Skocz do zawartości

Muzyczny Pchli Targ?


Rekomendowane odpowiedzi

Może mam oddać za darmo i pokryć wysyłkę? 30$ za wysyłkę? - dobre, chyba ta wysyłka to wodna + podróż tej wysyłki dookoła świata i z powrotem, no i jak Chocko mówi dolicz sobie podatki, z 200$ 22% to to 44$ + ew. cło, no i ciekawe kto ci kupi grę NTSC, bo wątpię, że ktoś ci na ebayu US kupi za 55$ RB2 z Polski, chyba, że w Polsce jeżeli jest tu wogóle jakaś konsola NTSC ;).

 

Tak więc jakoś by Ci wyszło 250$ (licząc, że wysyłka to 30$ co jest dla mnie wręcz zabawne)... Powodzenia w ściąganiu i płaceniu małego conieco z urzędu celnego i wałka z wyższą przesyłką ;)...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 428
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Marcin zaczynasz trochę denerwować. Proszę bardzo spejszal tłumaczenie linku, który zamieściłem.

I ordered the RB2 Special Edition bundle shipped to Norway from Deep Discount: http://search.deepdiscount.com/searc...ck%20band%202& Strangely, the shipping was only $23.95 for what turned out to be regular priority mail--the package arrived in a week. I did of course have to pay customs fees, but the total price will probably end up being cheaper than whatever the bundle will cost over here. Both the instruments and game work fine with my PS3. I was not able to purchase DLC using my Norwegian profile, but as I understand that's because the RB2 store is not yet available here. I had no problems purchasing DLC with my US profile, and the songs I downloaded with that profile also show up when I play the game on my Norwegian profile.

 

"Zamówiłem RB2 Special Editon Bundle z wysyłką do Norwegii od Deep Discount [link]. Co dziwne, wysyłka kosztowałą tylko 23,95$ co okazało się być zwykłą poleconą paczką - dotarła w tydzień. Musiałem oczywiście zapłacić podatki i cło, ale ogólna cena wyszła ostecznie niższa niż cena bundla, gdybym go kupował u siebie. (Dalej opis i pytania"

 

Na szybko robione są pewnie błędy.

Nawet doliczając podatek i cło wychodzi około 800-850 zł. 850 - 180 [tu masz kupca na RB2 NTSC - http://www.psxextreme.info/K-Rock-Band-2-ntsc-t76355.html] = 670 zł. Gitara to około 220 zł, czyli robi nam się 450 zł no i majk po około 90 chodzi. Czyli 360 zł za nową, świeżutką, pachnącą fabryką perksuję.

 

Jak to Ci nie daj cokolwiek do zrozumienia, to już nie gadam bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Proszę cię zamilcz, bo ty mnie zaczynasz po prostu w(pipi)iać, co ty mi chcesz udowodnić, chcesz, żebym ci oddał (pipi)a te drumsy za darmo czy co? Jak się nie podoba, to idź sobie w tym sklepie kupić a nie zawracasz mi tu gitarę i próbujesz coś udowodnić... Z resztą nie wiele osób kupuje za granicą i stąd ta cena, nie zamierzam z tobą więcej gadać (z tobą, cię, ciebie, nie Tobą, Cię, Ciebie) i się przekomarzać.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Proszę cię zamilcz, bo ty mnie zaczynasz po prostu w(pipi)iać, co ty mi chcesz udowodnić, chcesz, żebym ci oddał (pipi)a te drumsy za darmo czy co? Jak się nie podoba, to idź sobie w tym sklepie kupić a nie zawracasz mi tu gitarę i próbujesz coś udowodnić... Z resztą nie wiele osób kupuje za granicą i stąd ta cena, nie zamierzam z tobą więcej gadać (z tobą, cię, ciebie, nie Tobą, Cię, Ciebie) i się przekomarzać.

 

Ale ja ich nie chce nawet od Ciebie kupować. Chodzi o to, że nie fajnie tak e-ziomkom zawyżać cenę c'nie? ; > Ja na Ciebie nie wjeżdzam, poprostu zwróciłem uwagę.

W każdym razie end of topic, ustalaj sobie cenę jaką chcesz, może trochę przesadziłem : P Podajmy sobie wirtualną rękę na zgodę :dance:

Odnośnik do komentarza

Jak mnnie (pipi)a denerwuje takie (pipi)enie. Nie podoba ci sie cena to czemu tam nie zamowisz? Jak bedzie chcial to moze sobie sprzedac ja za 1000 zl jak ktos mu tyle da. Tak sie sklada ze wiem ile ta perka go kosztowala + nerwy ;) To z jakiej paki ma sprzedac za 300 zl, bo ty tak mowisz?

Po za tym gosciu spinasz sie nie wiem jak, a sklep nie wysyla do Polski xD

Odnośnik do komentarza

Wlasnie nie luz, bo koles kloci sie ze mozna tak tanio wyrwac zestaw, ze twoja cena jest z dupy, a nawet nie ruszy dupy zeby sprawdzic czy w ogole mozna zamowic to do Polski. Nie przetłumaczysz to potem bedzie sie wewalal w tematy na PT, bo "widzial gdzies taniej".

Odnośnik do komentarza
Out of stock.

Rzeczywiście. Jak ja spoglądałem to było jeszcze.

 

Zamkniety bo co?? Ty tak mowisz? Przeczytalem teraz to odpiowiadam. Nie wolno mi?

Wolno, ale nie ma sensu tego roztrząsać, c'nie?

 

Zloz zamowienie to zobaczysz ze polski nie ma

Rzeczywiście, nie zwróciłem uwagi. Wysłałem do nich maila, czy przewidują wprowadzenie wysyłki do Polski.

 

Wlasnie nie luz, bo koles kloci sie ze mozna tak tanio wyrwac zestaw, ze twoja cena jest z dupy, a nawet nie ruszy dupy zeby sprawdzic czy w ogole mozna zamowic to do Polski.

Ja się akurat nie klóciłem, to była "wymian zdań". Rzeczywiście nie sprawdziłem czy wysyłają - mój błąd.

 

Nie przetłumaczysz to potem bedzie sie wewalal w tematy na PT, bo "widzial gdzies taniej".

To już Twoja teoria.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie nie luz, bo koles kloci sie ze mozna tak tanio wyrwac zestaw, ze twoja cena jest z dupy, a nawet nie ruszy dupy zeby sprawdzic czy w ogole mozna zamowic to do Polski. Nie przetłumaczysz to potem bedzie sie wewalal w tematy na PT, bo "widzial gdzies taniej".

Może przestań się spinać? Wypowiedział się na ten temat i koniec, ja mogę powiedzieć, że cmoknij mnie w dupe, 200 zł max, zrobisz mi coś? Mam do tego prawo - forum człowieku...

Odnośnik do komentarza

Tak jakoś wyszło, że mam aktualnie Guitar Hero 2 do spylenia - stan bardzo dobry, 3xanglik, wer. PAL.

 

cena: 80zł

 

Istnieje też bardzo realna opcja, że będę pozbywał się GM:Metallica, która już do mnie jedzie (nówka, import). Nawet nie będe jej sprawdzał, więc gra będzie nowa i zafoliowana. Jeśli ktoś ma chęć na ten szpil proszę podbijać na PM. Póki co nie wystawiam jej na PT, niemniej wspominam o tym już teraz.

 

edit: Meta zaklepana dla Jarken'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.