisz przez pasy na świdnickiej i 3 minuty drogi z rynku jest ta knajpa nie przesadzajmy

 

Jakie 3min xD Z rynku idziesz swidnicka do kazimierza, przejscie podziemne i potem jeszcze taki sam dystans do knajpy. Napisal "na rynku" to na rynku a nie 3min piechota czy inne 10min tramwajem bo tak to go mozna do skytower odeslac, tez dobre knajpy tam sa.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bartolemeju, niestety ale juz w pierwszym poscie przewidzialem i odpowiedzialem na twoje metryczne insynuacje. Prosze, oto wyjasnienie:

 

 

 

 

:yao: proszę cie mejm przechodzisz przez pasy na świdnickiej i 3 minuty drogi z rynku jest ta knajpa nie przesadzajmy

 

Jakie 3min xD Z rynku idziesz swidnicka do kazimierza, przejscie podziemne i potem jeszcze taki sam dystans do knajpy. Napisal "na rynku" to na rynku a nie 3min piechota czy inne 10min tramwajem bo tak to go mozna do skytower odeslac, tez dobre knajpy tam sa.

 

 

 

pozdrawiam

 

No tak dyskutować nie będziemy. Czy metoda napisał nam swoją lokalizacje pierwotną? No nie więc okolice rynku i rynek uznaje za umowną lokalizacje czyli z miejsca gdzie jest KFC skąd trzeba przejść pasy uznaje za rynek i z niej do wymienionej knajpy jest 3 minuty spacerem. 

 

Nie ma tutaj krztyny manipulacji jak boga kocham.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam serdecznie :cool: Metoda będzie sobie mieszkał przez weekend w jakimś obesranym hostelu na samym rynku, więc 3 min w lewo czy prawo nie zrobi różnicy.

 

Moa zahaczę na pewno, bo już tyle razy się przewinęła ta burgerownia na forum, że aż wstyd nie skorzystać, a resztę zobaczę co i jak.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Miś to bar mleczny, współfinansowany ze środków Skarbu Państwa, o ile się nie mylę, dlatego jest tam tak tanio. Za jajecznicę na maśle z dwóch jajek płacisz coś około między 1,5 zł a 2,5 złotego, reszta posiłków też bardzo tania. Specyficzne miejsce, wśród studentów i pracowników WPAiE kultowe, bo z długimi tradycjami i tanie, przy jednym stoliku możesz zobaczyć profesora, przy drugim studenciaka, a przy trzecim menela  :pawel:

Edytowane przez WiekszyZiemniak
Odnośnik do komentarza

Miś to bar mleczny, współfinansowany ze środków Skarbu Państwa, o ile się nie mylę, dlatego jest tam tak tanio. Za jajecznicę na maśle z dwóch jajek płacisz coś około między 1,5 zł a 2,5 złotego, reszta posiłków też bardzo tania. Specyficzne miejsce, wśród studentów i pracowników WPAiE kultowe, bo z długimi tradycjami i tanie, przy jednym stoliku możesz zobaczyć profesora, przy drugim studenciaka, a przy trzecim menela  :pawel:

 

I niejadalne. 10 lat temu się skusiłem na obiad i wylądował w koszu.

Odnośnik do komentarza

 

Miś to bar mleczny, współfinansowany ze środków Skarbu Państwa, o ile się nie mylę, dlatego jest tam tak tanio. Za jajecznicę na maśle z dwóch jajek płacisz coś około między 1,5 zł a 2,5 złotego, reszta posiłków też bardzo tania. Specyficzne miejsce, wśród studentów i pracowników WPAiE kultowe, bo z długimi tradycjami i tanie, przy jednym stoliku możesz zobaczyć profesora, przy drugim studenciaka, a przy trzecim menela :pawel:

I niejadalne. 10 lat temu się skusiłem na obiad i wylądował w koszu.

Stołówka przy IBM :wub:

Odnośnik do komentarza

Przecież to (pipi)a beka, wyobraź sobie studenciaków pie.rdolonego prawa, którzy ubrani w tanie gajerki z sieciówek po pierwszym wykładzie z historii państwa i prawa idą na branżowy BRUNCH, jak to w suits widzieli,  do BARU MLECZNEGO, gdzie obok nich posiłek spożywa menel z obsraną szmatą wystającą z du.py. TO JE ŻYCIE.

Edytowane przez WiekszyZiemniak
Odnośnik do komentarza

Przecież to (pipi)a beka, wyobraź sobie studenciaków pie.rdolonego prawa, którzy ubrani w tanie gajerki z sieciówek po pierwszym wykładzie z historii państwa i prawa idą na branżowy BRUNCH, jak to w suits widzieli,  do BARU MLECZNEGO, gdzie obok nich posiłek spożywa menel z obsraną szmatą wystającą z du.py. TO JE ŻYCIE.

 

A moze to modny weganin, jadający na co dzień w wegańskich burgerowniach czy lokalach typu złe mięso?

 

Chociaż ostatnio nauczyłem się odróżniać hipsterów od meneli.

 

 

hipsterzy mają tunele w uszach.

 

 

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...