Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jak przechowujecie butelki, te otwarte i jeszcze nie? Mam półeczkę w zaciemnionym miejcu, jednak w pokoju, który jest od strony słońca południowego.

Mimo rolety jest w pokoju dosyć ciepło. 

Przenieść wszystko do innego pokoju?

 

 

 

 

W dniu 21.07.2018 o 13:48, chmurqab napisał:

Piłem ostatnio w barze wersję 21. Sztos.

 

Pewnie cena w barze za szklankę była wyższa od marketowego 15sto latka w butli ;)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Ja tam wszystko trzymam na półce w salonie na ścianie koło okna więc światło do nich nie dociera lecz w pokoju mam ciepło np teraz jest 29 stopni. Jak chce coś się napić to wkładam do lodówki aby zbić temperature do tych 16-18 stopni i pije. Wczoraj kupiłem sobie Four Roses podstawę aby mieć porównanie zanik kupię Singla ;) 

FnSFb3T.jpg?1

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
Godzinę temu, Banny napisał:

0,7 po 60zl lata w marketach

 

gdzie dokładnie taka cena? :>

 

Carrefour Tesco auchan. Za 62,99 kupiłem 0,7 z dwoma wysokimi szklankami Jacka danielsa, trzeba trafić na promocje i robić zapasy xd, mam pod nosem dwa hipermarkety to monitoruje ceny jak na alkoholika przystało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, second napisał:

@Malibu Gdzie to cudo i za ile? Ja ostatnio kupiłem teściowi na prezent na lotnisku, kosztował równowartość około 260 zł, to się cieszyłem że tanio. Dobra whisky, jedna z lepszych jakie piłem jeśli chodzi o Speyside.

Francuski Carrefour 47,5€.

Whisky jest ok czuć gruszkę, wanilię, taką gorycz dębową (ale delikatnie), ładnie alkohol jest ułożony lecz czuć delikatną pikantność. Jest dobrze zbalansowana ale jakoś szału na mnie nie zrobiła ot to DOBRA whisky ale czegoś więcej oczekiwałem po 18-letniej butelce.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...