Skocz do zawartości

FIFA FAQ


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiesza Wam się gra przy rozpoczęciu albo początkowym loadingu meczu towarzyskiego? Zarówno u mnie jak i u kolegi na konsoli na dwóch innych wersjach gier i innych systemach konsol dzieje się tak samo. Po necie wszystko śmiga ale praktycznie nie jesteśmy w stanie zagrać ze sobą meczu na żywo przez ciągłe zwiechy, wie ktoś o co chodzi?

 

 

Zrób backup sava na jakiś pendrive albo cos innego,skasuj sava na konsoli i wrzuć z powrotem ten z pendrive.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj zostałem w salonach sieciowych zostałem zaproszony przez jakiegoś Francuza do meczu.I co ciekawe mecz był rankingowy a gość bierze PSG.Ja zdziwiony patrzę a w ataku skill PSG 88.Szok.Tak się chyba nie da przecież.Ibrahimovic,Messi,C.Ronaldo...Cheat jakiś?Spotkaliście się z czymś takim ?

 

Ja tak samo.

Szybka rozgrywka rankingowa, koleś bierze arsenal, który ataku miał bodajże 88.

Wszystkich tam wcisnął - Ronaldo, Kake, Ibre, Torresa.

prze(pipi)ałem 2:0, ale dawno to było.

Odnośnik do komentarza

To normalka. Przegrywa, to sie wylaczyl, ja mam tak przynajmniej co kilka meczow. Wkurza mnie tez wspomniane granie z dream teamami. Ale zawsze po meczyku i tak balasom wystawiam zeby byli unikani. Denerwujace sa tez matoly, co to biora Barce i tylko na predkosc cie biora, bez sensu taka gra. Przez nich musialem zmienic druzyne, bo czasami nie szlo grac, jak po raz enty Messi czy Eto'o odstawiaja obronce na kilku metrach.

Odnośnik do komentarza
To normalka. Przegrywa, to sie wylaczyl, ja mam tak przynajmniej co kilka meczow. Wkurza mnie tez wspomniane granie z dream teamami. Ale zawsze po meczyku i tak balasom wystawiam zeby byli unikani. Denerwujace sa tez matoly, co to biora Barce i tylko na predkosc cie biora, bez sensu taka gra. Przez nich musialem zmienic druzyne, bo czasami nie szlo grac, jak po raz enty Messi czy Eto'o odstawiaja obronce na kilku metrach.

 

uwielbiam grac przeciwko barcy i manu. Mam bardzo solidna obrone i az milo patrzec jak po raz n-ty nie udaja sie rajdy messim/eto/ronaldo/rooneyem itd.

Odnośnik do komentarza

A mozna wiedziec, kim grasz? Mnie tez sie czesto udaje powstrzywywac takie rajdy, ale niestety czasem ktos przejdzie, zwlaszcza jak obrona jest skupiona kolo polowy boiska, a gosc podaje z Y, to obronca rzadko kiedy dopadnie do pilki przed takim rakietodupcem. Wkurzajace jest to, ze zamiast pograc dla zabawy, to graja na pale, byle tylko wygrac. A jak dostaja becki, to wychodza z meczu. Wczoraj zaczalem 6 meczow, a zakonczylem moze z 1-2, wlasnie przez takich rankingowych pajacow.

Odnośnik do komentarza
A mozna wiedziec, kim grasz? Mnie tez sie czesto udaje powstrzywywac takie rajdy, ale niestety czasem ktos przejdzie, zwlaszcza jak obrona jest skupiona kolo polowy boiska, a gosc podaje z Y, to obronca rzadko kiedy dopadnie do pilki przed takim rakietodupcem. Wkurzajace jest to, ze zamiast pograc dla zabawy, to graja na pale, byle tylko wygrac. A jak dostaja becki, to wychodza z meczu. Wczoraj zaczalem 6 meczow, a zakonczylem moze z 1-2, wlasnie przez takich rankingowych pajacow.

 

gram Juve, mam troche zmodyfikowana taktyke pod wzgledem obrony. Jak chcesz uniknac takich rajdow napastnikow po podaniu na dojscie, ustaw sobie agression i pressure na mniej wiecej 20pkt i zamiast offside trap daj na cover. U mnie dziala znakomicie. No i poza tym trzeba umiejetnie przelaczac sie miedzy zawodnikami i tym samym zageszczac obrone. Najwiekszym bledem jest bieganie jak idiota za napastnikiem lub tez probowanie odbierania pilki jak najszybciej po stracie lub tez w okolicy srodka boiska. W ten sposob robisz sobie luki w obronie, ja zawsze na spokojnie daje wejsc przeciwnikowi na swoja polowe i za chwile traci on pilke i leci moja kontra.

