Skocz do zawartości

Guitar Hero


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja trochę odbije od obecnego tematu.

Wszyscy narzekają na GH:World Tour, a mnie gra przypadła do gustu. Setlista nie jest doskonała - są piosenki, które tylko denerwują (za długie, za nudne itp.). Trzeba przyznać, że gra rozkręca się pod koniec. Jimi Hendrix, Van Halen, Ozzy Osbourne, Metallica, System of a down, Lenny Kravitz, Foo Fighters, Pat Betnar, Bon Jovi, Survivor = :bow:. Leje na resztę piosenek (jest oczywiście parę innych dobrych) - te mogę grać 24/7. Grafika, a właściwie animacje w porównaniu z RB są beznadziejne, ale tylko dlatego, że RB jest w tym aspekcie genialne. Tutaj jest poprostu przeciętnie. Ogólnie gra, przynajmniej na gitarce jest świetna, multiplayer jest ok. Warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Ja trochę odbije od obecnego tematu.

Wszyscy narzekają na GH:World Tour, a mnie gra przypadła do gustu. Setlista nie jest doskonała - są piosenki, które tylko denerwują (za długie, za nudne itp.). Trzeba przyznać, że gra rozkręca się pod koniec. Jimi Hendrix, Van Halen, Ozzy Osbourne, Metallica, System of a down, Lenny Kravitz, Foo Fighters, Pat Betnar, Bon Jovi, Survivor = :bow:. Leje na resztę piosenek (jest oczywiście parę innych dobrych) - te mogę grać 24/7. Grafika, a właściwie animacje w porównaniu z RB są beznadziejne, ale tylko dlatego, że RB jest w tym aspekcie genialne. Tutaj jest poprostu przeciętnie. Ogólnie gra, przynajmniej na gitarce jest świetna, multiplayer jest ok. Warto kupić.

owszem, sporo kawalkow jest ok, ale co z tego jak przy takiej la bamnie czy hotelu california miod sie powinien lac wiadrami, a jest jakos tak bezplciowo

naciska sie te przyciski, rusza struna, ale w ogole nie czuc ze to my gramy te kawalki

Odnośnik do komentarza
Nie wszędzie tak jest, ale muszę przyznać Ci rację. Jednak jak się przymknie na to oko to gra się na prawdę dobrze.

 

no ale po co przymykac oko, jak mozna odpalic RB i cieszyc sie z gry bez zadnego przymykania oczu

Właśnie GH ma tę zaletę, że ,pomimo zaje.bistej wtórności, ma w sobie to coś, co zmusza człowieka do odpalenia tego tytułu raz na kilka dni i zagrania paru kawałków.

wlasnie nie

owszem w gh3 na ps2 gralem do upadlego

ale to bylo przed RB

a GHWT mialem nie skonczone (nie wszystkie kawalki odkryte), ale jakos wolalem odpalic RB i po raz sto trzeci zagrac alive

Odnośnik do komentarza

Śmieszą wywiady z Tedem Lange, który powiedział, że Guitar Hero będzie tylko serio dla gitary bo "koncentrując się tylko na jednym instrumencie i jego ścieżce można więcej wycisnąć z gry i więcej funu, dlatego nie interesuje nas tworzenie na coś więcej niż gitara". Było tam jeszcze parę aluzji w stronę RB. Śmieszne, że pan Lange dzisiaj podpisuje się pod WT z dumą, kiedy skopiowali prawie wszystko co się dało i to z marnym skutkiem. ;)

Hotel California - świetny przykład na to, jak z klasyka można zrobić randomowy kasztan, B.Y.O.B. - też kasztan w porównianiu z DLC Rockbanda.

Naprawdę lubię tą serię GH2 jest dla mnie w top5 gier na Xa360, trójka też wyrwała mi mnóstwo godzin z życia ale WT, Aero to jakieś nieporozumienia. Wszystkiego od Metallici wzwyż nie tykam ze względu na markę i formę podania. Seria się spauperyzowała jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Śmieszą wywiady z Tedem Lange, który powiedział, że Guitar Hero będzie tylko serio dla gitary bo "koncentrując się tylko na jednym instrumencie i jego ścieżce można więcej wycisnąć z gry i więcej funu, dlatego nie interesuje nas tworzenie na coś więcej niż gitara". Było tam jeszcze parę aluzji w stronę RB. Śmieszne, że pan Lange dzisiaj podpisuje się pod WT z dumą, kiedy skopiowali prawie wszystko co się dało i to z marnym skutkiem. ;)

 

 

śmieszne jest jak ludkom sie wydaje, że GH skopiowało cokolwiek z Rb, albo ze RB skopiowało cokolwiek z GH.

bez obrazy, ale kurwa - GH/RB to praktycznie plagiat z Guitar Freaks/Drummania - kto grał ten wie, że to już było z 10 lat temu ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...