Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

wez pod uwage, ze masz za(pipi)iscie szybka siec. Nie wsyzsyc mja nawet mozliwosc miec powyzej 4MB/s, no i mam nadzieje, ze producenci gier nie beda pisac za jakis czas, "by gra nie lagowala zaleca sie szybkosc lacza 30MB/s"Wystarczy popatrzec na konkurencje - tam nawet z 512/1Mb mozna pograc bardzo przyjemnie.
No tak tak łącze dobre. Tylko np. w takim Pes2008 przy łączu 10/nie pamiętam ile uploadu i tak lagowało mi jak diabli. Nawet jak grałem z kumplem z innej dzielnicy który miał takie samo łącze. Czy nawet w 09 gdzie miałem takie samo łącze jak teraz. To i tak lagi występowały. Dlatego mówię, że 10 nie jest taka tragiczna, ba nie jest zła. Ale daleko jej do 6. Gdzie lagów praktycznie nie było. A wtedy miałem 1 mega z osiedlówki. A i tak grało się prawie idealnie.A z tym się zgadzam, też mam nadzieję, że tak nie będzie. 1-2 mb. to powinien być wymóg/standard do dobrego grania po sieci.A 512/1 mb. to i tak nie jest źle. Tzn. 1 mb. zaje.bisty upload to ja mam taki przy 15 downloadu więc...ale wiem, wiem, że Fifa pod względem grania w sieci jest o wiele "sprawniejsza".

 

Gram w PES 2010 , ale nie gram trybu Online tylko LEGEND, wg mnie jest całkiem dobrze. Nie wiem jak to wygląda w trybie online ale na Legend zdarza się grać z ludźmi z hiszpanii i jest dobrze. Co do Pes6 zgadzam się lagów nie było :) wniosek z tego taki że trzeba zacząć grać LEGEND :D

Odnośnik do komentarza
Gość Kuno

A ja grałem ostatnio w BCAL z jakimiś 4 typami i chamstwo jak nie wiem. Nikt do nikogo nie podaje, jak samemu sobie nie wywalczysz piłki to nawet nie masz co myśleć o strzale na bramke. Cały czas szukam kogoś z forum żeby pomielić troche i raz jak się ustawiłem chyba z Yakubu to nie mogłem wbić do jego rooma tak samo było w odwrotną strone, pojawia się jakiś dziwny komunikat. Jak by ktoś chciał spróbować coś pomielić w PES to może dodać mnie do znajomych i sie zgadamy. PSN id widać pod spodem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Grywam w PES 2010 na komputerze od jakichś 2 tygodni i stwierdzam, że to co zrobili twórcy fanom jest straszne i przykre. Naprawdę jak można doprowadzić w przeciągu 12 lat grę z ideału do takiego upadku. Przecież to co wyprawia SI przechodzi ludzkie pojęcie. Tak przypadkowej, nieprzewidywalnej gry już dawno nie widziałem. To co potrafią wyprawiać obrońcy w obronie przechodzi wszelkie pojęcie. Animacje przy których piłkarze składają się latami do czegokolwiek. Najlepszy jest strzał sprzed pola bramkowego, zanim piłkarz się złoży, przejdzie cała animacja to przeciwnicy już dawno blokują. Mam wrażenie, że to właśnie animacja ma grać pierwszoplanową rolę, nie ważny jest strzał, ważne, że jest pokazane jak się składa do strzału. Sięgnąłem po tą serię drugi raz w tym roku, wcześniej na Xbox360 z nadzieją, że wcześniej byłem pijany lub po prostu śniłem. Nic z tych rzeczy, ta gra naprawdę to jeden wielki przypadek i nieporozumienie. Podawanie w środku pola i w innych częściach boiska potrafi dosłownie usypiać, przez co mało często dzieje się pod bramkami i nierzadko ubogo jeżeli chodzi pod względem ilości strzałów. Gdzie się podziały nieśmiertelne strzałki ataku, obrony? Gdzie więcej możliwości przełączania kursora (3 możliwości?). Jedyne co mi się podoba to tryb UEFA Champions League, naprawdę jest klimacik. Reszta to dno.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

haj mam pytanie

czy mozliwe jest w ML "nauczenie sie"/zdobycie gwiazdki obok imienia zawodnika - tz player card

 

 

To chyba w treningu zawodników się robi.

 

Też mam pytanie co do ML. Wystawiłem trzech zawodników na listę transferową (sprzedaż i wypożyczenie) i strzelili focha. Ciągle mieli najsłabszą formę i usunięcie ich z listy transferowej nic nie dało. Czy da się coś z tym zrobić? Jednego sprzedałem a pozostałych wyje.bałem, ale na przyszłość się pytam, jakbym chciał kogoś sprzedać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

powiem tak ostatni pes w jakiego gralem to byl pes6 na x360 i calkiem milo wspominam(wczesniej ogrywalem ze znajomymi edycje na psone i ps2), ostatnia fifa w jaka gralem to byla 2007....i tak w pazdzierniku zeszlego roku myslalem co by tu wybrac bo dawno w pilke nie gralem i ogolnie znajomi z pracy naciskali zebym bral fife ale byl dylemat bo bazowalem na wspomnieniach a i spadek ceny pes2014 po 2-3 tygodniach o ponad 50% zachecal ale tez i dawal do myslenia WTF? Jednak ulegem znajomym i kupilem fifa 14 na x360 a potem dostalem z Xone wersje next-gen....teraz dostalem pes2014 w plusie i ciesze sie ze nie kupilem gry na premierze....porazka, czar pes'a prysnal jest zalosnie i niestety ale chyba fifa ich juz kompletnie odstawila...szkoda bo zdrowa konkurencja to dobra rzecz, a jak komus w pracy powiem pes to jest CO? albo a idz w h$3j to (pipi)...

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.