Skocz do zawartości

FIFA FAQ


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam Panów i Panie,

 

Mam następujące pytanie (ale się zrymowało:p):

 

wpadłem wczoraj do kolegi na meczyk LM oraz parę partyjek w Fifę 10 i mieliśmy problem z meczami online. Za każdym razem gdy przeciwnik już był wylosowany, składy wybrane i włączała się przedmeczowa arena (loading) to konsola się wieszała. Nie jest to wina gry, bo sprawdzałem na dwóch kopiach. Kolejną sprawą jest to, że nie dalej jak tydzień temu online śmigał jak złoto. Co może być problemem? proszę o pomoc!

 

Zaznaczam też, że gramy na xboxie, nie ps. Konsola jest nowiutka więc raczej to nie jakiś problem z chłodzeniem, inne gry typu BF2 działają ok.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.easportsfootball.co.uk/

 

masz tu konto już z wpisanymi id psn?

Wlasnie sek w tym, ze tutaj mam sparowane konto xbox Live - easye PL.

Jak daje add persona i chce dodac konto PSN - easye_PL mam info:

Sorry, that PLAYSTATION Network Online ID has already been taken. Please try another one. <_<

 

EDIT: okej - juz czaje, mam 2 oddzielne konta. Szkoda ze nie mozna miec jednego - zalogowalem sie na login z PSN i poszlo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WItam, mam pare pytan odnosnie FIFY 10, pytalem juz w innym temacie ale nikt mi nie odp wiec pytam rowniez tutaj, a wiec:

 

1. Zagralem sobie ostatnio online, zwykly, nierankingowy mecz i przeciwnik wzial sobie Arsenal... niby nic ale mial tam sklad sprzed paru sezonow! (henry, vieira, ljungberg, pires, cole itd). Jak on to zrobil? Mozna tak?

 

2. Powiedzmy ze gram sobie mecz i nagle "pada" mi net ale po chwili jest juz ok, da sie jakos znow wtedy podlaczyc do PSN nie wychodzac z gry?

 

3. Ile na serwerze EA mozna zapisac tych bramek i jak dlugie one moga byc?

 

Gram na PS3 jak co

 

Z gory dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

1. Zagralem sobie ostatnio online, zwykly, nierankingowy mecz i przeciwnik wzial sobie Arsenal... niby nic ale mial tam sklad sprzed paru sezonow! (henry, vieira, ljungberg, pires, cole itd). Jak on to zrobil? Mozna tak?

 

W meczach nierankingowych skład nie jest "sprawdzany" przed grą, czyli zmiany w trybie edycji nie zostają usunięte. Możesz sobie wyedytować skład jak ci się podoba. W meczach rankingowych zaś, przed każdym meczem ładowany jest defaultowy skład, tak aby każdy miał równe szanse.

2. Powiedzmy ze gram sobie mecz i nagle "pada" mi net ale po chwili jest juz ok, da sie jakos znow wtedy podlaczyc do PSN nie wychodzac z gry?

 

Wciskasz PS button na padzie (taki przezroczysty przycisk z logiem playstation) po czym w zakładce psn, wpisujesz sie ponownie do psn.

3. Ile na serwerze EA mozna zapisac tych bramek i jak dlugie one moga byc?

 

Na daną grę przypada o ile dobrze pamiętam 5 replayów (nie jestem pewien, musiałbym sprawdzić), a co do długości to chyba z 30 sekund max (również nie pamiętam).

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kazuma
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie, spędziłem 4 godziny w necie i nie moge znalezc odpowiedzi.

 

Chcemy z kolesiami pograc onlin 2 vs 2. Nie moge znalezc sposobu jak to zrobic. Udaje sie stworzyc pokoj dla gier druzynowych ale tylkko jednego z pokoju moge zaprosic a kolejnych juz nie. A jak dahe gre druzynowa w sieci i opcje graj ze znajomymi to tez tylko jednego moge zaprosic.

 

Prosze o pomoc, jak ustawic zeby mozna grac 2 vs 2 online (kazdy w domu u siebie)??

Odnośnik do komentarza

Panowie, spędziłem 4 godziny w necie i nie moge znalezc odpowiedzi.

 

Chcemy z kolesiami pograc onlin 2 vs 2. Nie moge znalezc sposobu jak to zrobic. Udaje sie stworzyc pokoj dla gier druzynowych ale tylkko jednego z pokoju moge zaprosic a kolejnych juz nie. A jak dahe gre druzynowa w sieci i opcje graj ze znajomymi to tez tylko jednego moge zaprosic.

 

Prosze o pomoc, jak ustawic zeby mozna grac 2 vs 2 online (kazdy w domu u siebie)??

 

 

Prawdopodobnie tak się nie da zrobić (każdy w domu u siebie). Mecze online można rozgrywać chyba tylko pomiędzy dwiema konsolami, czyli 2 na jednej konsoli i kolejne 2 na drugiej.

Odnośnik do komentarza

Bzdura, oczywiście, że można, ja tak grałem. Tworzysz pokój dla gry drużynowej, nazywasz go 2 vs 2 i czekasz aż pojawi się trzech graczy, jest szansa, że jeśli są kumaci, to 1 pójdzie do Ciebie, dwóch pójdzie do drużyny przeciwnej. Organizowałem nawet taki turniej na elidze, gdzie ( tutaj trochę się pochwalę) : lałem z MacGyverem jak leci wszystkich ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...