Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jestem po przegraniu na gitarze albumu Mötley Crüe - co za (pipi), dwie piosenki fajne, reszta naprawdę ma ciotę, więcej w recce, nie wiem czy zmuszę aby tracić czas przy tym na perce, straszny zawód, podobnie jak album The Pixies.

Czy te dwie piosenki to Sticky Sweet i Dr. Feelgood?:P

Bo chciałem ryzykować cały album, ale widzę, że moje wątpliwości mają jakąś podstawę. A Pixies? Wystarczy osłuchać sample i widać, że żadna piosenka nie ma praktycznie jakiegoś "powera".

Kupiłem Ray Vaughana, Megadetha, Judas Priest, Pearl Jama i nie żałuję. Pierwsze dwie dlatego, że wymagają skilla i są świetne do gry (bardzo skrajne klimaty, lubię taką hustawkę ;) ), a JP i PJ, mają świetne brzmienie, a i dwie-trzy piosenki z albumów tych kapel mogą dać po doopie :lol:

Do tego polecałbym na pewno Boston Pack bo jest bardzo równy i Rusha album obowiązkowo, z packiem Rush/RHCP do kompletu. O innych sie nie wypowiadam bo czekają w kolejce do ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Zimol, no widzę, że mamy podobne gusta :)

 

Dr. Feelgood jest dla mnie zbyt ciotowaty, refren śpiewany jak w familadzie, a najlepsze piosenki to Kickstart My Heart i Time For Change

 

Kolejna recka:

 

11-20-2007 DLC - Single Songs Pack

 

Creedance Clearwater Revival - Fortunate Son - 7,5/10

Jak ktoś oglądał Forrest Gump na pewno będzie tą piosenkę kojarzył, naprawdę polecam. Miło się gra na każdym instrumencie, super się słucha, przez cały okres piosenki jest taki 'powerek', nie ma wybuchu, że "O (pipi)a, roz(pipi)ie mój łeb!", ale refren zaraz nam podejdzie melodia. Nie znajdziemy tu solówki jako takiej, piosenka jest krótka (ponad 2 minuty) ale i tak polecam.

 

Foreigner - Juke Box Hero - 9/10

Nadszedł krół! Bez zgrywy - jednak z najlepszych piosenek DLC jakie słyszałem, refren po prostu kopie dupę, jest za(pipi)ista do słuchania, do gry nie wspominając, znajdziemy ciekawą solówkę, na bębnach również się wyśmienicie gra (Chyba najlepiej), są przejścia, zmiany tempa, po prostu cudo, cudo! He's got stars in his eyes.. \m/

 

The Knack - My Sharona - 8,5/10

Kolejny hicior, naprawdę udana piosenka, jest to połączenie wszystkiego, znajdziemy tu dwie solówki, perkusja odgrywa ważną rolę, wokal jest wymagający a basik ma swoje wzloty, jest to Pop-rock, jednak nie zważajcie na otagowanie, gdyż na pewno wejdzie wam do głowy i będzie ją tłukli non stop, aż wam się znudzi. ; P

 

The Runaways - Cherry Bomb - 8/10

Taka trochę rozpierducha na wsi, bo piosenka dość szybko prowadzona, kobieta śpiewa (;x), szybka, wpadająca w ucho, drummerzy znajdą tutaj przejścia po bębnach, gitarzyści solówkę, basiści mogą na nich popatrzeć co najwyżej, a wokaliście będą się ciulać z "ch ch ch ch ch ch ch CHERRY BOMB!' Jest na luzie, ale bez czegoś 'o'.

 

T-Rex - Bang A Gong - 3,5/10

O kurwa. Idź pan w c(pipi). Tylko dla koneserów, aha no i jeśli chcesz pograć w grę "Zasypianie przy grze muzycznej", to w takim razie ściągaj. + za wpadający w ucho refren.

 

Wolfmother - Joker and the Thief - 8,5/10

No, Wolfmother, młoda grupa rusza na podbój ze swoim najlepszym kawałkiem, naprawdę dobry kawałek muzyki, aczkolwiek szczerze to początkowe intro na gitarze jest totalnie spierdolone pod względem nutek, cały czas to samo, a muzyka się znacząco zmienia, no ale nic, konkrety: Perkusja ma szybkie i wolne momenty, naliczyłem chyba 7 krótkich przejść po bębnach, naprawdę za(pipi)ista sprawa. Gitara tak jak piszę, dość trudna, bo riff ciężki do zagrania, ale solówka nam to wynagradza, prosta ale za(pipi)iście brzmiąca, brać póki gorąca!

