Skocz do zawartości

Muzyczny Pchli Targ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja również bym kupił pedała od RB1/2 bądź jakiegoś innego, ale nie za cenę 500 zł xD.

 

Fisiu, nigdzie nie dorwiesz taniej jak 160 zł, za granicą może używkę minimalnie taniej, bo dolar jest wysoki, funt wysoki, euro wysokie, a PLN niski :/. Sam pamiętam jak zamawiałem dla siebie i Pelipe RB2 z game.co.uk za jakoś 40Ł co dało ok. 190 zł, wszystko ekstra przyszło, w pon zamówiłem w pt miałem w skrzynce :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, prop. by na jednego usera przypadał w tym temacie dokładnie jeden post, który w razie potrzeby będzie edytowany. Dzięki temu unikniemy wysypiska (to tak na przyszłość) :)

 

Tak więc niech oferty kupna/sprzedaży trafiają tutaj, a ewentualne dogadywanie detali na PM.

Odnośnik do komentarza

Sorry, że nie edytuję posta, ale dość osób się rozglądało za perką od RB2, a ja ją mam na sprzedaż :).

 

Tak więc perka z RB2 importowana z US. W stanie idealnym mam ją od końca stycznia. Nic nie powycierane, wszystko gra itp... jak ktoś ma jakieś pytania to PW bądź GG: 6222422, cena 450 + kurier.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Marcin, wstępnie jestem zainteresowany - możemy próbować jakoś dogrywać ten deal (o ile temat jest aktualny). Będe jednak potrzebował większej ilości informacji n/t stanu tej perki (swego czasu wspominałeś coś chyba że sporadycznie nie zalicza trafień itp)... Niemniej - tak jak mówie - zainteresowany jestem. Potargujemu się przez PM :)

 

rafal_roma - jesli uda mi się nabyć ten sprzęt od Marcina, to będe miał na zbyciu perkę z RB1 w stanie igła + około 10 miesięcy gwarancji (kupiona w kraju). W zadowalającej cenie rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
afal_roma - jesli uda mi się nabyć ten sprzęt od Marcina, to będe miał na zbyciu perkę z RB1 w stanie igła + około 10 miesięcy gwarancji (kupiona w kraju). W zadowalającej cenie rzecz jasna.

 

Dzięki, ale nie. Ja wole rzeczy "nówki", a tą perką od RB2 byłem zainteresowany tylko i wyłącznie dlatego, że nie jest dostępna w Europie. A że cały band z RB1 łatwo kupić w Polsce, albo taniej sprowadzic z UK to nie interesuje mnie Twoja oferta. ; p

Odnośnik do komentarza

Sorry, że post pod postem, ale może komuś się przyda:

http://allegro.pl/item592995525_rock_band_...nowa_folia.html - Rock Band 2 X360 PAL 242 zł [...]

http://allegro.pl/item592999633_rock_band_...nowa_folia.html - j/w tylko, że PS3

 

Ceny bardzo wysokie, ale jak ktoś nie chce na własną rękę sprowadzać to może kupić.

 

EDIT:

http://www.deepdiscount.com/viewproduct.ht...ductId=48645661 - wysyłka tylko 30$, przynajmniej tak wyczytałem. Trzeba by tylko spylić grę [ntsc...] i jazda! ;D

Edytowane przez rafal_roma
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...