Skocz do zawartości

SF IV - Filmy z walk,combo video, tutoriale.


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Zauważyłem, że wiele osób pyta o jakieś filmy z walk do SF IV dla swojej postaci itp.

W tym temacie prosiłbym umieszczać takie prośby, a także poprostu wrzucać ciekawe waszym zdaniem filmiki dot. SF IV.

Tutaj również będziemy je komentowac. Także jak macie coś ciekawego to walić śmiało :catfight:

 

 

Ja mam kilka walk Justina Wonga z SFIV(to ten gość któremu Daigo sparrrrował specjala Chun Li w 3S :))

Podobno wong gra każdą postacią w tę częśc, a ostatnio przypasował mu Rufus i Vega.

 

Gamble(Ryu) vs Justin Wong(Zangief)

Gamble(Ryu) vs Justin Wong(Vega)

 

A tutaj J.Wong Ownuje Sakurą:

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Obejrzałem tylko "Grand Finals". Gascan, proszę...Ja wiem, że to SF4 i ogólnie oglądać się tego nie da ale linkuj tylko jakieś względnie ciekawe walki. Tak to ja sobie mogę grać...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie oglądałem tego turnieju. W przyszłości obejrzę chociaż fragment zanim wrzucę 8)

 

No dobra High Level from Japan:

 

High-Level SF4 C.Viper v Dhalsim

 

High-Level SF4 C.Viper v Guile

 

High-Level Japanese SF4 C.Viper v Blanka

 

(1:50 Akuma daje radę)

 

 

 

 

 

SF 4 Nationals:

http://www.capcom.co.jp/sf4/tournament.html - te czerrwone krzaczki to walki

Aojiru Guile (Boxer) vs Iyo (Sim)

RF (Sagat) vs Nuki (Chun)

Kindevu (Rufus) vs Dashio (Viper)

Vega Curry (Sagat) vs Riki (Dictator)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Mówiłem, że Zangief jest noob friendly(co prawda jakieś Handicap chyba włączyli ale mimo wszystko):

Tokido (Go) vs Haruna Anno (Za)

 

W tej walce napewno jest Handicap 25% HP dla kena bo jest napisane w opisie filmiku.

KSK (Ke) vs Ookubo (Sak)

 

 

Turniej jakiś Japoński TRF March 13,2009, czyli w miarę świerzy no i wart obejrzenia w podanej kolejności:

part1 inny link 1

part2 inny link 2

part3 inny link 3

part4 inny link 4

part5,Final inny link 5

 

ale na(pipi)ałem z linkami ale powinno działać w razie nie działa pierwszy link to "inny link" działa na pewno

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ryu Tutorial Video, dla ludzi znających angielski, gość na filmiku sensownie wg mnie tłumaczy jak użwać Ryu.

Tzn. nie sili się na finezje w grze tą postacią. Pokazuje kilka skutecznych bread and butter, podstawowe strategie, plusy i minusy postaci.

 

 

(link z Shoryuken, sam ostatnio grałem Ryu jak go niechcący wybrałem w MvC)

(co najśmieszniejsze gośc na poczatku filmiku mówi o ile dobrze rozumiem "Welcome to my Ghetto Raju tutorial Video")

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Dobra trochę stuffu o Ablu. Wiem, wiem że przynajmniej jedna osoba gra nim w Polsce więc uważam, że warto wrzucić:

Trochę filmików na blogu poświęconym w całości postaci Abla:

http://theabelblog.blogspot.com/

 

Abel vs. Dictator (spoko mecze, poziom nie japoński ale bardzo OK)

part 1

part 2

 

 

"Dan Tutorial/Combo Video"

http://gamevideos.1up.com/video/id/23804

Podstawowe comba Danem, dla początkujących Danów to video jest spoko

(a napewno jest sporo graczy w Polsce, którzy grają Danem jako mainem heh)

 

Tutaj Dan bije Kena i to nie byle jakiego Kena tylko takiego stosującego się do www.kenflowchart.com

(skill żaden w tym filmiku ale miło jest popatrzeć)

 

Profil YouTube gościa dość dobrze grającego Rose:(edit:nie no gość gra zaje.biście, lepszej Rose nie widziałem w necie) http://www.youtube.com/user/PhatSaqs

 

Tutaj kilka PRO Zangiefów:

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Gouken:

Profil YouTube gościa który wg mnie bardzo dobrze gra goukenem(juz raz wrzucałem w temacie o SF ale filmów z lepszym Goukenem nie mogę znaleźć może ktoś inny ma namiar na jakiegoś przegiętego Goukena)

http://www.youtube.com/user/Adam5k1

 

Tu jakiś spoko Gouken:

Gouken vs. Pazur

Gouken vs Bokser

 

Co do Rufusa to gość na you tube ma filmiki jak OWNuje różnymi postaciami(w tym rufusem)komentując poczynania innych graczy niczym rasowy przeh.uj:

 

(i obok inne części tego madnessa)

 

A tutaj ten sam gość ownuje(no różnie bywa) danem online, spoko się to ogląda:

(z tego co widzę z 17 części tego ma)

Częśc 3 Dan Madnessa daje radę gość grający Ryu wyjął wtyczkę w Player Match'u bo przegrywał heh.

 

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

skad wiesz ze to lag:P

ee jak buforujecie charga to nie idzcie w tył bo z kilometra to widac. zrobcie poka odskoczcie w tył cokolwiek ale nie idz w tył postacia chargowana bo ktos z overhedem z doskoku od razu pałe ci strzeli, bo bedzie widział ze jak juz tyle uszłes w tył to szkoda bedzie ci ten bufor psucXD

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Trochę SF IV z korei.

Mistrzostwa Korei. Jest co oglądać SF na najwyższym poziomie i nie japońskim. Zwycięzca turnieju Poongko zagra na mistrzostwach świata w USA 18 kwietnia 2009. Poongko ma ciekawszego Ryu niż Daigo chciałbym zobaczyć ich pojedynek i być może zobaczę kiedyś.

Na mistrzostwach świata Japonię reprezenował będzie Iyo(Dhalsim)

Poongko gra też Sethem więc polecam obczaić, to pierwszy filmik z za(pipi)istym Sethem w sieci.

Enjoy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonus:

 

 

Jak widać koreańcy grają w SF IV na konsolach, żadna postać nie jest banowana.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...