Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Wszystko na serie:

Klata-92kg

Barki-62kg

Biceps/Triceps-42kg

Plecy-70kg (na wyciagu)

Rozpietki-po 20kg na reke (lezac na laweczce)

Moja waga 64kg przy wzroscie 173. Niestety od dlugiego czasu nie cwicze nog (problemy z kolanami)

Zadnych koksow, zadnych odzywek. Ze zlomem mam do czynienia prawie 7lat. Pytanie teraz czemu tak slabe osiagi.

Pierwsze odzywianie, dwa regularnosc. Nie przykladam ostatnio do tego wiekszej wagi. Na zlom chodze juz tylko po to by trzymac jako taka forme.

Edytowane przez bad-garfield
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odkad siedze na tym forum, musze przyznac, ze wzialem sie za siebie. Dokladnie za regularnosc w cwiczeniach. I od ostatniego postu jest maly progress.

Wszystko seria:

Klata - 100kg

Bary - 70kg (unoszenie sztangi za glowa)

- 60kg (unoszenie sztangi przed glowa)

Biceps/Triceps - 44kg

Plecy i rozpietki bez zmian

Waga ciala dalej ta sama.

Mam tylko pytanie.

Czy zna ktos moze dobre cwiczenie na biceps? Chodzi mi glownie o sile.

Ty yaczes, ty masz wielkie lapy, moze ty znasz jakies dobre cwiczenie na bigosa.

Edytowane przez bad-garfield
Odnośnik do komentarza

Wlasnie lapy mam male:( Od 2 lat nic mi bula nie rosnie:( Najwyzej ksztalt moze troche sie zmienia. Przyrosty mialem jak cwiczylem sztanga z duzymi ciezarami. Niestety, przedramiona tak mnie bolaly, ze nie moglem nawet palcem ruszyc, wiec ostatecznie olalem gryf na rzecz sztangielek i wyciagu, ktore w ogole na mnie nie dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie lapy mam male:( Od 2 lat nic mi bula nie rosnie:( Najwyzej ksztalt moze troche sie zmienia. Przyrosty mialem jak cwiczylem sztanga z duzymi ciezarami. Niestety, przedramiona tak mnie bolaly, ze nie moglem nawet palcem ruszyc, wiec ostatecznie olalem gryf na rzecz sztangielek i wyciagu, ktore w ogole na mnie nie dzialaja.

Hmm... to lipa. Czasem zastanawiam sie czy nie przepalilem miesnia (oby nie), nie wiem co dokladnie to oznacza, ale wiem tylko tyle (z tego co kiedys slyszalem od jakiegos lepka na zlomie, wiec moze to i nieprawda), ze miesien juz nie rosnie, tak samo z sila. Nie powiem, wychodzac po treningu lapka jest spuchnieta, zwiekszylem ciezar i jakos idze. Choc w porownaniu do pozostalych partii miesni uwazam, ze bigos zostaje troche w tyle. Najgorzej jest kiedy zrobie sobie tydzien, dwa przerwy. Po powrocie do treningu, wszystko idzie ok z wyjatkiem bicepsa, przy ktorym musze znowu zaczynac mniejszymi ciezarami i nie mam pojecia co jest tego przyczyna.

Odnośnik do komentarza

To, ze niektore partie slabna szybciej niz inne to normalne (uwarunkwania genetyczne). Przepalony miesien? Chyba chodzilo mu o przetrenowany. To nie jest stan permanentny:P Czasami tak jest, ze chocbys sie dwoil i troil to nic sie nie zmienia. Trzeba eksperymentowac. Z tym, ze jeden eksperyment w kulturystyce trwa kilka miesiecy ;p

Odnośnik do komentarza

aczivment ?

przy wadze 78kg wycisk 117kg, dla mnie jest wynikiem dobrym, powoli chce sie zblizyc do 150 bo chce cisnac 200% swojej masy ciala. Dobrze mi tez idzie podciaganie, 4x10 w przyczepionym do pasa obciazeniem 20kg idzie w miare spokojnie, w ostatniej serii 2-3 ostatnie powtorzenia zazwyczaj sa oszukane, ale tak to jest ok :)