 

Podsumowywuwywuwyując: 45/60 - 75% - Dobry

 

Odnośnik do komentarza
Żałować nie będziesz. :)

 

Take These Chains off.. Take 'em off my heart.. <3

Skrimeeeeeeen, Skrimeeeeen for Wendżendz! Bierz!:)

 

Wolfmother - Joker and the Thief - 8,5/10

No, Wolfmother, młoda grupa rusza na podbój ze swoim najlepszym kawałkiem, naprawdę dobry kawałek muzyki, aczkolwiek szczerze to początkowe intro na gitarze jest totalnie spierdolone pod względem nutek, cały czas to samo, a muzyka się znacząco zmienia, no ale nic, konkrety: Perkusja ma szybkie i wolne momenty, naliczyłem chyba 7 krótkich przejść po bębnach, naprawdę za(pipi)ista sprawa. Gitara tak jak piszę, dość trudna, bo riff ciężki do zagrania, ale solówka nam to wynagradza, prosta ale za(pipi)iście brzmiąca, brać póki gorąca!

Mi tam te HOPO nie przeszkadzają, widać, że mają swój ustalony sposób grania, w brzmieniu są pewne podobieństwa do rytmiki "Woman".

Dla mnie kozacki kawałek i obowiązek z DLC.

 

Kickstart My Heart - Taka ciekawostka, czy wiecie, że inspiracją dla bassisty Motley Crue Nikki Sixxa, była przeżyta zapaść narkotykowa (po przedawkowaniu hery). "Imprezowali" w trakcie trasy z Gunsami jako support. Wszyscy byli nafaszerowani tego wieczora, poza ówczesną dziewczyną Slasha - Sally. Gdyby nie jej przytomna reakcja, możliwe że dzisiaj nie byłoby Nikki Sixxa i płyty Dr. Feelgood :o

 

 

Jarken - na dobrą sprawę dopiero teraz kupuje DLC, więc w samym RB mam mnóstwo utworów o które chciałbym poszerzyć listę, zacząłem od Albumów, teraz kolej na packi, a potem single + ewentualnie coś nowego co wyjdzie w międzyczasie.

W ostatnie dwa miesiace kupiłem łącznie 10500 MSP i wszystko wydałem na RB ^_^

A skąd pappyflo (drożej) i Fayer(taniej) na Allegro.

 

Fistach - Czyli BYOB nie jest taki zyebany jak w World Tourze? Bo tam to zerowa rytmika i random. :rolleyes:

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
A we wtorek będzie paczka Franz Ferdinand :whistling:

jakoś nie stanął mi.

Kurde, tym DLC potrzeba jakiegoś naprawdę mocnego uderzenia w postaci jakiegoś klasyka.

Deep Purple, Black Sabbath w org., Led Zeppelin, Motörhead, Slayer, Iron Maiden, Pantera, Foo Fighters no kur.wa cokolwiek.

Jestem za.

 

 

kto znajdzie upgrade w cytacie?

 

Odnośnik do komentarza

Kierwa Smooth Criminal i Allmani lecą na dysk obowiązkowo.

Co was wzięło tak na te Slayery? Korwa JP i Megadeth, macie dwa albumy metalowe, zapewne niedługo jakiś jeszcze dojdzie, ale Slayer? Szczerze to ja nie lubię, że nie wypowiem w mniej cywilizowany sposób...

Że o tym jak "przyjemnie" mi się grało w padakę "Raining Blood" nie wspomnę. Zresztą to DLC, więc ma to do siebie, że nikogo nie obowiązuje i mógłbym sobie to olać, a Slayerowcy byliby szczęśliwi.

A pewnie, każdy by Deep Purple'a, Leda czy AFD Gunsów pograł z bananem na pysku.

 

Odnośnik do komentarza

Za tydzień:

 

 

Social Distortion "Bad Luck"

Social Distortion "Ring of Fire"

Social Distortion "Story of My Life"

Steely Dan "Black Friday"

Steely Dan "My Old School"

Disturbed "Stricken"

Disturbed "Stupify"

Elvis Costello "Radio Radio"

The Replacements "Kids Don't Follow"

 

"Story of My Life" i "Stricken" kuszą :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłem sporo DLC, no więc czas na krótką recenzję.

 

Judas Priest - Najlepszy album jaki kupiłem. Nie żałuję ani jednego wydanego punktu :D 9/10

 

The Who - Sytuacja odwrotna... najgorzej wydane 1600 msp xD NIE KUPUJCIE!!! minutowe przestoje miedzy sekcjami które gramy to norma. 2/10

 

Chinese Democracy - Zakup całkiem przyzwoity, skoro gitarę do tego albumu nagrywał mi. Bucket to musi być dobre 7/10

 

Boston - Trochę się ociągałem z zakupem tego packa ale jednak warto było posłuchać Mola, bo tak jak mówił pack niszczy;] jedyny moment który jest zje,bany to solo w smokin' 8/10

 

Black Sabbath - fakt ze covery ale calkiem nieźle zrobione, warte 440 msp 7/10

 

Do tego jeszcze parę pojedynczych piosenek... warte polecenia to wg mnie Life is Beautiful i Smooth Criminal obie oceniam na 8/10 ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.