Jump to content

Sign in to follow this  
newyorkdanzig

MAPY

:: Wasze opinie na temat map z multi Killzone 2 ::  

120 members have voted

1. 1. Najlepsza mapa:

• Pyrhuss Rise
      37
    • Salamun Market
      34
    • Radec Academy
      48
    • Helghan Industries
      11
    • Visari Hammer
      6
    • Corinth Crossing
      15
    • Blood Gracht
      27
    • Tharsis Depot
      15
  2. 2. Najgorsza mapa:

• Pyrhuss Rise
      19
    • Salamun Market
      8
    • Radec Academy
      14
    • Helghan Industries
      15
    • Visari Hammer
      44
    • Corinth Crossing
      14
    • Blood Gracht
      21
    • Tharsis Depot
      11

Recommended Posts

jak w temacie, chyba wszystko jasne, ankieta z możliwością wielokrotnego wyboru, jak kto woli, wybierajcie po jednej mapce, ewentualnie 2 czy 3 najlepsze/najgorsze.

:::: INFO O MAPACH ::::

Pyrhuss Rise

Wielkość: 2.8km x 1.8km / Sugerowana liczba graczy: 16 - 32

topview.jpg

--

Salamun Market

Wielkość: 2.5 km^2 / Sugerowana liczba graczy: 16 - 32

topview.jpg

--

Radec Academy

Wielkość: 1.2 km x 1 km / Sugerowana liczba graczy: 16 - 32

floor1.jpg

drugi poziom

--

Helghan Industries

Wielkość: 1.8km x 1.5km / Sugerowana liczba graczy: 12 - 24

topview.jpg

--

Visari Hammer

Wielkość: 1.7km x 1.3km / Sugerowana liczba graczy: 12 - 24

topview1.jpg

drugi poziom

--

Corinth Crossing

Wielkość: 1km x 1.8km / Sugerowana liczba graczy: 12 - 24

topview_a.jpg

drugi poziom

trzeci poziom

--

Blood Gracht

Wielkość: 0.7km x 1.1km / Sugerowana liczba graczy: 8 - 16

topview.jpg

--

Tharsis Depot

Wielkość: 0.8km x 1.3km

Sugerowana liczba graczy: 2 - 16

topview.jpg

---- źródło: killzone.com ----

brawa dla GG za mapy, mi najfajniej gra się na Radec Academy i Blood Gracht, pierwsza za walki w jadłodajni higów ;) i wymiany ognia na dzedzińcu, druga za klimat, najgorzej dla mnie wypada Visari Hammer, jestem ciekawy Waszych opinii

Edited by newyorkdanzig

Najlepszy dla mnie Rynek Salumn bo tak i już. Poza tym Akademia oraz Most na rzece Korynt. Te 3 mapki są wg mnie najlepsze.

Nie cierpię za to Zakładów Tharsis. Mała mapka, nic w niej ciekawego, 90% meczów jakie tam rozegrałem wszyscy latali z bazookami i granatnikami, co powodowało że sam jak idiota sięgałem po tę broń, co z kolei powodowało sytuację typu jeden frag- jedna śmierć. Żałosne. Ta mapka powinna mieć automatycznego bana na te bronie.

Podobna sytuacja z kanałami. Pamiętam tę mapkę z bety. Fajnie się grało do momentu kiedy wszyscy zdobyli rangę pozwalającą na szaleństwa z bazooka w ciasnych korytarzach.

Pyhrus Rise jest świetna za to, że jest klimatyczna (jakbym biegał na Marsie :) )i można na niej niesamowicie kombinować.

Druga najlepsza to Corinth Crossing zawsze znajdzie się szczeline, żeby ktoś oberwał heh.

Natomiast Vissari hammer to zdecydowanie najgorsza mapa, a na 32 graczy już lepiej nie mówić.

Edited by ImperatorPL

phyrus rise to według mnie najlepsza mapka, strasznie fajnie sie tam gra, najgorsza to według mnie młot visariego, zawsze straszne zamieszanie tam jest jak gram.

Pyrrus i Rynek najfajniejsze mapki bo pozwalają na największe kombinowanie(choć pustynia za bardzo faworyzuje snajperów) ,lubię też Krwawy Kanał-wg mnie najfajniejsza mapa dla gry w mniejszym gronie.

Nie lubię Młotu Visarego oraz Zakładów Przemysłowych Helgan.

PS.na dobrą sprawę każda mapka Jakim jest bezsensu jeśli zbierze się na niej gromada ludzi z bazookami i granatnikami,praktycznie tylko właśnie Pyrrus i Rynek nie faworyzują tych broni....

Swoją drogą w przyszłym patchu chętnie przywitałbym rozszerzoną funkcję wyszukiwania serwerów o opcję filtracji dostępnych broni

Edited by Ficuś

Jak dla mnie najlepsze są Pyrhuss Rise, Radec Academy oraz Blood Gracht, najgorsza natomiast Visari Hammer. Mapy są świetne, te z Killzone 2 stawiam obok tych z CoDa 4, poprostu dzieła sztuki, jak wyjdą nowe, kupię za każde pieniądze.

Pyrhuss Rise uwielbiam za to, że jest idealna dla snajpera. Radec Academy i Blood Gracht za zawiłe zakręty. Świetne konstrukcje, z kolei właśnie za to nie trawie Młota Visariego.

