Skocz do zawartości

GH:Metallica


Rekomendowane odpowiedzi

Hej taka sprawa.

Zakładając ze bedzie region free to pewnie wiele osob bedzie sklonna zamowic gre z serwisow typu play-asia itp.

Tak kombinuje i zreszta sam w tym kombinowaniu nie jestem co by moze ktoś majacy mozliwosci w odpowiednim czasie zamowil dla ogólu?

Ofcoz kase by sie takiemu delikwentowi przelalo odpowiednio wczesniej i takie tam.No szczegly mozna bylo by dograc jeszcze.

Ogolnie wiem ze Ping czesto zamawia na p-a wiec moze i teraz?Do tego pare kuponikow by zarobil :]

No tak czy owak czekam na Wasza opinie.Na ta chwile Amer jak i ja jestesmy chetni.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Fisiu

.

Niech każdy sobie zamówi sztukę na głowę, wysyłka teraz to chyba 3.40 dolara i przy dobrych wiatrach cło się ominie ;) Jeśli o mnie chodzi to zawsze byłem przeciwnikiem zbiorowych zamówień chociażby z powodu ceł, podatków i konieczności rozsyłania wszystkiego po ludziach.

Odnośnik do komentarza

widze zestawy z sama gra, a niby skad mam wytrzasnac drugi pedal by grac na expert plus? Polecacie coś od razu z tej play-asi? Widzialem yakuze 3, ale poki co ver.jap.;/ Dodatkowo przy grzej jest: This item is not available for shipping to European Union

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Polecam tego sprzedawcę, często ma takie rzeczy jak części do perkusji. Kiedyś nawet wysyłał całe sety (u niego kupiłem moją perkę za 200zł), jednak teraz przestał. Twierdzi że tak duże paczki często giną. Ale małe rzeczy wciąż wysyła. Import pedału (z wysyłką) będzie kosztować około 100zł.

Edytowane przez DeadFish
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste te 2 stopki do rb ; ) Wygladaja jak stopka od ION'a. Ale ten podwojny bass dziala tylko w momencie kiedy wciskamy dwa naprzemiennie tak jak pokazywalem jakis ziomeczek na youtube czy moge w kazdej chwili grac sobie albo lewa albo prawa stopka?

 

W sumie to nie wiem czy za te pieniadze nie wolalbym kupic Destroyera czy posiadac te 2 stopki.

Odnośnik do komentarza

Tzn nie chodzilo mi o granie podwojnym bassem uzywajac destroyera + zwykla stopka ;d

Z tego co widze to ta stopka jest Hi-Hat'owa i jest identyczna jak ta z ION'a.

Jako ze niedlugo bede posiadaczem perki od ION'a wiec raczej myslalbym nad tym:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Roadie-Double-Bass-A...p3286.m63.l1177

 

Jednak najpierw zobacze jak sprawuje mi sie jedna stopka. Jak nie bede dawal rady to pomysle nad zakupem drugiej z tym adapterem ; )

Odnośnik do komentarza
Polecam tego sprzedawcę, często ma takie rzeczy jak części do perkusji. Kiedyś nawet wysyłał całe sety (u niego kupiłem moją perkę za 200zł), jednak teraz przestał. Twierdzi że tak duże paczki często giną. Ale małe rzeczy wciąż wysyła. Import pedału (z wysyłką) będzie kosztować około 100zł.

 

Jakiś link do tego sprzedawcy? : P

Odnośnik do komentarza
Masz juz kisielik w majteczkach? :]

Nawet 3 :D.

Po prostu szok, że tą grę będę miał prawdopodobnie za tydzień ^^

 

Zamawialiście wersję amerykańską czy "żółtą"? Ja wziąłem tą drugą i to już 12 marca. Jeszcze nie wysłali <_<

Burgerską. Nie chce mieć krzaków na okładce i książeczce.

 

Jakoś mi się link zagubił, pewnie pisałem posta w pośpiechu.

 

http://stores.shop.ebay.com/Thumbmonkey-Vi...QQ_fsubZ4764311

Zależy, jeszcze jaką perkusję chcesz mieć, bo pedał od GH nie działa z Perkusją od RB i vice versa, a stopki od perkusji RB nie widzę.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...