Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek
1 godzinę temu, Figaro napisał:

I jak go pijesz?

Zależy jak tolerujesz cynamon, bo jest dość specyficzny posmak, w zamyśle pijesz w temperaturze pokojowej i na końcu łyka czujesz fireballa w przełyku, jak nie pasuje to można butle schłodzić delikatnie, efekt będzie słabszy, jak już rozcieńczyć to tonik z cytrynka albo w turbo ostateczności colą z cytrynka. 

Cola i whisky to połączenie jak sos czosnkowy na pizzy, niby można ale dominuje smak, równie  dobrze można chleb z sosem czosnkowym zjeść.

mrozenie whisky tez jest bez sensu, to nie wutka gdzie ma nie palić w mordę, whisky ma spektrum smaków, wiec mrożąc ja zabijacie cały zamysł „raczenia” się whisky, no ale kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figaro napisał:

No i popróbowałem. Dobre, ale trochę za słodkie. Nic dziwnego, że smakuje takiemu lewakowi jak Rozi. On lubi takie słodkości. Ja pozostanę przy Karakanie oraz innych trunkach dla mężczyzn, jak Golden Loch.

To chyba tak jak Jack Daniels Honey powinno pisać na butelce "tylko dla kobiet" ;)

Edytowane przez Milo
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2018 o 20:46, Rudiok napisał:

Panowie, co z tego warto spróbować? 

 

20181214-204348-756x1008.jpg

 

Ja bym chciał porównać to samo, ale inny rocznik leżakowania. Czy jest znacząca roznica w smaku, między rocznikiem 12, a 18.

 

——

ech, a wczoraj byłem u kumpla na działce i piliśmy golden locha z biedronki. Gość mówił ze to dobra whiskey. 29 zł za 0.7.

smierdzialo mi takim zbukiem, red label w sumie śmierdzi mi zmywaczem. Niepotrzebnie powiedziałem ze red label to jak Harnaś wśród piw, a „to” jeszcze niżej, bo wyszedłem na jakiegos burżuja.

Ach, pewnie stad dzisiaj pobiegłem na kibel:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

glenfiddich-fire-and-cane-bottle_1.jpg

oh boy, mocny drewniano popielny węglowy zapach jak by ktoś zrobił koncentrat z lokomotywy (lol), smak delikatny słodkawy nawet i na końcu ogień piekielny i rozlewają się smaki w gębie, mega dziwne kombo, zapach ulga eksplozja

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Wiecie czy już jest do kupienia w Polsce whisky McGregor'a: Proper No. Twelve ??? Może ktoś już chociaż próbował ?

proper-no-twelve-triple-distilled-irish-

 

 

12 godzin temu, koffkongen 666 napisał:

Politycy tyją i alkoholików oraz narkomanów coraz więcej na tym naszym świecie kochanym!

Co ma piernik do wiatraka ???:scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...