Odnośnik do komentarza
aczivment ?

przy wadze 78kg wycisk 117kg, dla mnie jest wynikiem dobrym, powoli chce sie zblizyc do 150 bo chce cisnac 200% swojej masy ciala. Dobrze mi tez idzie podciaganie, 4x10 w przyczepionym do pasa obciazeniem 20kg idzie w miare spokojnie, w ostatniej serii 2-3 ostatnie powtorzenia zazwyczaj sa oszukane, ale tak to jest ok :)

Ja przy mojej wadze cisne 116kg. Czyli "pewnie napewno" zostane przy moim treningu.

 

Jakis czas temu na necie znalazlem filmik (jak znajde wrzuce linka) z lebkiem ktory wazyl 70pare kilo i wyciskal 170kilo z haczykiem. Ogladalem to po kilka razy i nie wierzylem. Nie wiem czy koles cos bral, czy nie, ale wygladalo to naprawde poteznie.

Odnośnik do komentarza

zobacz zawodowych trojboistow, oni z waga 60kg trzaskaja 150 na klate,

dla mnie to jest juz jakies wynaturzenie, nie wiem skad oni taka sile biora..

 

opisales tam, ze wyciskasz 100, na bary tez sporo bierzesz, przy Twoich aktualnych osiagach powinienes conieco wiedziec, juz na pewno o treningu lap, chyba, ze masz genetyczne predyspozycje do zyskiwania na sile.

aaa ta seria 100kg to co ?

3x2 ?

4x10 ?

jakis progres ? regres ciezaru ?

 

Ja ostatnio lecem tym planem i w sumie jest dosc ciezko:

213205x.jpg

 

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Hehe to juz napewno mutanty.

Ta 100kg to klata. 3xpo 7/8 powtorzen, na poziomej lawce. Co do klaty to narazie mysle, ze jest wystarczajaco. Chce sie teraz bardziej skupic na bicepsie.

Myslalem juz z kuzynem, zeby wyslac jakies video na youtube, chociaz skreca mnie jak widze opinie przy innych filmikach, gdzie jakis dryblas wyciska zalozmy 100tke, NOOOO I OCZYWISCIE zrobil to zle, bo to nie bylo technicznie, a czemu tak szeroko rece, a tam wcale nie ma 100kg, a on ma nie obciete paznokcie. Zenada straszna.

Wydaje mi sie, ze 70% tych wypowiedzi to po prostu zazdrosc. No ale niewazne.

Czy mam genetyczne predyspozycje do zyskiwania na sile? Hmm... widzialem lepszych. Aczkolwiek kiedys u mnie na silce kolesie, zaproponowali mi, ze zrzuca sie na koksy dla mnie, bo byli ciekawi ile jestem jeszcze w stanie z siebie wycisnac. Tym bardziej, ze jade ciagle na suchara. Oczywiscie powidzialem, nie. I jestem tego samego zdania jak ktos juz tu napisal na forum, ze koksy sa dla leszczy.

Ja jestem, zadowolony ze swoich osiagniec, wiem, ze jest to moj power, nie wspomagany zadna chemia.

O moze jedna sytuacja z wojska, gdzie wazylem 56 kilo. (wspaniale jedzenie). Wpadamy z kumplem z sali na silke. Siedza dwa prosiaki i wala serie na klate 90tka. Potem ja sie pod to polozylem... a oni pompa ze mnie... machnalem 8 razy.... wstalem.... oni patrza, a ja POMPA.

Jutro wpadam z kuzyniakiem na jakas publiczna silke, podobno nawet rozbuzowani angole, sa rzadcy, jak kupa po odrzywkach.

Edytowane przez bad-garfield
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Koksy nie są złe jesli się wie jak je stosować, wszystko jest dla ludzi tylko trzeba tego używać z głową. Jesli koksy są dla leszczy to leszczem jest co drugi światowej klasy kulturysta, jak nie lepiej.

 

 

Pewnie sam je bierzesz i się pocieszasz na forum konsolowym :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.