 

Przykladowo dzisiaj gralem mecz z gosciem ok. 500k pkt... Co on sie nie nastrzelal na moja bramke, w wiekszosci zza pola karnego, powiedzialbym ze strzaly rozpaczy. Nie mogl sie chlopaczyna przedrzec i jedynym wyjsciem bylo walenie na pale i liczenie na szczescie. Ja za to spokojnie na to patrzylem, oddalem w meczu kilka strzalow na krzyz a wygralem 4-1 z bodajze 100% celnoscia strzalow.

Odnośnik do komentarza

O dokładnie w sumie dużo w tym racji co piszesz.

Ważnym jest, aby umiejętnie się przełączać między obrońcami, oraz żeby nie biegać za napastnikiem jak debil, tylko biec w stronę bramki, bo to napastnik będzie musiał ściąć w jej stronę nie zaś obrońca.

 

ps: Forebode, może jakiś spar? ;>

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza
O dokładnie w sumie dużo w tym racji co piszesz.

Ważnym jest, aby umiejętnie się przełączać między obrońcami, oraz żeby nie biegać za napastnikiem jak debil, tylko biec w stronę bramki, bo to napastnik będzie musiał ściąć w jej stronę nie zaś obrońca.

 

ps: Forebode, może jakiś spar? ;>

 

Nie ma sprawy, tylko u mnie jest 7h w tyl do waszego czasu to musimy sie umowic na konkretna godzine.

Odnośnik do komentarza
gram Juve, mam troche zmodyfikowana taktyke pod wzgledem obrony. Jak chcesz uniknac takich rajdow napastnikow po podaniu na dojscie, ustaw sobie agression i pressure na mniej wiecej 20pkt i zamiast offside trap daj na cover. U mnie dziala znakomicie. No i poza tym trzeba umiejetnie przelaczac sie miedzy zawodnikami i tym samym zageszczac obrone. Najwiekszym bledem jest bieganie jak idiota za napastnikiem lub tez probowanie odbierania pilki jak najszybciej po stracie lub tez w okolicy srodka boiska. W ten sposob robisz sobie luki w obronie, ja zawsze na spokojnie daje wejsc przeciwnikowi na swoja polowe i za chwile traci on pilke i leci moja kontra.

Z tym nie lataniem na pale to dobrze sobie radze, ale aggression i preassure nie ustawialem nigdy, musze to oblukac.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam

mam pewien problem. gram w fifę 10 na ps3. problem dotyczy gry online. kiedy włączam mecz twarzą w twarz szybko wyszukuje przeciwnika, ale jak wchodzi w ekran wyboru drużyn po stronie przeciwnika (jego nick jest wioczny) nie dzieje się nic. po chwili wyskakuje że sesja gry jest już niedostępna. może raz na 10 uda mi się z kimś zagrać. wcześniej grałem na xboxie w fife 09 i nie miałem takich problemów, wszystko chodziło szybko i sprawnie. ma ktoś podobnie? i w czym szukać przyczyn takiego stanu rzeczy? może coś z ustawieniami routera? tak strzelam bo nie znam się za bardzo... i gdzie można zmienić parametry wyszukiwania przeciwnika? żeby nie dobierał poziomiem itp.

z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Ed Hunter
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam chciałem na początku powiedziec ze ostatni raz w fife grałem jak się nie myle nazywała World cup 98 :D potem leciała seria pesa:D i ostatnio zakupiłem fife 09(ps3) i pomału zaczynam się ją cieszyc i mam kilka pytań jeśli mogę

 

- Widzę ze niema Trophy za przejscie np: Puchar Włoch tylko dostaje jakieś pkt? czy to do avatara czy sie myle

 

- Jak zrobic zebym w meczu online miał odrazu gotową formacje bo ciaglę musze ustawiac gram 4:3:3 moze doradzicie co do wlasnej taktyki czy cos ustawiac ilosc podan itp bo troszke jestem ciemny w fifie

 

 

- Powiedzcie mi jak dobrze wrzucic piłke w pole karne niby trzeba 2x wrzutka szybko nacisnąc ale mi cos nie wychodzi i nie mogę odkryc trophy szczelajac ze szczupaka

 

 

- Gram Interem i chciał bym ustawic zeby rzut wolny blisko pola karnego wykonywał Adriano i za ch... pana nie wiem jak ustawic

 

 

Prosze o porade co do rzutu wolnego niby ustawiam i strzelam ale nie wychodzi i jak strzelac mocne piłki bo jak napełniam pasek sily to mi w gore leci pila:/

 

- jak patrze na liste rankingu to mam kreske czyli bez miejsca gdzie moge zobaczyc ile mam pkt w randze bo widze tylko pukkty doswiatczenia w centrum gracza

 

- Dzisaj robiac avatara zobaczylem ze w profilu pisze ze nie mam zadnego meczu rozegranego i ze wszystko 0% jak zrobic zeby sie wpisalo moje statystyki i moj awatar

 

Puki co to wszystko pozdrawiam jak cosil moje online id struzikPL

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...