Skocz do zawartości

Guitar Hero


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Od pierwszej części cioram we wszystko co obsluguje gitarke ( mam SG od I), nie jestem maniakiem, gram dla przyjemności, ale ciamajdą nie jestem. Uwielbiam OST z tych gier, a także ich feeling. No róbcie w tym topicu, co uwazacie za stosowne.

Rekordy etc.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 204
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kurde żałuje, że nie zginęły moje filmiki z domówki na tórej pocinaliśmy w guitar Freaks (tam był taki fajny config pada, że pada odwracało się do góry nogami i grało się lewą ręką na klawiszach geometrycznych a prawa ręką 'strumowało' się na krzyżaku - fajny klimat).

 

 

W GH gram od dawien dawna na padzie, potem kupiłem sobie GH III z najgorsza chyba gitara jaka jest ( porównaniu do tej z GH II z X360 ;/) i pociskam od czasu do czasu - harda przerezam, Experta tez jako tako.

pocisnąłbym tu z chłopkami na gitarach ;D

Odnośnik do komentarza

Ja póki co grałem w dwie części Guitar Hero mianowicie Guitar Hero II i Guitar Hero III. Obie są bardzo dobre, każda z nich ma kilka fajnych kawałków, choć przy niektórych kawałkach z GH II mam ochotę spać. Myślę, że w każdą część warto zagrać i nie szukać dziury w całym (nie patrzeć na błędy).

Odnośnik do komentarza

W sumie nie do końca rozumiem kult II-giej części. Większość, jak nie wszystkie kawałki właściwej setlisty, to covery, i to nie wszystkie udane. Abstrahując już od samych piosenek. Trójka jest jednak dla mnie najlepszym GH. Fajne covery, oryginalne wykonania included, do tego bardzo fajny darmowy DLC :D Dropkick Murphys kopie jajka !!!

Odnośnik do komentarza

Gralem tylko w GH3 i w GH:WT. Wiekszosc piosenek z gh3 nie przemawia do mnie, bardziej podoba mi sie tracklista z gh:wt.

Jedynie(a moze i az) co nie moge zniesc w tej grze to design. Jest po prostu okropny w porownaniu do tego z rb. mam nadzieje ze z piata odslona go zmienia chociaz na troszke bardziej przejrzysty, co jednak watpie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Ja tu widzę filmiki z imprez, myślę że część z nas ma się czym pochwalić ;)

Mówisz masz xd

 

Slayer - Napie'rdalać!

 

Kumpel spiewający sandmana xDD ( ja na gitarce xd)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Bartek ale było nieźle słychać jak kaleczysz gitarę :P

 

Z wszystkich części oczywiście najlepsza jest GH II, mimo że w większości to kołwery. Zaraz za nią GH III i GH I.

 

GH WT to, oprócz paru kawałków, jakaś koszmarna pomyłka z tragicznymi songami.

 

Mam jeszcze to GH III z podmienionymi kawałkami- tymi które ukazywały się jako płatny dodatek do PS3, w tym całe Death Magnetic od Metallicy. Są tam też utwory RHCP, SOAD, Avenged Sevenfold i Disturbed. I tą część chyba postawiłbym obok GH II jako najlepszą.

Odnośnik do komentarza

Przeszliśmy dzisiaj z Boczkiem GH: Aerosmith na Co-opie, straszne gówno. Utwory słabe i proste. Mało atrakcyjny towar, cieszę się że nie kupiłem swego czasu tej gry za 65 euro, jak liczył sobie sklep. Raczej dla fanów Aero i generalnie ludzi, którzy muszą w każde GH zagrać. Jak na złość większość piosenek, które można było ograć i posłuchać nie należało nawet do Aerosmitha.

Odnośnik do komentarza
Z tego Aerosmith to lubię tylko Dream on - jest na demówce, więc jestem spełniony :E

Pięknie podsumowane, myślę, że nic więcej nie trzeba pisać.

Deadfish - no niby calak, ale tam może jeden wymaga trochę skilla, a z 1 fuksa lub ustawki (ten o Power Drainie w Battlu), osobiście wolę 1000GS w Gears of War niż w King Kongu. Albo inaczej, calak calakowi w GH nierówny. ^_^

Odnośnik do komentarza

Keymaker, Qb3k. Gramy coś jutro w Guitar Hero 3? :)

 

Mam parę pytań. Jak zaliczyć co-op karierę online żeby wpadł achievement? Da się w ogóle? Jeżeli tak to czy jak zagramy 7 setów piosenek na Expercie, a ostatni na Hard to zaliczy achievement? :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Przy okazji mógłbyś napisać czy masz Death Magnetic, bo musimy zagrać razem All Nightmare Long :) No i na co warto wydać punkciki, bo trochę ich posiadam.

 

Napisz od razu o której, bo ja, jak głupek siedzę i czekam, a gdy przychodzi co do czego to siedzę z samicą :P

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.