Skocz do zawartości

GH:Metallica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Fisiu

.

Nie wiem w sumie co napisac.Z jednej strony Metallica.Zespol dla mnie kultowy a z drugiej no jakis taki nie niedosyt.Gra sie dobrze nie powiem aczkolwiek jest naprawde trudno ,no przynajmniej dla mnie.Fakt ze skonczylem juz experta na dramsach nie duzo mowi bo nie trzeba bylo wszystkich piosenek zaliczyc by to zrobic.Czas potrzebny do tego tez troszke moze rozczarowac bo zajelo mi to nie wiecej niz 3-4h.Mi akurat pasi bo az nadto pamietam męke przy GH:WT.Tym razem jednak z przyjemnoscia zagram sobie i na gitarce :)

Nie bede sie rozwodzil bo i tak wielu z Was bedzie mialo swoja wersje bez wzgledu co bym nie napisal :)

To jest jednak najlepsze GH ever :) i naprawde jest Guitar Hero przez duze H :]

 

 

PS.Urzekły mnie materialy dodatkowe.Kawalki z koncertow daja kopa ze hej.No i jak bedziecie mogli sie przekonac warto byc fanem Mety a dlaczego??Z gry sie dowiecie :)

Odnośnik do komentarza

Ku.rwa kto wymyslil te open notes dla basu??Pytam sie no.

Jak juz czasem mysle ze niczym glupim mnie nie zaskocza to bum i prosze ni z d.upy ni z pietruchy taki rodzyn.Domyslam sie ze bylo to juz w GH:WT bo tam basu nawet nie sprawdzilem wiec pewnie zadna nowosc dla Was.Strasznie to wqr.wiajace jest.

Odnośnik do komentarza
Ku.rwa kto wymyslil te open notes dla basu??Pytam sie no.

Jak juz czasem mysle ze niczym glupim mnie nie zaskocza to bum i prosze ni z d.upy ni z pietruchy taki rodzyn.Domyslam sie ze bylo to juz w GH:WT bo tam basu nawet nie sprawdzilem wiec pewnie zadna nowosc dla Was.Strasznie to wqr.wiajace jest.

E tam, ciekawe i w miarę realistyczne urozmaicenie.

Odnośnik do komentarza
Ku.rwa kto wymyslil te open notes dla basu??Pytam sie no.

Jak juz czasem mysle ze niczym glupim mnie nie zaskocza to bum i prosze ni z d.upy ni z pietruchy taki rodzyn.Domyslam sie ze bylo to juz w GH:WT bo tam basu nawet nie sprawdzilem wiec pewnie zadna nowosc dla Was.Strasznie to wqr.wiajace jest.

E tam, ciekawe i w miarę realistyczne urozmaicenie.

 

Taaa

 

Swoja droga mial byc dostepny Death Magnetic ale jakos go nie widze ;/

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Heh no wlasnie powinno :(

Niech mi tylko ktos powie bo nie jestem pewien odnosnie DLC.Jest ono do profilu przypisane czy wystarczy ze je sciagne na HD i zawsze tam bedzie jakiego profilu bym nie uzywal?A i czy jest roznica jesli mam konta na inne regiony.Jesli sciagnalem te DLC na konto UK a chce je uzyc na konto US.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Jest tak ze mozna kupic punkty na konto US, nakupic gier i beda dzialac na innym profilu. Przeciez nawet tak na allegro sie reklamuja.

 

Tak ale jest pewien haczyk. Gdy konsola lub dysk twardy padnie i trzeba będzie wymieniać, DLC będzie dostępne tylko na koncie na które zostało ściągnięte. Jest na to jednak sposób, wystarczy być zalogowanym na padzie na koncie na którym mamy DLC, a grać np. na perce na normalnym koncie, piosenki będą działać.

Odnośnik do komentarza

Pytanie, żeby skończyć karierę na Expert+ (tzn. dostać achievementa) ile songów trzeba zagrać na tym poziomie? Skończyłem właśnie na Expercie, tzn. nie chciało mi się grać już niektórych piosenek, które znam prawie na pamięć (Master of Puppets, Battery, Fight Fire Wiith Fire, Dyers Eve) i napierdalanek na które aktualnie nie miałem ochoty (War Ensemble, Blood Thunder) i w sumie śmieszne, że nie wszystkie trzeba zagrać ;).

 

edit; wlasnie sie dowiedzialem ze nie ma acziwa za skonczenie kariery na E+ :D

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Mam inne pytanie, jak skonczyc kariere na ekspercie na perc? Jesli skonczyla sie juz ja na innym poziomie trudnosci? xD Jak zmieniam poziom to wszystko mam odblokowane, i po prostu moge grac kawalki na ekspercie. Postac jak zmieniam to jest to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...