Skocz do zawartości

PTP-Ulice Tego Słuchają


Rekomendowane odpowiedzi

ptpfrontdn4.jpg

 

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje debiutancki album formacji P.T.P (Północny Toruń Projekt) zatytułowany „Ulice tego słuchają”. premiera odbyła się w Listopadzie 2008.

 

Skład zespołu: BROZAS, BUCZER, LUBA, ZAWIK, ZELO

 

Na płycie pojawią się m.in. Don Guralesko, Borixon czy Kajman.

 

 

 

Tracklista natomiast prezentuje się następująco:

 

01. "Druga Część"

02. "Połączy Nas Rap"

03. "W Błędzie"

04. "Ulice Tego Słuchają" (feat. Peja)

05. "Zazdroszczą"

06. "Bujaj Się Na Dwa"

07. "Chce To Widzieć" (feat. Tomek Organek [sofa])

08. "Moja Kobieta" (feat. Sandra)

09. "Co Mnie Nie Zabije" (feat. Kaczor)

10. "Don't Judge Me" (feat. Caddy Pack)

11. "Podkręć Tempo" (feat. Borixon, Kajman)

12. "Toruń Poznań" (feat. donGuralesko, Peja, Kaczor)

13. "Reprezentuje Remiks" (feat. Macca Squad)

14. "Prawie" (feat. Tomek Organek [sofa])

15. "PTP Cru"

 

Co sądzicie o krążku?? dla mnie rewelka :) i moim zdaniem najlepszy krążek Hip Hopowy 2008roku

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest teraz ukryty, ale wcześniej było, bodajże Buczer. W ogóle pozostałe jego zdjęcia i innych członków składu też wołały o pomstę do nieba...

 

W sumie po nazwie skladu i plyty mozna sie bylo spodziewac takich zagrywek. Mnie nie kreci takie cos, za to o dziwo przerysowanego wielkiego emsi goorala to zwyczajnie uwielbiam sluchac. :)

Odnośnik do komentarza

raczej ostatnie co bym im zarzucał to pozerstwo, ale dzięki za info, pewnie ich lepiej znasz Globus. :)

dla mnie to muzyka na imprezy po prostu, a że ekipa robi to dobrze, to nie przeszkadzają mi mało wyszukane teksty, wszak to crunk, bragga stanowi prawie połowę większości utworów, tylko jak ja mam ochotę na coś ambitniejszego (jeżeli chodzi o rap) to zapuszczam Eldokę albo L.U.C.'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...