Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

No.

Ogolnie to mam zamiar w niedalekiej przyszlosci nagrywac filmiki na youtubca w stylu azuriego i innych wymiataczy.

Zrobilem 2 filmiki na ktorych robie fc ale co z tego skoro chuia widac.

 

Czego potrzebuje? Napewno jakies kamery, ktora moge odrazu podlaczyc do tv, tyle ze jakim kablem? S-video, hdmi, dvi czy zwyklymi chinchami?

Moze rownie dobrze byc to jakis lepszy aparat? Fajnie by bylo gdyby odrazu zgrywa obraz i dzwiek z gry.

 

Nastepnie rozumiem ze uzywamy jakiegos programu do obrobki grafiki i jedziemy z koksem. Takiego efektu chyba nie uzyskamy Sony Vegasem? Z tego co widzialem uzywaja czegos innego, moze to jakis Adobe, uj wie.

 

Ktos sie na tym zna? ;p

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Zobacz to:

 

W sumie widzialem ten filmik i raczej to mi sie nie oplaca ;d

Jedynie co dobre to teraz sobie przypomnialem ze program to Adobe After Effects. Hm, chyba lepszym rozwiazaniem bedzie postawienie sobie 2 kamerek i nagrywanie pod dobrym katem perki i ekranu. Aktualnie moj filmik z jednej kamerki wyglada tak ze na ekranie praktycznie nic nie widac. Pozycze jeszcze jedna kamerke/aparat to zobacze jak wtedy bedzie to wygladac ;d

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a jestem uposledzony.

Mialem z tydzien przerwy z RB i siadlem do harda i nie ogarniam ;( nie potrafie zagrac, tak przykladowo o jaki moment mi chodzi:

http://www.psxextreme.info/Pytania-rne-i-rniste-t75766.html

ok29 sek

jak leci:

[]

-------------

 

[] []

 

Mam wrazenie ze to nie idzie w rytm ;[

Jak rozdzielic stope od rąk?, mam wrazenie ze jak idzie seria stopa razem z rekami to git, ale jak wejdzie miedzy pare uderzen stopa to juz mi sie (pipi)i. Da sie to wytrenowac czy jestem po prostu (pipi)niety? ;[ Jak czytam ze na luzie eksperta łykacie to mam zagwozdke.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mowi s1ntex to graj, praktyka czyni mistrza. Najlepiej to sobie wejdz w drum trainer i odpal rozne treningi i staraj sie je przechodzic na 100% Najpierw zacznij od 60bpm a potem skacz na wyzsze ; ) Mi to pomoglo.

 

Ja sam niedawno nie potrafilem jeszcze zrobic ( nie umiem tego fachowo okreslic ) 3/4/5/8/16 czerwonych szybkich uderzen. Teraz mi to wychodzi coraz lepiej, nie myle sie z ich liczba i wrzucam to normalnie podczas piosenek. Jestem zadowolony ; )

 

Chociaz dalej mam problem z zagraniem takiej piosenki jak Everlong. Ni uja nie moge jej przejsc =/

Odnośnik do komentarza

Moja stopa już dogorywa. Jeżeli ktoś kojarzy to rozje.bał mi się jakby tunel do tego bolca na którym trzyma się cała górna część. Wyłamał się kawałek z jednej strony, pedał chu.jowo odbija i po wciśnięciu trochę "lata". Poxipol nie pomaga ;) Tak więc moje pytanie:

 

a) kiedy premiera pedała od Nyko?

b) czy ktoś zamawiałby razem ze mną? (nie wiem ile to da, w końcu sprzęt będzie trochę ważył i nie mam pojęcia czy 2 czy więcej pedałów w jednej paczce zredukowałoby cenę wysyłki)

Odnośnik do komentarza

Te stopki to prawdziwa zmora.O ile na mniejszych poziomach (easy medium) nic im nie grozi to od harda zaczynaja sie schody.

Ja swego czasu nim swej nie osprzedalem mialem cos takiego klick i powiem ze nie ma bata zeby cos mu sie stalo.Jest po prostu nie zniszczalny.Wiem ze to droga opcja ale to powinno Wam podsunac pomysl by isc do jakiegos zakladu stolarskiego.Tam Wam z jakiegos twardego drewna zrobia odpowiedni zamiennik.Jedyne co to wystarczy zeby od spodu zaznaczyc miejsca gdzie maja byc potrzebne dziurki itp.Najlepiej jakby Keymaker dal fotke i wtedy droga wolna.Mysle ze wiecej jak 50 pln za to nikt nie skasuje.

Odnośnik do komentarza
Moja stopa już dogorywa. Jeżeli ktoś kojarzy to rozje.bał mi się jakby tunel do tego bolca na którym trzyma się cała górna część. Wyłamał się kawałek z jednej strony, pedał chu.jowo odbija i po wciśnięciu trochę "lata". Poxipol nie pomaga ;) Tak więc moje pytanie:

 

a) kiedy premiera pedała od Nyko?

b) czy ktoś zamawiałby razem ze mną? (nie wiem ile to da, w końcu sprzęt będzie trochę ważył i nie mam pojęcia czy 2 czy więcej pedałów w jednej paczce zredukowałoby cenę wysyłki)

Qb3k możemy coś w dwójkę spróbować, tylko pytanie kiedy :) i za ile.

Odnośnik do komentarza

Tylko w muzycznym byle stopa kosztuje co najmniej 3/4 stówki :P. Więc Qb3k można coś pomyśleć. Może i by mi ściągnęli IONa za dobrą cenę :P? Bo sam rozważam zakup tego sprzętu, ale coś nadal nie jestem zdecydowany czy warto wydać tyle kasy by naparzać w RB i okazyjnie używać tego jako perkę elektroniczną.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

tak ale masz porządny pedał przynajmniej :D

a co do ION-a to mam mieszane odczucia co do tego czy nadaje się na elektroniczną perkę, zwłaszcza że na necie jest mnóstwo niepochlebnych opinii odnośnie produktów tej firmy (na forach traktujących o graniu na perce rzecz jasna). Mimo wszystko w Rock Banda gra się na nie j rewelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania co do Music Studio w GH:WT:

 

1) Czemu jak stworzę jakąś partię gitarową, z większą ilością nutek, bo podczas gry mam obcięte pare nutek? :/ Gram na expercie i to mnie dziwi, rozumiem, że na niższych poziomach automatycznie ucina, ale na expercie?

2) Jak stworzę gitarę rytmiczną i prowadzącą, później mogę grać tylko na rytmicznej, a co z prowadzącą?

 

Zgd.

Odnośnik do komentarza

A ja mam trochę innych pytań. Jadę na Expercie całą karierę w RB1, jestem już w przed ostatniej miejscówce, no i nie mogę zagrać Blue Oster Cult, cała piosenka jest banalna po za końcówką, gdzie jest pierdylion czerwonych+stopa+inny kolor, już prawie przechodzę to no, ale nie ma co kurde, ledwo co w ogóle gram to ze specialem, jak już to nawet dogram, to się wykładam na może nie tak trudnej, ale dość wymagającej partii :/. Jakieś rady? Póki co jedynie problemy miałem z KISS, Detroit City... ale już to zagrałem :). No i obawiam się jeszcze Run to the Hills :D

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...