Moja ulubiona to Rynek. Duża przestrzeń, parę różnych przejść, fajnie się walczy. :)

Co do najgorszej to trudno powiedzieć. Do tej pory nie przepadałem za Pyrrusem, ale ostatnio odblokowałem Zwiadowcę więc może się to zmieni. :) NIe lubię też Krwawego Kanału, ale tylko wtedy gdy zostaję zasypany przez rakiety.

Najlepsze to Blood Gracht,Corint Crossing i Radec Academy.Najgorszą zdecydowanie Pyrhuss Rise,praktycznie same kampery a i sam wygląd mapki mi się nie podoba.

Póki co gram w KZ2 na multi tylko u znajomego bo sam konsoli nie mam podłączonej do sieci. Ale po tych kilkunastu meczach do moich ulubionych map zaliczam Corinth Crossing i Akademię Radka. Gra się na nich bardzo przyjemnie i są dość dobrze przemyślane. Co do tych gorszych to póki co nie znalazłem takich.

Uwielbiam Helghan Industries, Radec Academy, a nie cierpię: Blood Gracht i Visari Hammer. W tym pierwszym, że zupełnie za mała na kupę ludzi(32, a na takich serwerach lubię grać), a druga za to, że z jednego z miejsc respawn'ów bardzo ciężko wyjść bez utraty życia grając Higami <_<

A dlaczego lubię dwie pierwsze. Hmmm... Ciężko powiedzieć, po prostu najbardziej przypadły mi do gustu.

Wczoraj gralem na pewnym polskim serwerze i bylo swietnie.Od razu sie lepiej gra jak gracze skupiaja sie na celu i oczywiscie jest ich mniej..Na razie najbardziej podoba mi sie Tharsis Depot za to nie moge sie przekonac do Pyrhuss Rise.

Moje ulubione mapki to w kolejności przypadkowej: Akademia Radec, Rynek Saluman, Korynt i Pryrrus (sniper roxXx :P )

Mniej lubiane, w których zawsze gram sabotażystą: Skład Tharsis, Młot Visariego

Nielubiana: Helghan Industries - biorę tam od razu snipera bo nie chce mi się nawet biegać po tej planszy. Brzydka i bez wyrazu. Wręcz dołująca :P

Ogólnie poza tą ostatnią mapki są inteligentnie zaprojektowane i do każdej należy podchodzić inaczej co wymusza rotację klasami w zależnosci od docelowego miejsca rzeźi niewiniątek.

Ciekaw jestem jakie będą dodatkowe mapy, które na 100% pojawią się jako DLC.

PozDro_0

Ogólnie poza tą ostatnią mapki są inteligentnie zaprojektowane i do każdej należy podchodzić inaczej co wymusza rotację klasami w zależnosci od docelowego miejsca rzeźi niewiniątek.

PozDro_0

w sobotę koło 4 rano grałem na jednym z serwerów typu: 100k 30m i koleś na Pyrrusie z bazooką miał I miejsce i ratio powyżej 3... więc czasami niestety zdarzają się wyjątki :P

PozDro_0

w sobotę koło 4 rano grałem na jednym z serwerów typu: 100k 30m i koleś na Pyrrusie z bazooką miał I miejsce i ratio powyżej 3... więc czasami niestety zdarzają się wyjątki :P

Nieźle :blink: Ja jakoś nie lubię "walić" z bazooki.

Trudno wybrać tą najlepszą, wszytskie są bardzo dobre. IMO wyróżnia się Przeprawa przez Korynt. Genialnie skonstruowana mapka, ale osobiście nie za bardzo mi idzie na niej. Krwawy kanał, czy Akademia to także swietne mapki. Ogólnie trudno wskazać najlepszą czy też najgorszą, każda trzyma bardzo wysoki poziom.

Zacytuje sam siebie bo już wiem jak będzie wyglądała kolejna odsłona map. O ile 'Cruiser' nie robi na mnie wiekszego wrażenia o tyle mapka o elektryzującym tytule Wasteland Bullet zapowiada się na kawał zacnego softu i już nie mogę się doczekać kiedy (30 kwietnia) położe na niej swoje łapska. Szykujcie się zatem na kawał dobrej rozwałki bo granaty tam będą leciały w Waszą stronę, a i nieprzestrzeganie przepisu o przechodzeniu między wagonami skończy się wykolejeniem. :P

Edited by POL_SouL

trzeba poczekac i po pograniu ocenimy, moze byc wiele zabawy z ucinanymi glowami na pociagu ale moze byc tez wiele frustracji, sie zobaczy, mapa na new sun moze zaskoczyc innowacyjnoscia, ciekawi mnie tez co przyniesie ze soba pakiet retro, cokolwiek by to nie bylo licze na zmiane klimatu z helganu na vekte

a co do standardowych map, to ciagle najgorsza dla mnie visari hammer, a najlepsze to radec, gracht, market i korynt

Gra ktos w ogole na tych nowych mapach ?? Bo kupilem je jakies 3 tygodnie temu i ani razu mi sie nie zdarzylo trafic na serwer gdzie by ludzie grali na nich :/

Wybierz w filtrze, bo innej opcji nie ma. Jak nie wyskoczy, to daj "worldwide" i coś się znaleźć powinno :D

Każda z nowych map ma na EU po 1 serwerze, który stoi prawie non-stop.