Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.08.2018 o 03:37, standby napisał:

240 zlotych za cos takiego xddd przecież w 2 to się nawet nie najadlbym tymi śmiesznymi porcjami xd

 

Ja wyszedłem stamtąd bardzo najedzony, a na dokończenie frytek już nie było siły, także polecam. 120zł/os w dobrej knajpie (z napojami i winem) to IMO śmiesznie mała kwota, tym bardziej, że w tym liczę już te 2 dychy napiwku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@grzybiarz przede wszystkim kup sobie lokalny przysmak czyli cebularza, koniecznie z makiem, do dostania w każdej piekarni w mieście :) na rynku jest trochę misz masz, bo jest świetna i okupowana Bohema z tradycyjną polską kuchnią (ceny ciut wyższe niż średnia), ale też i Browar Zamość gdzie i zjesz i pojesz jak na chłopa przystało dużo i tłusto.

 

Warto rzucić okiem na Corner Pub (wystrój jak wprost z Irlandii) i na Restaurację Muzealną z rzadką kuchnią ormiańską (kebab i bakłażany z serem i orzechami). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

W Zamościu coś można zjeść sprawdzonego? @Rudiok help me:)

Na Rynku Wielkim warto wpaść do restauracji "Muzealna" na jakieś regionalne jedzenie. Po coś bardziej uniwersalnego można wdepnąć do lokali "Bohema" lub "Verona".

Jak masz ochotę na coś słodkiego to polecam "Pijalnię Czekolady" (też Rynek Wielki) a z pizzerii chyba najsmaczniej można zjeść w "Infinito" na Rynku Wodnym, choć pizza z "Verony" też niczego sobie. Poza Starym Miastem podobno smacznie można zjeść w lokalu "Restauracja & Hotel Polak" (Orla 3A) ale nie miałem okazji tam gościć.

Jak coś jeszcze trzeba polecić w Zamościu to pisz bo tutaj pracuję.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://brasaniagara.com/

 

jak ktoś będzie przypadkiem nad niagarą, polecam lokal (wcześniej należy złożyć rezerwację, nie wpuszczają w krótkich spodniach i klapkach, jak u notariusza) cztery słowa:

all you can eat 

płacimy 60 CAD$ i żremy ile wlezie. Jadłem tak dużo, że nie mogłem więcej i dalej jadłem takie dobre. 

Pierwszy raz steki jadłem w wersji amerykańskiej no i za(pipi)iste, już rozumiem te spusty nad smakiem wołowiny.

Na minus oliwki, zwierzęta podają je z pestkami ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...